Novuss, dambrete un galda teniss

08.06.2012 07:01

Liepājas Senioru sporta klubs aktīvi piedalās Latvijas pašvaldību sporta veterānu – senioru 49. sporta spēlēs.

Lai arī dambretē un novusā komandu vērtējumā mūsējiem iekļūt apbalvoto skaitā neizdevās, medaļas izcīnīja individuāli – Valda Meire bija otrā dambretē, bet Diāna Freimane un Ingus Rugēvics izcīnīja 3. vietu novusā dubultspēlēs.

Lai dotu iespēju pārbaudīt savus spēkus un papildināt sacensību pieredzi, Liepājas Olimpiskajā centrā ir aizvadīts LSSK rīkotais un Liepājas Sporta pārvaldes finansiāli atbalstītais Liepājas atklātais čempionāts senioriem galda tenisā. Dāmas startēja divās (40+; 50+), bet kungi četrās vecuma grupās (40+; 50+; 60+un 70+). Savās vecuma grupās 1. vietu izcīnīja Daiga Gabrūna, Dace Štamere, Aleksandrs Zozuļins, Aivars Blauzde, Ivars Kapellers, Gunārs Jēkabsons, Oļegs Pluščs.