Lai nodrošinātu ērtu vietnes izmantošanu un uzlabotu šīs vietnes veiktspēju un funkcionalitāti, mēs izmantojam sīkdatnes. Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā. Turpināt Vairāk informācijas

Trešdiena, 20. februāris

+4°C
Vējš: ZR 10.2 m/s
Laika ziņas Liepājā

Vārdadiena: Smuidra, Smuidris, Vitauts

braukšanas instruktors. (22)

• 01.12.2015 20:26 Ziņot

sicene

meklēju labāko,iejūtīgāko instruktoru Liepājā,mācos no nulles.

• Atbildēt 02.12.2015 16:23 Ziņot

Osja

+37129712721 Oskars Auders

• Atbildēt 02.12.2015 17:23 Ziņot

Māra Dobele

Nezinu vai labākā un iejūtīgākā, bet mācījos braukt pie Santas Kaira autoskolā. Lamāt nekad nelamāja, sist arī nesita. Oktobrī sāku braukt un janvārī bija tiesības kabatā. Telefona numuru var atrast netā. Vēl labas lietas runā par Ezermalas autoskolas instruktoriem. Katram cilvēkam jau savi kritēriji, kas nosaka, cik instruktors labs. Vienam vajag uķi-puķi, citam patīk stingrāka valoda, bez zaķīšiem un kaķīšiem.

• Atbildēt 02.12.2015 20:17 Ziņot

orhideja100

Renārs Kristholds-mierīgāku nezinu. Tev stress-viņš miera jūra..Un labs viņš ir.

• Atbildēt 03.12.2015 15:53 Ziņot

Ampērs

Auders ir super džeks!
    Kaira skola...Santa ok, bet, ja tiks pie pašā Viļņa..nūū, mierīgs viņš ir, bet tā saucamais mindfuc..būs nopietns. Nauda šiem abiem patīk;loti.

• Atbildēt 03.12.2015 18:51 Ziņot

dafne

Es par Ivaru no Ezermalas autoskolas- pat man iemācīja braukt.

• 03.12.2015 19:38 Ziņot

rūķis

Viens no labākajiem novērtējumiem ,kādu jelkad nācies dzirdēt! :):)

• 03.12.2015 20:03 Ziņot

deniror

Es gan Ivaru neiesaku - viņam ir izbijuša alkaholiķa nervi (nestabili).

• Atbildēt 03.12.2015 22:22 Ziņot

Ampērs

Ivars no ezermalas..kā cilvēks ok. Nervi nav tie labākie, nevar jau pārmest, jo darbiņš arī prasa savu.. + aizkadra teksti par skolēniem neglaimojoši. It kā nekas, bet ir rādītājs.
    Joprojām O.Auders ir way to go.
    Jā, man ar Liepājas instruktoriem sanāk saskarsme regulāri..tāds darbs.

• Atbildēt 03.12.2015 22:50 Ziņot

Nu gan.

Labak nebrauc....! Iejutigie soferi optam... no rita braucot uz darbu var izbesities kadam uz 40 km vilktes pakala.., un apdzisana izraisa risku uz avariju.

• 04.12.2015 09:38 Ziņot

Godmanis

piekrītu un pie tam pa Brīvībeni pa otro joslu, vai otrs variants visu cukura apli izbraukt pa ārējo joslu

• Atbildēt 04.12.2015 12:38 Ziņot

datortārps

Ejiet pie Kaira.Runā ,ka savu laiku viņš esot pašam Šūmaheram bijis autovadīšanas instruktors.

• Atbildēt 04.12.2015 17:31 Ziņot

asdfg

Guntis no Ezermalas ļoti jauks, iejūtīgs un vienmēr ar labu garstāvokli un humoru! Tiesības bij rokā 2 mēn laikā!

• Atbildēt 06.12.2015 22:11 Ziņot

Tere

Vitalijs Kapinieks Ept labkākasi

• 09.12.2015 20:32 Ziņot

malina

Par Vitaliju Kapenieku piekritu ,labs instruktors ,protams ne visi var ar visiem sastradaties.

• Atbildēt 07.12.2015 14:25 Ziņot

Kristīne Bože-Cine

Esmu braukusi ar daudziem instruktoriem, bet pie Oskara Audera patika visvairāk. Ļoti labi visu izskaidro, ar nerviem arī viss ir kārtībā, korekts, ar lielu atbildības sajūtu, bet pats galvenais, strādā ar prieku.

