Piektdiena, 3. aprīlis Daira, Dairis, Daiva

% ATLAID UZ SKOLU %

% ATLAID UZ SKOLU %
17.09.2019 13:30

baata

Atslēgvārdi

 

Jaunais mācību gads ir tepat aiz stūra, tāpēc tirdzniecības centrs ”baata” aicina sagatavoties tam kopā. Sestdien, 31. augustā gaidāms pasākums visai ģimenei ”Atlaid uz skolu”, turklāt visas dienas garumā veikali piedāvās īpašas atlaides, lai skaisti uzsāktu skolas gaitas.

31. augustā ģimenes pasākumā ”Atlaid uz skolu” no plkst 12:00 līdz 14:00 tirdzniecības centrā ”Baata”, Klaipēdas ielā 104c, ikviens tiek gaidīts radošajās klases stundās, kur kopā ar atraktīvajām skolotājām varēs sagatavoties jaunajam mācību gadam, veidojot un dekorējot skolai īpaši noderīgas lietas.

Pēc klases stundu uzdevumu veikšanas skolēni saņems skolas liecības. Neizpaliks arī jautrība un gaisīgas dāvanas. Pasākums notiek bez maksas.

”Atlaid uz skolu” organizē pasākumu aģentūra ”Lemon Pepper Events”. Informējam, ka pasākuma laikā tiks veikta fotografēšana. Ar savu ierašanos pasākumā Jūs sniedzat piekrišanu savu personas datu apstrādei.

Visas dienas garumā tirdzniecības centra ”Baata” veikalos būs īpašas atlaides un piedāvājumi, kas būs spēkā tikai sestdien, 31. augustā.

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli