Pulciņi un ārpusskolas nodarbības bērniem un jauniešiem
liepajniekiem.lv
Liepājā ir daudz dažādu pulciņu un ārpusskolu nodarbības, kurās bērniem saturīgi un interesanti pavadīt brīvo laiku pēc tam, kad mācības skolā beigušās. Esam šos piedāvājumus apkopojuši, jautājums, kur vest savu atvasi, vecākiem kļūst aktuāls ik gadu, atsākoties mācību gadam.
MŪZIKA
BJC “Spārni”, Liepājas Olimpiskais centrs 3.stāvs, Brīvības iela 39
Muzikālās mākslas studija ”Odziņas” – skolotāja Gunita Riežniece
Kora studija – skolotājs Andris Mockus
Folkloras kapella – skolotāja Inta Jaunciema
BJC “Vaduguns”, Kungu iela 7
Kora studija – skolotājas Ilze Valce, Evija Goluba .
Folkloras kopa ”Ķocis” – skolotāja Solveiga Pētersone
Ģitārspēles apmācība – skolotāja Austra Pumpure
Vokāli instrumentālais ansamblis – skolotājs Tomass Kleins
Vokālā studija “Allegria” – skolotāja Irēna Karpa
Koris ”Liedags” – diriģenti Gunta Vite, Sintija Pīrāgs
Klavierspēle – skolotāja Irēna Karpa
Pūtēju orķestris – skolotājs Valērijs Šestilovskis
BJC “Laumiņa”, Krūmu iela 29
Ansamblis ”Epizode” – skolotājs Oļegs Maslijs
Mūzikas klubs ”Forte” – skolotājs Eduards Viderkers
Vokālais ansamblis ”Domiņas” – skolotāja Valda Zēberga
Tautas mākslas un kultūras centrs, Rožu laukums 5/6
Bērnu vokālā studija ”Pērlītes”, vadītāja Sondra Krauze.
Radošā studija bērniem, jauniešiem un pieaugušajiem “Tev un man”, vadītāja Igeta Gaiķe (29256670)
Bērnu un jauniešu radošās izaugsmes studija “Gaismiņa”, vadītāja Dzintra Orba (29702290)
Mūzikas un mākslas centrs, vadītāja Ārija Helmute (26453142) (www.muzikaskola.lv)
DEJAS
BJC “Spārni” , Liepājas Olimpiskais centrs 3.stāvs, Brīvības iela 39
Tautiskās dejas ”A+G” – skolotāja Inga Papirte
Austrumu dejas – skolotāja Zita Valka
Joga – skolotāja Zita Valka
Flamenko – skolotāja Zita Valka
Deju aerobika – skolotāja Marina Zuntnere
Hip-hop dejas – skolotāja Sergejs Veļikorodovs
Pirmskolas tautiskās dejas – skolotāja Santa Valdmane
BJC “Vaduguns”, Kungu iela 7
Tautas deju ansamblis “Vaduguns” – skolotāja Valda Grīnfelde
Mūsdienu dejas – skolotāja Monta Sprūde
BJC “Laumiņa”, Krūmu iela 29
Mūsdienu deja studija ”Rotaļa” – skolotāja Aina Apene
Tautas mākslas un kultūras centrs, Rožu laukums 5/6
Bērnu deju kolektīvs ”Krustiņi”, vadītāja Inta Āboliņa.
Jauniešu deju kolektīvs “KVĒLE”, vadītāja Ilze Kozika.
