Piektdiena, 29. marts Agija, Aldonis

Šahs ar sēru lenti

20.11.2006 19:19

0

Vairākas sacensības gan dzimtajā pilsētā, gan ārpus tās kārtējo reizi ir aizvadījuši Liepājas šahisti. Liepājas Kompleksās sporta skolas atklātajā čempionātā, kurā līdzās ar liepājniekiem piedalījās arī Kuldīgas pilsētas un rajona sportisti, 4.sporta klases grupā uzvarēja Daniels Markauss no Liepājas 5.vidusskolas, 2.vietu izcīnīja Arturs Ķeris no 2.vidusskolas, bet trešais palika 7.vidusskolas pārstāvis Viktors Stepovojs.

Arī 3.sporta klases grupā pie godalgotām vietām tika vienīgi liepājnieki – uzvarēja 8.vidusskolas šahists Arturs Antonovskis, kurš apsteidza Tomu Priedoliņu no 15.vidusskolas un Jevgeņiju Andrejevu no 12.vidusskolas.

2.sporta klases grupā 1.vietu izcīnīja Oskars Vēberis no Liepājas 1.ģimnāzijas, otrais palika Jānis Sēlis no Centra sākumskolas, bet 3.vietu izcīnīja Klāvs Zēvers no Kuldīgas.

Savukārt nedēļas nogalē Aizputē norisinājās tradicionālās sacensības “Neatkarības kauss”, kas šogad notika jau 17.reizi.

Turnīrā, kurš pulcēja 11 komandas no Liepājas un Kuldīgas pilsētām un rajoniem uzvaru izcīnīja Liepājas Kompleksās sporta skolas 1.komanda (Vadims Daškēvičs, Ritvars Reimanis, Arkādijs Kovaļevskis, Valentīna Vainovska), savukārt “Baltika” izcīnīja 3.vietu (Ivars Bērziņš, Āris Ozoliņš, Vitālijs Daškēvičs, Ilze Stankeviča). Arī individuāli liepājnieki bija starp labākajiem – Vadims Daškēvičs bija labākais pie pirmā galdiņa, Ritvars Reimanis pie otrā, bet Arkādijs Kovaļevskis – pie trešā. Bet Valentīna Vainovska ierindojās 3.vietā dāmu vērtējumā.

Sacensībās “Baltikas” komandas rindās bija plānojis piedalīties arī pazīstamais uzņēmējs un šaha mecenāts Jānis Matvejevs, kura kopš pagājušās nedēļas nogales vairs nav starp mums. Skumstam kopā ar Jāņa tuvajiem.