Lai nodrošinātu ērtu vietnes izmantošanu un uzlabotu šīs vietnes veiktspēju un funkcionalitāti, mēs izmantojam sīkdatnes. Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā. Turpināt Vairāk informācijas

Trešdiena, 19. septembris

+18°C
Vējš: DR 5.8 m/s
Laika ziņas Liepājā

Vārdadiena: Muntis, Verners

AB Dental,Laumas raj. (27)

• 12.03.2018 09:33 Ziņot

malina

Labdien ,pazinas ieteica jaunu zobarstniecibas kabinetu ,bet velejos ievakt jusu atsauksmes ,pirms doties uz jaunu kabinetu .Kada ir jusu pieredze ,ka ar cenam ,vai rinda vienmer ir tik isa ,ka pierakstu var dabut jau uz tuvako datumu ,..Parasti pie Veites un Grikes un pat citiem ljagaida pat 6 menesi ..Ludzu padalieties ar pieredze ,busu pateiciga ..

• Atbildēt 12.03.2018 09:52 Ziņot

Winzor

Nekads jauns tas kabinets nav, jau sen eksistee, ka ari filials Kempes iela,2. Pats nebiju, bija radi un saka ka Ir dargi.

• 12.03.2018 10:14 Ziņot

malina

Paldies--ar jauns domaju ,ka es mainu arstu ..Bet tapat paldies ,priecajos par jebkuru info..

• Atbildēt 12.03.2018 14:14 Ziņot

bārda

Nu jauns tur tas kabinets, točna, ka nav, un tas, ka īsā laikā var pierakstu dabūt, arī blefs. Bet padārgi gan, tas fakts. Bet attieksme un kvalitāte ir ok, ir vērts pamēģināt.

• Atbildēt 13.03.2018 07:10 Ziņot

agrais

Cik cilveku , tik viedokļu. Mans paziņa atkal teica ka tiesi tur bijis letakais variants salīdzinosi ar citiem. Bija ar savu problemu apstaigajis vairakus zobarstus. .Ar rezultatu bija apmierinats.

• Atbildēt 14.03.2018 00:39 Ziņot

Kashelis

Pats tur nesen visu savu mutes dobumu savedu kārtībā. Nu kā jau privātajos, maksāt vajadzēs, bet ir arī dārgākas klīnikas, ja skatās pakalpojumu cenas. Man vidēji sanāca ik pēc 2-3 nedēļām pierakstīties, jo bija daudz zobu jālabo, nezinu, kā ar pirmajām reizēm, cik ilgi jāgaida. Zobārsts bija laipns un zinošs, to pašu varu teikt par higiēnistu un sekretāri.

• Atbildēt 14.03.2018 19:43 Ziņot

black coffee

Mani arī ieinteresēja šī zobārstniecības iestāde: kuru no ārstiem jūs ieteiktu no savas pieredzes? Vai obligāti vajag pie Kronberga? Man ir aizdomas, ka pie viņa noteikti ir garākās rindas... Otrs jautājums: kā ar higiēnistu šajā iestādē?

• 16.03.2018 00:28 Ziņot

Kashelis

Es pats biju pie Leonenko, sūdzību man par viņu nav. Vienīgi manā pēdējā zoba labošanas vizītē viņam gadījās tehniska ķibele ar urbi un ūdens gāja pa visām malām. Laikam jau tā tehnika tiešām nav tā jaunākā. Un vizīte pie higiēnistes Drulles bija bez aizķeršanās, arī nav sūdzību.

• Atbildēt 14.03.2018 19:46 Ziņot

black coffee

Vēl man interesē, cik īsti kvalitatīvs un moderns ir aprīkojums un cik augstā kvalitātē izmantotie līdzekļi, t.i., vai iztur ilgtermiņa pārbaudi? Esmu ļoti sen gājusi pie Griķes, un viņas darbs ir tiešām augstākās raudzes, vairāk nekā 15 gadus viss, kā tikko labots. Esmu arī vēlāk gājusi pie citiem speciālistiem, bet tur diemžēl kvalitāte stipri pieklibojusi. Tāpēc esmu gatava maksāt vairāk, bet ne tik astronomiski, kā pie Griķes. AB Dental šķiet laba alternatīva. Vai arī kā tur ir?
    Pateicos par noderīgām atbildēm

• 15.03.2018 20:40 Ziņot

malina

Ja nav noslepums ,cik tagad maksa pie Grikes ?Vai loti celusas cenas ?Kadas vispar tagad cenas Liepaja,kas ta ,gad skaitas adekvata summa,sen neesmu Liepaja bijusi pie zobarstiem?