Tautas deju ansamblis “RUCAVIETIS” un studija, vadītāja Sandra Blumbaha
Liepājas Baleta un Deju studija, vadītāja Ingrīda Lūre (26437309)
Liepājas Olimpiskais centrs, Brīvības iela 39
Sporta deju klubs “Lesto”, vadītājs Raivo Letapurs
Deju klubs “Extra”, vadītāja Dina Pauzere
Deju klubs “Darky”, vadītājs Dairis Vaidila
Tautas deju kolektīvs “A+G” (10.-12.klašu grupa), vadītāja Inga Papirte
Deju grupa “Harmonija”, vadītāja Ināra Lisova
Līnijdejas, vadītāja Ilona Palma-Trumare
Sporta deju klubs “AURA”, vadītāja Daiga Čabovska
MĀKSLA
BJC “Spārni”, Liepājas Olimpiskais centrs 3.stāvs, Brīvības iela 39
Vizuālā māksla – skolotāja Vineta Bērziņa
Gleznošanas studija “Brāļi māsas – krāsas” – skolotāja Daiga Stūre
Zīmēšana – kolāža – skolotāja Daiga Stūre
Radošā darbnīca ”Knifs” – skolotāja Aija Turnele
Apģērbu dizains – skolotāja Liene Lazdupe
Leļļu darbnīca – skolotāja Liene Lazdupe
Īsfilmu studija – skolotājs Jānis Jankevics
“Cita māksla” – skolotāja Ineta Klāsone
“Rotu skoliņa” – skolotāja Ineta Klāsone
BJC “Vaduguns”, Kungu iela 7
Keramika – skolotāja Dace Virsniece
Vizuālās un lietišķās mākslas studija ”Fantāzija” – skolotāja Mārika Niedola
Apģērba dizains – skolotāja Irma Freimane
Zīmēšanas pulciņš ”Varavīksne” – skolotāja Inga Auziņa
Grafikas pulciņš – skolotāja Agnese Krontāle
BJC “Laumiņa”, Krūmu iela 29
Keramikas darbnīca ”Trauks” – skolotāja Kristīne Vizbule
Keramikas / zīmēšanas darbnīca mazajiem – skolotāja Kristīne Vizbule
Zīmēšana un gleznošana – skolotāja Inga Auziņa
Rotkaļu darbnīca – skolotājs Jānis Bunka
Papīra un ādas plastika – skolotāja Dace Rozenbaha
Stikla dizains – skolotāja Dace Rozenbaha
Tekstila dizaina darbnīca – skolotāja Indra Bunka
Foto – skolotāja Aivars Rozenbahs
Foto – skolotājs Ruslans Šulga
Apģērbu modelēšana – skolotāja Sintija Ažēna
Pērļošanas studija – skolotāja Ruta Priediena
TEĀTRIS
BJC “Spārni”, Liepājas Olimpiskais centrs 3.stāvs, Brīvības iela 39
Teātra studija ”Karlsona bagāža” – skolotāja Marita Lūriņa
Leļļu teātris ”Pifs” – skolotāja Arta Strakša
Jauniešu teātris (krievu val.)- skolotājs Jurijs Zinovjevs
BJC “Laumiņa”, Krūmu iela 29
Teātris ”Karuselis” – skolotāja Vita Reijere
Tautas mākslas un kultūras centrs, Rožu laukums 5/6
Bērnu teātris, režisore Vita Pētersone.
Jauniešu teātra studija, vadītājs Juris Ločmelis
TEHNISKĀ JAUNRADE
BJC “Laumiņa”, Krūmu iela 29
Kuģu modeļu darbnīca – skolotājs Pāvels Ivanovs
Kokapstrāde – skolotājs IGuntars Graudiņš
Kuģu modeļu darbnīca – skolotājs Uldis Skamars
Radio-elektrotehnika – skolotājs Ervīns Seļukovs
Raķešu modelisms – skolotājs Arnis Bača
Aviomodelisms – skolotājs Arnis Bača
Jaunāko klašu tehniskā modelēšana – skolotājs Arnis Bača
Elektropulks – skolotāja Katrīna Bitere
BJC “Spārni”, Liepājas Olimpiskais centrs 3.stāvs, Brīvības iela 39
Elektropulks – skolotājs Pēteris Riekstiņš
SPORTS
BJC “Laumiņa”, Krūmu iela 29
Moto pulciņš (trasē) – skolotājs Normunds Jansons
Moto pulciņš – skolotājs Dzintars Bitenieks
BMX – brīvais stils riteņbraukšanā – skolotājs Dagnis Drullis
INLINE – ekstrēmā slidošana – skolotājs Dagnis Drullis
Skeitbords – skolotājs Ainars Jermačenko
Futbola pulciņš – skolotājs Roberts Pirtiņš
SK “Liepājas metalurgs”
Hokejs (bērniem no 4 gadu vecuma); sīkāka informācija – 28811178 vai 26523184.
