“Metalurgs-2″ 11 vārtu spēlē pieveic ”Rīga/Prizma”

07.02.2013 07:43

Vakar Latvijas čempionāta hokejā regulārās sezonas ietvaros norisinājās vien viena spēle. Liepājas ledus hallē vietējā ”Metalurgs-2” komanda ar lielām grūtībām pieveica ”Rīga/Prizma” hokejistus – 6:5, nostiprinoties turnīra tabulas ceturtajā vietā.

Spēli liepājnieki iesāka ļoti pārliecinoši, vārtus gūstot jau spēles 2. minūtē. Ilgāku laiku pirmajā trešdaļā bija klusums – abas komandas uzspēlēja vairākumā, bet vārtu nebija. Izskaņā vienības apmainījās ar precīziem metieniem, vadībā paliekot mājiniekiem (2:1). Otrā trešdaļā bija milzīgs vārtu birums – tās gaitā ”Metalurgs” panāca 4:1, bet turpinājuma jau četrus golus pēc kārtas iemeta rīdzinieki, pirmo reizi izvirzoties vadībā (5:4). Trešdaļas noslēgumā gan Egils Kalns atkal panāca izlīdzinājumu – 5:5. Pauls Hodzko izšķirošā perioda ievadā panāca 6:5 par labu mājiniekiem, un, kā vēlāk izrādījās, tie bija pēdējie vārti spēlē – 6:5.

”Liepājas metalurga” sastāvā divus rezultativitātes punktus sakrāja seši hokejisti, bet divi precīzi metieni jau pieminētajiem Hodzko un Kalnam. Rīdzinieku sastāvā trīs rezultatīvas piespēles atdeva Sandis Grīnbergs, bet divi vārtu guvumi Denisam Baškatovam. Turnīra tabulā liepājnieki ar izcīnītajiem 42 punktiem nostiprinājušies ceturtajā vietā. ”Prizmai” 13 punkti un sestā vieta, bet piektajā pozīcijā esošajai ”Zemgalei” ir pa 22 punktiem vairāk, tādējādi rīdzinieki turpina cīnīties par sestās vietas noturēšanu. ”Prizma-2” komandai ir 11 punkti, un cīņa par sesto jeb ”play-off” garantējošo vietu būs interesanta.

Nedēļas nogalē galvenie mači, protams, Arēnā Rīga, kur Latvijas valstsvienība cīnīsies par ceļazīmi uz Soču olimpiskajām spēlēm, bet Latvijas čempionāta nākamais mačs 9. februārī, kad ”SMS/Credit.lv” uzņems ”Zemgale/JLSS” hokejistus. Tajā pašā dienā gaidāms arī ”Prizma” komandu duelis.