”Rīga 96” pakutina nervus ”Metalurga” dublieriem

24.10.2012 21:07

Latvijas čempionātā hokejā šovakar Liepājā norisinājās viena regulārās sezonas spēle, kurā vietējie ”Liepājas Metalurga” dublieri ne bez pūlēm tikai trešajā trešdaļā salauza ”Rīga 96” hokejistu pretestību – 5:3.

Pirmie vārti tika gūti tikai 55 sekundes pirms pirmās trešdaļas beigām, kad precīzi meta Bruno Zabis, tomēr tas nebija viss – pašā izskaņā rīdzinieki rezultātu izlīdzināja (1:1). Arī spēles turpinājumā bija vērojama ļoti līdzīga spēle. Jaunie ”Rīga 96” spēlētāji nolūza tikai izšķirošās divdesmitminūtes beigu daļā, kad liepājnieki panāca izšķirošo pārsvaru un galarezultātā izcīnīja uzvaru ar rezultātu 5:3.

Trīs rezultativitātes (2+1) punkti ”Liepājas Metalurga” līderim Bruno Zabim, bet gols un piespēle Mārim Diļevkam. ”Rīga 96” sastāvā 1+1 Augustam Ričardam Veidenbaumam, bet divas rezultatīvas piespēles Kirilam Galoham.