Otrdiena, 19. marts Jāzeps, Juzefa

Liepājnieki 20 vārtu spēlē pārspēj “Prizmu”

25.02.2017 16:18

Latvijas hokeja Virslīgā pie uzvarām sestdien tika viena no līdervienībām “Mogo”, kas pieveica HS “Rīga” un “Liepāja”, kas izbraukumā guva 14 vārtus un izrādījās pārāka pār “Prizmu”. “Mogo” hokejisti turpina sīvu cīņu par pirmo vietu un iespēju “play of”” spēles sākt ar pusfinālu, savukārt “Liepāja” un HS “Rīga” tiksies savā starpā ceturtdaļfinālā.

”Liepāja” izbraukumā 20 vārtu spēlē uzvarēja ”Prizma” vienību. Līdzīga cīņa laukumā bija vērojama pirmajā trešdaļā, kurā pretinieki guva pa trim vārtiem divas reizes vadībā izvirzoties viesiem un vienu laukuma saimniekiem. Otrās trešdaļas sākumā Roberts Štelmahers un Kārlis Ozoliņš liepājniekiem panāca 5:3, bet trešdaļas vidū Vladislavs Koniševs ”Prizmai” guva ceturtos vārtus. Tad sekoja liepājnieku trieciens, pusotras minūtes laikā Raimonds Tūbelis, Valters Freijs un Kārlis Ozoliņš panāca jau 8:4 par labu kurzemniekiem, bet nedaudz vēlāk Viktors Lobačovs ”Prizmas” deficītu samazināja līdz 5:8.

Trešajā trešdaļā turpinājās atklātais hokejs, kurā krietni pārāki bija liepājnieki, galarezultātā izcīnot uzvaru ar 14:6. Hattick liepājnieku rindās sasniedza Valters Freijs un Kārlis Ozoliņš, kura kontā arī četras rezultatīvas piespēles. Divus vārtus liepājniekiem klubā atgriezušais Martins Lavrovs un Egils Kalns. Četras rezultatīvas piespēles izdarīja Ralfs Grīnbergs.