Lai nodrošinātu ērtu vietnes izmantošanu un uzlabotu šīs vietnes veiktspēju un funkcionalitāti, mēs izmantojam sīkdatnes. Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā. Turpināt Vairāk informācijas

Trešdiena, 13. novembris

Vārdadiena: Eižens, Jevgēņija, Jevgēņijs

atgriezties vai neatgriezties ??? (30)

• 30.12.2013 15:56 Ziņot

saules stars

dzivoju uk,ta ka doma ir uz maju pusi ???? cik pareizs lemums tas butu ,un kada situacija tagad ir liepaja ??

• Atbildēt 30.12.2013 17:26 Ziņot

masterboy

Vispareizākais lēmums būtu nedomāt par ""pareiziem lēmumiem"",bet mierīgi dzīvot. Protams,ja normāla dzīve ir apnikusi,un sakārojies kas ekstremāls,tad var jau atgriezties..kāpēc gan ne? :))) Bet labāk tomēr,ja kārojas ekstrēmas izklaides,pievērsties ekstrēmajiem sporta/atpūtas veidiem,nevis doties uz LV .... Tas būs jēdzīgāk.
    p.s. pats arī dzīvoju ārpus LV un uz LV dodos un dosos tikai un vienīgi kā tūrists. Tā ir kudī foršāk.

• Atbildēt 30.12.2013 18:01 Ziņot

Hims

a,man Po atg.,vai neatg :-D ,viss vairāk kas prikoļī , lai cik tālu emigrants emigrē vienalga lien lv saitos un gudri pļūt :-D itkā kādam baig interesētu , laikam tik kad emigrēsiet uz tuksnesi būs miers no jums :-D

• Atbildēt 30.12.2013 18:10 Ziņot

Enģelis

Bēgļi atmodušies..Nezinu,varbūt kādam jūs te vajag,-man nē.Aizmukāt,kā žurkas no grimstoša kuģa,un tagad tāpat saprotat,ka,lai arī cik tur labi nebūtu,jūs vienalga tur būsiet Džamšuti/gastarbaiteri,vai kā vel jūs tur par baltajiem nēģeriem sauc.Tūristi :).

• Atbildēt 30.12.2013 18:18 Ziņot

afroebrejs 13

Baltie nēģeri ir tie,kas par pārsimt lasēniem raujas,un maximās iepērkas... :)))))

• 30.12.2013 19:04 Ziņot

Enģelis

Galvenais ir neskaitīt citu naudu,-tie ir pārssimts lati dienā,vai mēnesī.Un kur man vajag,tur es iepērkos.Maxima,Rimi vai cits veikals.Bēgļi jau tur arī neiepērkas ar lordiem vienā veikalā.

• Atbildēt 30.12.2013 18:38 Ziņot

masterboy

Lūk arī uzskatīms pierādījums tam,ka LV nav ko darīt. Kamēr turienes cilvēki ir ar tik degradētu pasaules uztveri un iezombētām idejām,tikmēr nu i nafig... Es izvēlos dzīvot starp apmierinātiem,smaidīgiem un LAIPNIEM cilvēkiem.

• 30.12.2013 19:07 Ziņot

Enģelis

UZSKITĪMS pierādījums ir tas,ka jums jāložņā pa Latvījas saitiem un jāvirina savas bēgļu mutes šajos forumos,jo tur kur esat jūsu viedoklis vietējiem ir pie kājas.

• 30.12.2013 19:10 Ziņot

masterboy

Tik neaizrijies ar savu žulti,un tad jau būs labi... :D Ja godīgi,tad tavs viedoklis arī visiem pie kājas,ne tik man vienam... :D

• Atbildēt 30.12.2013 19:22 Ziņot

Enģelis

Šau mīzt,bēgli.Ja tev būtu pie kājas tu te nelīstu smirdēt ar savām gudrībām.

• 30.12.2013 19:30 Ziņot

masterboy

:))))))))))))))))))))))))))))))))

• Atbildēt 30.12.2013 19:53 Ziņot

Enģelis

Brauciet lūdzu atpakaļ,man jūs idioti šeit ļoti pietrūkstat..........

• 30.12.2013 19:57 Ziņot

masterboy

Bet pats gan labāk nekur nebrauc,un smirdi vien tālāk kur esi...tādu idiotu Eiropā nepietrūkst nu galīgi :D :D :D

• Atbildēt 30.12.2013 20:04 Ziņot

Enģelis

Es protams,ka nebraukšu,man ir savas mājas,neesmu jau nekāds palestīnietis.Ko ta mukāt prom,-lai te paliekošie strēb jūsu savārīto putru ar sagrābtajiem kredītiem,jo dzīvojāt te virs savām patiesajām iespējām!Tagad baigi gudri nolikt tēvzemi un tos kuri te palikuši cīnīties.Gļēvuļi jūs esat,neaizmirstiet,ka Latvīja kā tāda izputētu,ja visi būtu padevušies un aizmukuši kā jūs.Un savus smirdīgos zobus arī labojiet tur,kur dzīvojāt ķipa kā baltie cilvēki,nevis brauciet te,jo te redz lēti!Jūs vienkārši kaitiniet ar savu pārgudrību no citas valsts.Ja tādi būtu bijuši latvieši,kad nāca Bermonts,tad tāda Latvīja te vispār jau sen nebūtu!Gļēvuļu bars!

