U16 futbolisti iekļūst turnīra tabulas pirmajā četriniekā

Svarīgu spēli aizvadīja trenera Ingus Lukoviča U16 komanda, kura savā laukumā uzņēma JDFS ”Alberts” un, izcīnot trīs punktus, nostiprināja savu vietu turnīra tabulas trešajā pozīcijā, informē Liepājas Futbola skolas preses pārstāve Simona Laiveniece.

17.07.2023 15:49

Spēlē tika izcīnīta uzvara – 2:1 (1:0).

Rezultātu spēles 18. minūtē atklāj liepājnieki – vārtus gūst Toms Brūns (1:0). Pirmais puslaiks tā arī noslēdzas.

Otrā puslaika 76. minūtē ”Alberts” atspēlējas (1:1), taču uzvaras vārtus 86. minūtē gūst Marks Dambis (2:1).

Ingus Lukovičs saka: ”Šī spēle bija svarīga abām komandām – pirmo četru vietu ieguvēji spēlē savā starpā vēl divus apļus par medaļām, tā kā šī bija sešu punktu spēle.

Pirmajā puslaikā dominējām, otrajā puslaikā veicu daudzas maiņas, jo domāju, ka tā pastiprināsimies. Diemžēl nenostrādāja.

Pēc ielaistajiem vārtiem spēle mainījās par labu mums. Neizmantoti palika daudz momentu, kas mums bija, bet Marks Dambis guva uzvaras vārtus.”

Nākamā spēle U16 komandai ir pret RFS trešdien, 19. jūlijā, pulksten 14 stadionā ”Olimpija”.