• Atbildēt 14.03.2018 21:25 Ziņot

Winzor

Manuprat visi apmeram viena limeni ... zobs ir zobs, arsteshana ir arsteshana.
    Vienkarshi vajag aiziet pie arsta uz konsultaciju, paradit savu muti un uzdod N-jautajumus...
    No atbildem un attieksmi jau bus skaidrs vai ir verts palikt pie ta arsta, vai
    pierakstities uz konsultaciju pie nakama. Un tam, ko mes redzam kabinetaa - jauns aprikojums,
    gaishas sienas un tiri halati nenozime NEKO. Pats Ilgu laiku gaju pie viena no slavenakajam
    liepajas zobarstam, kursh uzdavinaja man C-hepatitu, ko arsteju 3 gadus un iztereju 4000 latus.
    Tas viss ir liela loterija un ne vairak...

• 15.03.2018 21:06 Ziņot

black coffee

tas ir briesmīgi un absolūti nepieņemami! vai vērsāties pret šo ārstu oficiāli?

• Atbildēt 14.03.2018 22:43 Ziņot

žanette

Pirms ~gada biju iestādījumā Ķempes ielā. Pirmo un pēdējo reizi. Iekārtas diezgan senas. Trāpīju arī tur pie senas zobārstes.Nepatīkama attieksme. Sekretāre vispār bija nahalisma kalngals. Knapi noturējos lai pa ģīmi neiegāztu. Tāda kā pasaules valdniece. Rupja reāli. Citiem atkal gatava bez vazelīna pēcpusē ielīst. Laikam tiem, kuri kases čekus neprasa? Plombe izkrita jau pēc mēneša. Problīmas Liepājā bijušas daudzviet. Neuzticos Liepājas zobārstiem. Redzu, ka te profesionāļu nav. Aizbrauciet uz plašāka nosaukuma klīniku Rīgā. Cenas, protams, daudz augstākas, bet tādu apčubināšanu un darba & aparātu kvalitāti nekur Liepājā pieredzējusi neesmu!

• 15.03.2018 21:05 Ziņot

black coffee

varbūt intereses pēc varat pateikt, kas tā par klīniku Rīgā?

• Atbildēt 15.03.2018 20:59 Ziņot

black coffee

Paldies visiem par atbildēm. Nja, nevar tagad saprast, varbūt tiešām palikt pie Griķes, bet ar garantiju. Precīzi nepateikšu, cik maksā, bet aptuveni tendence ir 2x vai 3x augstāk par vidējo. Saprotams, ka par kvalitāti jāmaksā un ka viņa tiešām iegulda ļoti daudz gan aparatūrā, gan izaugsmē, tāpēc arī ir augstas cenas, bet šķiet mazliet tomēr pārspīlētas pēdējā laikā, pirms tiem daudzajiem gadiem bija nedaudz adekvātāks cipars

• Atbildēt 15.03.2018 21:01 Ziņot

black coffee

žanette, lielākoties piekrītu, man arī nācies pie pāris citiem ārstiem pabūt un ir bijusi līdzīga pieredze. Par zemu cenu tiešām nekas spīdošs nebūs, tā diemžēl ir. Bet es varu apgalvot, ka Griķes salonā ir pavisam cits līmenis, tur strādā pavisam citādi, piemēram, kad zobam jānodrošina absolūti sterila vide, lai tajā neiekļūtu nekas liekas, utt.

• Atbildēt 15.03.2018 21:04 Ziņot

black coffee

winzor, es nebiju domājusi tik daudz ārējo spožumu kā to, kādā veidā tiek nodrošināta pareiza ārstēšana un plombēšana. TIk ļoti daudz ir atkarīgs no tā, kādus materiālus izmanto, kā viņus izmanto un kā nosterilizē zobu un mutes dobumu. Man tā īsti negribas eksperimentēt pa tiešo,ja godīgi jāsaka :) Bet varbūt patiešām var vienkārši aiziet uz konsultāciju un visu sīki izprasīt - arī tā ir laba doma

• Atbildēt 16.03.2018 05:58 Ziņot

agrais

pec ta, ko viena ar dzīvi neapmierinata damīte te raksta jau nevar spriest par dakteri. Varbūt konkurenti, varbūt sazin kas vel.....Starp citu, mana draudzene jau gadiem iet pie Grikes.Bet tapat ir gan plombe izkritusi, gan zobs nolūzis, gan vel tur kaut kas bija. Ideals nav neviens. Viss atkarīgs cik vari un velies maksat....Un ne jau te, komentos, Tev to labako padomu kads iedos...