• 30.12.2013 20:13 Ziņot

masterboy

Sasapņojies,va zin! LV ir LĒTI zobārsti??? :D Un lēta medicīna kopumā??? :D Ārprātā dārga,jo sevišķi salīdzinot ar vietējo ienākumiem. Ja vēl LV kādu zobu ir jēgas salabot,tad vienīgi ja ir savs uzticams speciālists. Bet lēti šobrīd ir to doties darīt Bulgārijā. Ir speciālas ceļojumu tūres pat uz Bulgāriju: nummurioņš glaunā viesnīcā+SPA+zobārstu un citu speciālistu apmeklējums.. Tā,lūk.... Bet tādas Latvijas kā Bermonta laikā nav jau kopš tiem laikiem. Nedzīvo tik ilūzijās,esi reāls.

• Atbildēt 30.12.2013 20:24 Ziņot

Enģelis

Tu laikam sen te nebiji.Pamēģini pie zobārsta pierakstīties,-rindas mēnesi garumā,aizbrauc pie ārsta,-gastarbaiteri rindās sēž.Un kapēc tad operācījas brauc taisīt uz Latvīju?Es nerunātu,ja nebūtu pats personīgi saskāries ar daudziem tādiem aizbraucējiem,kuri brauc uz šejieni tieši,lai izmantotu mūsu medicīnas pakalpojumus.Es arī domāju agrāk,ka jābrauc prom,bet izdomāju ko te darīt,un ir ok.Tā kā ir,ir Latvījā vel cilvēki kuri domā un dara.A reģipsi pieskrūvēt,vai sēnes lasīt daudz prāta un uzņēmības nevajag,-kalps var paspēt vienmēr un visur būt.Bet te ir dzimtene,te runā manā valodā,te mani ciena,te mani pazīst,te ir mani draugi un radi.Starp citu,-un te ir visskaistākās meitenes.A kas es būtu tur,-nekas,visuma puteklis,varbūt tur nodzīvojot 20.gadus tevi kāds tur pieņems un pazīs,kā te.Bet tas ir,-VARBŪT.

• 30.12.2013 20:49 Ziņot

masterboy

Protams,es nerunāju par citiem,tikai pats par sevi. Un ne nesamērīgu kredītu dēļ aizbraucu,ne arī kaut dienu būtu bijis bez darba. Uz to brīdi,kad notinos man bij veseli 2(!) darbi.Un darbs ir vienmēr bijis arī brīžos kad ciemojos,jo vecie klienti neliek mieru. BET.Es vēlos nopelnīt cilvēka cienīgu algu strādājot kā minimums 8 stundas dienā,ne vairāk par 160st mēnesī. Cilvēka cienīga ir tāda,kas nav vēl iztērēta uz brīdi,kad ienāk jau nākamā. Bet par meitenēm piekrītu,tur nu tev taisnība...

• Atbildēt 30.12.2013 21:05 Ziņot

saules stars

Njaaaa...neko tadu negaidiju!!! Cik tomer mes latviesi esam riebigi viens pret otru,vai tad tiesam tik daudz negativa ir ieksa? Zel ....
    Nu nejau no laba prata ,kads brauc prom. To vismaz kads spej saprast. Patrioti atradusies. Ka mute nebus ko bazt,tad viss patriotisms pazudis.

• 30.12.2013 21:41 Ziņot

masterboy

Mani gan tas viss nepārsteidza. Itin nemaz. Jo visas šīs ""patriotisma tēzes"" kā arī tas,ka 300Ls alga(???) esot ""jānopelna"" (kaut gan tā ir tikai kompensācija par aizvilkšanos lidz darba vietai un pienākas automātiski kā iekāpšanas maksa taksometrā),un viss minētais par ārstiem utt utjpr ir 4.maija kliķes palicēju zombēšanas rezultāts.Un latviešus ""pareizajos"" un ""nepareizajos"" arī dala tieši palicējpatriotiņi. Tā kā-nekādu pārsteigumu... viss notiek!

• Atbildēt 30.12.2013 23:41 Ziņot

Hims

ir vājiem ir neveiksminieki un t.t. dabīgā atlase - stiprie un veiksmīgie paliek ,vājie un neveiksmīgie aiziet . FAKTS.

• Atbildēt 31.12.2013 08:47 Ziņot

richyyy

Kameer pats nesaproti, ko iisti veelies sheit dariit, labaak turpini leibora darba gaitas turpat. Mazkvalificeets darbaspeeks un shvakas galvas joprojaam sheit ir ar mazaam izredzeem.
    Ir redzeeti dazhi kadri, kas atbrauc pamuljaajas, pajauc gaisu un notinaas atkal prom uz savu laimiigo salu.