Futbols (bērniem no 6 gadu vecuma); sīkāka informācija – 29487455.
Liepājas Sporta spēļu skola
Vieglatlētika (uzņem meitenes un zēnus treniņu grupās no 7 gadu vecuma); sīkāka informācija – tel.nr. 29233214.
Basketbols (uzņem meitenes un zēnus treniņu grupās no 6 gadu vecuma); sīkāka informācija – tel.nr. 29233214.
Volejbols (uzņem meitenes un zēnus treniņu grupās no 6 gadu vecuma); sīkāka informācija – tel.nr. 29233214.
Liepājas Kompleksā sporta skola (informācijai: 63423342; 63423226)
Boksā uzņem audzēkņus vecumā no 9 līdz 15 gadiem.
Džudo, sambo cīņā uzņem audzēkņus vecumā no 5 līdz 10 gadiem.
Galda tenisā uzņem audzēkņus vecumā no 6 līdz 14 gadiem.
Brīvajā cīņā uzņem meitenes vecumā no 7 līdz 14 gadiem.
Grieķu-romiešu cīņā uzņem audzēkņus vecumā no 6 līdz 14 gadiem.
Peldēšana, trenere Irina Grodzicka (mob. tel.29154166)
Smaiļošanas un kanoe airēšana, treneris Omārs Sermolis (mob.tel. 22357799)
Šahs, trenere Gaļina Sudmale (mob.tel. 29662417)
Sporta vingrošana, trenere Irina Daņilova (mob.tel. 26758807)
Mākslas vingrošana, trenere Tatjana Ņikitina (mob.tel. 20070005)
CITI
BJC “Spārni”, Liepājas Olimpiskais centrs 3.stāvs, Brīvības iela 39
Grāmatu draugu pulciņš ”Vinnijs Pūks” – skolotāja Diana Džeriņa
”Mazais mākslinieks” – skolotāja Aija Turnele
Erudītu klubs – skolotāja Marina Vikaine
Žurnālistu pulciņš – skolotāja Gunta Jākobsone
No idejas līdz projektam – skolotāja Ilze Cēbere
Bērnu klubs ”LABIE DRAUGI” – skolotāja Kristīna Homenko
Bērnu klubs ”Pēcskola” – skolotāja Dace Vilemsone
BJC “Vaduguns”, Kungu iela 7
Bērni un jaunieši ar īpašām vajadzībām klubiņš ”Pasaulīte” – skolotāja Arta Salmiņa
BJC “Laumiņa”, Krūmu iela 29
Klubiņš ”Pa-pusei” – skolotāja Dace Tetere
Modeļu skola ”Mazās zvaigznes” – skolotājas Dace Tetere, Dace Rozenbaha, Aina Apene
Makšķerēšanas skola – skolotāja Gunta Riekstiņa
Jauniešu klubs – skolotāja Agnese Jansone
PULCIŅI VISMAZĀKAJIEM (pirmsskolas vecums)
BJC “Spārni”, Liepājas Olimpiskais centrs 3.stāvs, Brīvības iela 39
Muzikālās mākslas studija ”Odziņas” – skolotāja Gunita Riežniece
Grāmatu draugu pulciņš ”Vinnijs Pūks” – skolotāja Diana Džeriņa
Tautiskās dejas – skolotāja Santa Valdmane
BJC “Vaduguns”, Kungu iela 7
Tautisko deju kolektīvs “Vaduguns” – skolotāja Valda Grīnfelde
Mūsdienu dejas – skolotāja Monta Sprūde
Keramika – skolotāja Dace Virsniece
BJC “Laumiņa”, Krūmu iela 29
Keramikas / zīmēšanas darbnīca mazajiem – skolotāja Kristīne Vizbule
Vokālais ansamblis ”Domiņas” – skolotāja Valda Zēberga
Mūsdienu deja studija ”Rotaļa” – skolotāja Aina Apene
Mūzikas un mākslas centrs, vadītāja Ārija Helmute (26453142) (www.muzikaskola.lv)
Zaķa mūzikas skoliņa, vadītāja Dagmāra Čirkše (26542896) (www.bebisuskola.com)
____________
P.S. Ja mums gadījies kādu aizmirst, lūdzu, ziņojiet! Sarakstu papildināsim.