• 16.03.2018 13:23 Ziņot

Kashelis

Piekrītu. Vietās, kur cilvēku kontakts ir svarīgs, viedokļu būt tik pat, cik cilvēku. Kādam saskan, kādam nē. Objektīvi uz katru dakteri var skatīties, ja ir pieejams ļoti plašs atsauksmju saraksts, tad kopbilde jau ir skaidrāka priekš vidējā cilvēka.

• 17.03.2018 09:29 Ziņot

bārda

Pareizi, ja ir tādas problēmas ar zobārsta izvēli, var tak sūkāt mannas putriņu caur marlīti un nebūs galva jālauza. Un vēl, zobi ilgi saglabājas veseli, ja nebāž degunu citu darīšanās.

• Atbildēt 16.03.2018 09:29 Ziņot

piciks

Pēdējo gadu laikā pamainīju 2 zobārstniecības iestādes-vienā bija ātri, ne īpaši dārgi, bet ķep-ļep...otrā dārgāk, it kā būtu kvalitāte laba, bet mazliet traucēja brutālā pieeja ārstniecības procesā, paliku pie trešā - AB Dental un dr.Kronberga, ļoti patīk attieksme un rūpīgais darbs. Nevar teikt, ka nu baigi lēti būtu, bet, ja ir kvalitāte, tad viss o.k. Un nav jau tik bieži jāiet, ja saved muti kārtībā.

• 16.03.2018 13:56 Ziņot

malina

Atvainojos,vai drikst jautat cik tad maksati Ab dental ,nu varbut salidzinajuma pret Griki ?Cik jums aptuveni izmaksaja zobs ,atteiciba pret sarezgitibu ..?

• Atbildēt 18.03.2018 18:46 Ziņot

piciks

to malina... nezinu, kā pie Griķes, bet no paziņas dzirdēju, ka mazāk par 100 eur neviena vizīte nav sanākusi, AB Dental man personīgi vairāk par 60eur nav bijis... lēti jau tas nav, bet svarīga ir arī attieksme.

• 22.03.2018 16:55 Ziņot

malina

Sakaidrs ,tad nu gan leti ..Manam pazinam parasti pieredze Ab dental sakot no 200 eiro un vairak ..hmmm ...varbut sen taisijat ..

• 22.03.2018 20:33 Ziņot

bārda

Nezinu, kas jādara pie AB dental, lai viņi paprasītu 200e. Viss atkarīgs no veicamās darbības, bet vairāk par 60e neesmu maksājis, piekrītu picikam.

• 23.03.2018 11:37 Ziņot

piciks

malina zobus laboju pagājušo gad un šogad, tā kā pavisam svaiga informācija:) ja nu kas jāprotezē vai vēl kas sarežģītāks jādara, dažādi jau var būt...

• Atbildēt 20.03.2018 16:17 Ziņot

Ortis

Cik zoba izraušana maksā+ -?

• Atbildēt 25.03.2018 16:43 Ziņot

malina

Skaidrs ...ari atgad pazina par zoba labosanu atstaja gandriz 250 eiro .Si cena attiecas ne uz ko sarezgitaku ka par zalem ,rentgenu un pagaidblombi + blombi .Katra zina ,paldies par info ,nodosu ari pazinam talak ,lai var apsvert ,vai ats teisam ir ta verts ,jo nav ipasi sajusma par viniem ..Tapec ari nolemu paprasit ,kada ir vel citiem pieredze ..

Pievieno atbildi

Foruma ierakstu drīkst komentēt tikai reģistrēti lietotāji Reģistrējies šeit Atgādināt paroli

liepajniekiem.lv neatbild par rakstiem pievienotajiem komentāriem. Aicinām ievērot pieklājību, toleranci un iztikt bez rupjībām.

Portālā aizliegts ievietot:
- personas godu un cieņu aizskarošu, draudošu, apmelojošu informāciju;
-musināt uz rasu vai etnisko neiecietību;
-komentārus, kas neatbilst Latvijas Republikas likumdošanai;
- komerciāla rakstura informāciju vai jebkāda veida reklāmu un aģitāciju.

Noteikumu neievērošanas gadījumā, liepajniekiem.lv patur tiesības komentārus dzēst, slēgt iespēju komentēt un ziņot tiesībsargājošām iestādēm.

Pamanīji neatbilstošu saturu? Būsim pateicīgi, ka par to informēsi mūs!