• Atbildēt 31.12.2013 11:35 Ziņot

macbeton

Standarta pļūtekļu portāls. Cilvēks uzdeva jautājumu, nu nepilnīgu, bet ne1 viņam neuzdeva papildus jautājumus, taču uzreiz sāka kautko žvankstēt ne pa tēmu.
    Aizbraukušie dara varāk nekā tie, kas strādā te pa minimālajām algām! Viņi sūta naudu mājās, nopelna tur un atved te. Tas ir labāk nekā strādāt valsts iestādē (algas no budžeta naudas) un nopirkt aifounu vai jaunu TV (tas ir imports)! Un ne jau brauc prom aiz labas dzīves un garlaicības.

Bet tēmas aizsācējam, jautājums - KO tu proti?

Jo tāds nicks nekādi neliecina par tehnisku darbinieku. Un tos māksliniekus mums te vairāk nevajag, tā jau pa daudz.

• 31.12.2013 17:06 Ziņot

auksta

macbeton(am) +++

• Atbildēt 31.12.2013 23:46 Ziņot

mjanis

arī no manis Betonam + visas valdes, padomes, valsts sekretārus ar visiem birojiem un kancelejām - uz mieta ! ..... Baletu un kori gan vajag - kas tad mūsu bērēs priecāsies ! .... Visiem Laimīgu Zirgu - tikai, vēlams, savu, ne svešu (jājamo) .......

• 17.01.2014 21:06 Ziņot

EskimoFriend

Johaidī! Kakije ļuģi! :) Neesmu te bijusi veselu mūžību, izskatās, ka nekas nav mainījies :)

• Atbildēt 01.01.2014 02:57 Ziņot

mosinja

Vispār jau, man šķiet, katram ir jāizvērtē, ko un kā darīt savā situācijā. Un ne viens šeit esošais, dzīvojošais nebūs noteicējs, ko un kā darīt tam tur, kaut kur esošam. Diemžēl.

• Atbildēt 19.01.2014 04:45 Ziņot

neatvairaamais

Vai tad forumā tādus jautājumus uzdot ir gudri?
    Tad jau labāk paliec turpat UK.
    Nav te vajadzīgs tāds nepatstāvīgs, aprobežots kā Tu.
    Tu pat pats infu nemāki sameklēt.Mūsdienu moderno tehnoloģiju laikmetā.
    Kauns nav par sevi?
    Teikumu ja kas iesāk ar lielo sākuma burtu.

• Atbildēt 19.01.2014 10:56 Ziņot

propper

Dzīvoju Anglijā vienu nedēļu pie draugiem un novēroju,ka viņi atļaujas to par ko Latvijā es piecreiz padomātu vai man to vajag!

• 19.01.2014 14:06 Ziņot

masterboy

...un Norvēģijā var atļauties pat to,kas viņiem tur Anglijā ir par dārgu :))))

• Atbildēt 20.01.2014 11:33 Ziņot

Trakaispastnieks

Mani vienmēr izbrīna cilvēku vērtību sistēmas maiņa pirms iekāpšanas lidmašīnā te un izkāpšanas kaut kur, Anglijā pieņemsim. Tur ir gatavs dzīvot aukstā mājā mazā istabiņā ar koplietošanas virtuvi un WC, pārtiku pirkt lētāko, apģērbu gandrīz nepirkt, braukt ar sabiedrisko vai pieci vienā mašīnā. Atgriežoties Latvijā - trīsistabu dzīvokli, mašīnu līzingā, vakarus klubiņos, brīvdienās izklaides uz nebēdu un pēc pusgada ar parādiem uz Angliju jo Latvijā nevarot izdzīvot!

• Atbildēt 20.01.2014 19:34 Ziņot

propper

Trakaispastnieks stulbs un vēl stulbāks!

Pievieno atbildi

Foruma ierakstu drīkst komentēt tikai reģistrēti lietotāji Reģistrējies šeit Atgādināt paroli

liepajniekiem.lv neatbild par rakstiem pievienotajiem komentāriem. Aicinām ievērot pieklājību, toleranci un iztikt bez rupjībām.

Portālā aizliegts ievietot:
- personas godu un cieņu aizskarošu, draudošu, apmelojošu informāciju;
-musināt uz rasu vai etnisko neiecietību;
-komentārus, kas neatbilst Latvijas Republikas likumdošanai;
- komerciāla rakstura informāciju vai jebkāda veida reklāmu un aģitāciju.

Noteikumu neievērošanas gadījumā, liepajniekiem.lv patur tiesības komentārus dzēst, slēgt iespēju komentēt un ziņot tiesībsargājošām iestādēm.

Pamanīji neatbilstošu saturu? Būsim pateicīgi, ka par to informēsi mūs!