Vieglatlēti aizvada sacensības Ventspilī

28.05.2019 12:34

Nedēļas nogalē Ventspilī notika Ventspils Sporta skolas ”Spars” Atklātās sacensības vieglatlētikā U14 un U16 vecuma grupās, vēsta Liepājas pilsētas pašvaldības iestādes ”Liepājas Sporta spēļu skola” pārstāve Simona Laiveniece.

Sacensībās Liepājas Sporta spēļu skolas jaunie vieglatlēti uzrādīja labus rezultātus.

300 metros U14 vecuma grupā 1.vietu izcīnīja  Aleksandrs Tiščenko, otrais – Markuss Tarabans, puišu treneris Vjačeslavs Goļinskis, bet trešajā vietā ierindojās – Ernests Ģēģeris, trenere Gundega Kristvalde. 300 metros U14 meiteņu grupā 3.vieta Vjačeslava Goļinska audzēknei Arinai Krasotenko.

300 metru distancē U16 meitenēm 2.vieta Laurai Osipenko, trenere Diāna Lauva, 3.vieta Nikolai Laņecai, treneris Vjačeslavs Goļinskis. Savukārt 300 metros zēniem 2.vieta Aleksam Kožuškēvičam un 3.vieta Ģirtam Šenkēvičam, trenere Diāna Lauva.

80 metros U14 vecuma grupā Aleksandrs Tiščenko  izcīnīja 1.vietu un Markuss Tarabans 3.vietu. Šajā pašā vecuma grupā 100 metru skrējienā 2. vieta Aleksandram Zinkēvičam. Puišu treneris Vjačeslavs Goļinskis.

800 metru distancē U14 zēniem pirmais Gustavs Ločmelis, treneris Vjačeslavs Goļinskis, meitenēm otrā – Maija Meniķe, treneris Juris Zilvers.

Tāllēkšanā U14 meitenēm uzvarētāja Rēzija Kriķe, bet 3.vietā ierindojās Laura Osipenko, abu meiteņu trenere ir Diāna Lauva.