Lai nodrošinātu ērtu vietnes izmantošanu un uzlabotu šīs vietnes veiktspēju un funkcionalitāti, mēs izmantojam sīkdatnes. Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā. Turpināt Vairāk informācijas

Trešdiena, 20. novembris

Vārdadiena: Anda, Andīna, Vigo

21.decembrī - Ziemassvētku Eglīte bērniem

Atslēgvārdi baata | ziemassvētki | pasākumi | olive

Decembris ir īpašs svētku mēnesis, turpinot aizsāktās tradīcijas, tirdzniecības centrs BAATA saviem klientiem un viesiem ir sagatavojis krāšņu un sirsnīgu iknedēļas pasākumu programmu!

Ziemassvētku sajūta nav iedomājama bez speķaraušu, piparkūku un citu mājās gatavotu gardumu smaržas, tāpēc decembra sestdienās BAATĀ darbosies pārtikas un dāvanu tirdziņš, kurā plašā klāstā varēs iegādāties vietējo mājražotāju produkciju.

21.decembrī no plkst.12.00 ikviens aicināts uz pasākumu „Ziemassvētku Eglīte bērniem”. Pasākumu ar skaistiem priekšnesumiem kuplinās mūsu mazie draugi no PII „Saulīte” un bērnu ansamblis „Liepājas dzintariņi”. Runā, ka ieradīsies arī pats Ziemassvētku vecītis.

Paralēli apmeklētāji varēs aplūkot PIKC "Liepājas Valsts tehnikums" Tērpu stila speciālistu grupas audzēkņu radīto tērpu kolekciju "Spēlēsimies princesēs". Arī Tev būs iespēja pārvērsties par princesi, jo kleitas būs iespējams uzlaikot un par atmiņu - nofotografēties.

Radošajā darbnīcā "Katram sava princesīte" būs iespēja izgatavot lellītes no dažādiem tekstilmateriāliem tehnikuma audzēkņu un skolotāju vadībā.

28.decembrī plkst.12.00 apmeklētājus priecēs Suņu Jaungada šovs, kurā ar dresūras un paklausības paraugdemonstrējumiem pulcēsies visdažādāko šķirņu suņi. Šovu organizē Liepājas Dzīvnieku Audzētāju biedrība. 

Visi pasākumi ir bezmaksas.

20141202-0938-547d6c84ccd0c.jpg

"BAATA" TIRDZNIECĪBAS CENTRS 

KLAIPĒDAS IELA 104C, LIEPĀJA

TĀLR. +371 28359902

http://www.baata.lv/

https://twitter.com/TC_BAATA 

https://www.facebook.com/tcbaata

  • 0

Baata ziņas

Saistītās ziņas

Pamanīji neatbilstošu saturu? Būsim pateicīgi, ka par to informēsi mūs!