Lai nodrošinātu ērtu vietnes izmantošanu un uzlabotu šīs vietnes veiktspēju un funkcionalitāti, mēs izmantojam sīkdatnes. Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā. Turpināt Vairāk informācijas

Ceturtdiena, 12. decembris

Vārdadiena: Iveta, Otīlija

Budžetam (2)

• 24.05.2019 13:45 Ziņot

Lekss

Šo ,kas atnāca man ,es novēlu ))) budžeta papildināšanai.))DDD
    ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    ---Mīļākais
    Es augstu vērtēju jūsu steidzamo atbildi uz manu pastu, turklāt es zinu, ka šis pasts jums būs pārsteigums, jo mēs nepazīstam viens otru ļoti labi, bet es uzskatu, ka Dievam ir iemesls, lai es šobrīd varētu ar jums sazināties. Es esmu Miss Annie Garang Nzinga 23 gadus vecs no Dienvidsudānas Āfrikā, vienīgā Late Dr Garang Nzinga meita, Dienvidsudānas revolūcijas atbrīvošanas spēka vadītāja vietniece prezidenta Omar al-Bashir valdībā. Mans tēvs un māte tika nogalināti ar auto bumbu uzbrukumu, izveidojot Omaru Bashiru, jo manai ģimenei bija pilnīgs atbalsts Dienvidsudānas revolūcijas atbrīvošanas spēkam, ko Dievs beidzot ir devis iespēju šodien. Es esmu spiests sazināties ar jums tagadējās situācijas dēļ. Tā kā pēc mana tēva nāves dzīve kļuva par krusa uz zemes caur Omar al-Bashir valdības vilšanos. Omar Al-Bashir apsolīja iznīcināt visus līderus, kas cīnījās par Dienvidsudānas atbrīvošanu, un šī iemesla dēļ viņš ir atņēmis visu savu tēva vecāku un īpašumu Sudānā. Es biju universitātes pilsētiņā, kad man bija ziņas par vecāku nāvi, tad atgriezos mājās.

Es redzēju drošības aģentu, kas ieskauj mūsu savienojumu. Pēc dažām dienām viens no drošības darbiniekiem ieradās manā istabā un informēja mani par to, kas notiek, un viņš ieteica man atrast iespējas aizbēgt uz kaimiņvalsti, lai meklētu politisko patvērumu. Man izdevās izbēgt no kaimiņvalsts Āfrikā, lai meklētu patvērumu vienotas tautas humānās palīdzības aģentūras bēgļu nometnē, kuru kontrolē Romas katoļu baznīca Lomas republikā. Prezidents Omar Bashir ir izdevies iznīcināt manu ģimeni, izmantojot savu spēku, lai ņemtu visus mūsu ģimenes īpašumus Sudānā, pat pieņemot sertifikātu sadarbībai ar mana tēva biznesu, apsūdzot viņu par Sudānas valdības sabotāšanu, Pašlaik es esmu Meklējot uzticības un Dieva bailes palīdzību, es varu uzticēties savai mīlestībai, iespējams, pārvietoties un nokārtot savu dzīvi kopā ar personu. Vēlos sazināties ar jums personīgi par ilgtermiņa biznesa attiecībām un ieguldījumu palīdzību jūsu valstī. Mans tēvs svētītajai atmiņai vienā starptautiskā bankā, manā vārdā kā tuvākais radinieks, noguldīja summu USD 5,400 000 000. Tomēr es jums nosūtīšu nepieciešamos dokumentus, apstiprinot jūsu piekrišanu, lai palīdzētu man pārskaitīt un ieguldīt fondu. Es jūs apbalvoju ar 15 procentiem no kopējās summas par jums palīdzību.

Kā jūs man palīdzēsiet veikt ieguldījumus, es vēlētos pabeigt studijas, jo es biju trešajā gadā universitātē, kad sākās krīze. Es jums nosūtīšu nepieciešamos dokumentus, apstiprinot jūsu piekrišanu, lai palīdzētu man pārskaitīt fondu un ieguldīt fondā jūsu valstī. Kad jūs saņemsiet pārskaitījumu savā kontā, es jūs apbalvoju ar 15 procentiem no kopējā naudas. Tāpēc es nolēmu sazināties ar jums. Lūdzu, visiem saziņas veidiem būtu jānotiek, izmantojot šo e-pasta adresi, tikai konfidenciāliem mērķiem, un, tiklīdz saņemšu jūsu pozitīvo atbildi, parādot savu interesi, es nekavējoties darīšu katru lietu. Ņemot vērā iepriekš minēto, es novērtēšu steidzamu atbildi, norādot uz jūsu spēju un vēlmi patiesi rīkoties ar šo darījumu. Lūdzu, saglabājiet šo manu noslēpumu tikai jums vien. Es lūdzu, lai jūs to neatklātu līdz brīdim, kad es atnācu, jo es nevēlos vēlreiz piesaistīt valdības intereses un es gribu arī aizsargāt savu dzīvi. Ceru no jums dzirdēt
    Annie
    -------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    P.S. Tur vēl ir pielikums .Ja interesē ,dodiet ziņu--pārsūtīšu))DDD

• Atbildēt 24.05.2019 17:55 Ziņot

agrais

tad nu gan jaunums...Jau gadiem šadas vestules pa e pastiem klist.

• Atbildēt 25.05.2019 11:10 Ziņot

bārda

Vai tad kāds tā glabā noslēpumus? :)))

Pievieno atbildi

Foruma ierakstu drīkst komentēt tikai reģistrēti lietotāji Reģistrējies šeit Atgādināt paroli

liepajniekiem.lv neatbild par rakstiem pievienotajiem komentāriem. Aicinām ievērot pieklājību, toleranci un iztikt bez rupjībām.

Portālā aizliegts ievietot:
- personas godu un cieņu aizskarošu, draudošu, apmelojošu informāciju;
-musināt uz rasu vai etnisko neiecietību;
-komentārus, kas neatbilst Latvijas Republikas likumdošanai;
- komerciāla rakstura informāciju vai jebkāda veida reklāmu un aģitāciju.

Noteikumu neievērošanas gadījumā, liepajniekiem.lv patur tiesības komentārus dzēst, slēgt iespēju komentēt un ziņot tiesībsargājošām iestādēm.

Pamanīji neatbilstošu saturu? Būsim pateicīgi, ka par to informēsi mūs!