Lai nodrošinātu ērtu vietnes izmantošanu un uzlabotu šīs vietnes veiktspēju un funkcionalitāti, mēs izmantojam sīkdatnes. Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā. Turpināt Vairāk informācijas

Otrdiena, 12. novembris

Vārdadiena: Kaija, Kornēlija

Projekta ietvaros meklēja stilīgākos Liepājas skolēnus

Atslēgvārdi baata | olive

Nedēļas nogalē tirdzniecības centrā BAATA viesojās Liepājas Dizaina un mākslas vidusskolas skolotāji kopā ar izglītības programmas „Vizuālā tēla stilists” audzēkņiem. Vizuālā tēla skolotāja Guna Stikāne kopā ar skolotāju Kārli Volkovu un LDMV audzēkņiem meklēja stilīgākos Liepājas jauniešus.

Fotosesijas laikā tika fotografēti Liepājas 1.ģimnāzijas 8.d klases audzēkņi ar viņu izvēlētajām „skolēnu formām”. Pēc tam LDMV Vizuālā tēla stilistu astoņas audzēknes skolotāju vadībā izraudzījās astoņiem Ģimnāzijas skolēniem piemērotākos apģērbus veikalā New Yorker. Jauniešiem tika veidots pavisam jauns tēls, reizēm - pavisam negaidīts. Visi dalībnieki atzina, ka šī ir jauna un vērtīga pieredze, veidot sadarbību ar tirdzniecības centru. Ģimnāzijas jauniešiem tā bija iespēja paskatīties uz sevi negaidītā gaismā, bet LDMV audzēkņiem - praktizēties savā izvēlētajā profesijā. Līdz Ziemassvētkiem šī pētījuma rezultāti tiks izmantoti veidojot Liepājas Suvenīru komplektu - skatu kartes „Liepājas stils”.

20141021-1040-54460df936646.jpg

20141021-1041-54460e227f4e7.jpg

"BAATA" TIRDZNIECĪBAS CENTRS 

KLAIPĒDAS IELA 104C, LIEPĀJA

TĀLR. +371 28359902

http://www.baata.lv/

https://twitter.com/TC_BAATA 

https://www.facebook.com/tcbaata

  • 0

Baata ziņas

Saistītās ziņas

Pamanīji neatbilstošu saturu? Būsim pateicīgi, ka par to informēsi mūs!