• 07.12.2015 14:49 Ziņot

datortārps

Saki ,esi braukusi ar daudziem autoinstruktoriem??:)D
      Kas tad tev ??Tik sūdīgi iet ar mācīšanos braukt??

• Atbildēt 07.12.2015 15:47 Ziņot

Kristīne Bože-Cine

Atbilde datortārpam: Braukt es nebraucu sliktāk kā citi iesācēji. Pirmo reizi braucu stāvoklī esot, eksāmens bija divas dienas pēc dēla piedzimšanas, tādēļ bija liela pauze. Šaubos vai pašam būtu bijusi tāda apņemšanās. Bija instruktori gan no Gross (ar ūsām vīrietis), no Mangaļa autoskolas Sandis, otrs ar Bmv mašīnu. Bija arī apmaiņas braucieni, kur instruktori mainās ar kursantiem. Otro reizi unsāku mācīties pie Oskara, gan teoriju, gan braukšanu, tādēļ varu salīdzināt. Ja vēlies pārmest, tad nevajag slēpties aiz nikiem. Jauku dienu:)

• 08.12.2015 16:26 Ziņot

datortārps

Hā ,iekriti ,saulīt. Mana apņemšanās ir tāda ,ka man ir augstākās kategorijas autovadītāja tiesības.:)
      Bet vai tavs tēvs zina ,kā tu te uzvedies forumā??Būs Jānim jāpajautā.:)DDD
      Lai tev jauka ne tikai šī diena!

• 08.12.2015 20:06 Ziņot

Kristīne Bože-Cine

Datortārpam: Ja grasies tuvākā laikā doties uz viņsauli, tad vari Jānim pajautāt, vai redz kā viņa meitai iet! Ja runājam par instruktoriem, tad augstākās kategorigas autovadītāja apliecība vēl negarantē, ka ir lielisks instruktors! Tādēļ šeit arī ieteicu Oskaru, kuram piemīt arī pedagoga īpašības.

• Atbildēt 08.12.2015 16:45 Ziņot

žanis Briedis

Liepājā pilns ar āmuriem šoferīšiem kuri,brauc kā nu kurais... reti var redzēt ka kāds pēc noteikumiem brauc...
    un ja es mācos braukt un šoferītis tev priekšā brauc kā pagadās..kā lai iemācās braukt :D

• Atbildēt 08.12.2015 16:58 Ziņot

datortārps

Visa Latvija tīšām uztaisīta tā ,lai nebūtu autobraukšnas drošības uz ceļiem un ielām.Un Liepāja it īpaši---vakarā braucot jāceļ roka pie acīm ,lai neapžilbinātu sfetaforu gaismas.
    Bet ja tu gribi iemācīties braukt pēc noteikumiem un kā vajag,tad aizbrauc kādu mēnesi uz Nīderlandi.Un brauc tur--ar instruktoru vai bez.Nav nozīmes.

• 08.12.2015 17:17 Ziņot

datortārps

Ē...Brieža kungs ,es piemirsu piebilst--runājot par āmuriem šoferīšiem,tad lūk,vienmēr ir par kādu ĀMARU vairāk nekā tu pats domā.lai tev jauks vakars:)

Pievieno atbildi

Foruma ierakstu drīkst komentēt tikai reģistrēti lietotāji Reģistrējies šeit Atgādināt paroli

liepajniekiem.lv neatbild par rakstiem pievienotajiem komentāriem. Aicinām ievērot pieklājību, toleranci un iztikt bez rupjībām.

Portālā aizliegts ievietot:
- personas godu un cieņu aizskarošu, draudošu, apmelojošu informāciju;
-musināt uz rasu vai etnisko neiecietību;
-komentārus, kas neatbilst Latvijas Republikas likumdošanai;
- komerciāla rakstura informāciju vai jebkāda veida reklāmu un aģitāciju.

Noteikumu neievērošanas gadījumā, liepajniekiem.lv patur tiesības komentārus dzēst, slēgt iespēju komentēt un ziņot tiesībsargājošām iestādēm.

Pamanīji neatbilstošu saturu? Būsim pateicīgi, ka par to informēsi mūs!