Piektdiena, 21. februāris Eleonora, Ariadne

Apskatāma izstāde Stila nospiedums

Apskatāma izstāde Stila nospiedums
12.06.2017 08:58

baata

Atslēgvārdi

Sestdien, 3. jūnijā, tirdzniecības centrā BAATA tika atklāta foto izstāde Stila nospiedums, kurā apskatāmi PIKC Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskolas Vizuālā tēla stilistu izglītības programmas audzēkņu darbi, kas tapuši sadarbībā ar Baata veikaliem. Izstādes atklāšanas laikā ikviens varēja novērtēt PIKC LMMDV Apģērbu dizaina izglītības programmas jauniešu radošo tērpu kolekciju skati.

Šī projekta un sadarbības mērķis ir veicināt cilvēku interesi par modi un iespējām, ko sniedz Baata veikalos pieejamais sortiments. Kā arī attīstīt PIKC LMMDV Vizuālā tēla stilistu izglītības programmas audzēkņu profesionālo pilnveidi darbā ar klientiem. Vienlaikus radot ieinteresētību pakalpojumos, ko sniedz vizuālais stilists sadarbībā ar apģērbu veikaliem, tādējādi rosinot interesi par veikalos realizējamiem apģērbiem, aksesuāriem un to komplektācijas iespējām potenciālajiem klientiem. 

Projekta ideja ietver sevī uz izvēlētiem modeļiem, noteikta vecuma sievietēm izveidot stila koptēlu, piemeklējot un komplektējot tos no Baata veikalos piedāvāto modes zīmolu klāsta. Papildus modeļiem tika veidots ”make up” un matu sakārtojums attiecīgi izvēlētajām tēmām – sportiskā un klasiskā ikdienas stilistikā. Gala rezultātā tika veidotas foto sesijas Baata interjerā, piemeklējot atbilstošu noskaņu un stilistiku. 

Foto: Ritvars Sproģis

BAATA Tirdzniecības Centrs

Klaipēdas iela 104C, Liepāja

Tālr. +371 28359902

baata.lv

Twitter 

Facebook

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli