Lai nodrošinātu ērtu vietnes izmantošanu un uzlabotu šīs vietnes veiktspēju un funkcionalitāti, mēs izmantojam sīkdatnes. Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā. Turpināt Vairāk informācijas

Piektdiena, 16. novembris

+7°C
Vējš: DA 4.8 m/s
Laika ziņas Liepājā

Vārdadiena: Banga, Glorija

helio (30)

• 19.10.2018 14:24 Ziņot

Kantainais

tā taču pilnīga bezatbildība pašmāju tirliņu gar'--tagad ,lai pārslēgtu kanālu man vajag spiest trīs pogas un zaudēt laiku..viss pilnīgi ""uzlabots :):DD--ērti ..ātrāk ,labāk--komfortablāk--""gluži kā SEB bankas ..""uzlabojumi"" Skaidri redzams ,k tā saucamie ""programmētāji "" nav spējīgi saprast elementāras lietas
    --dažādu televizoru sistēmu paudžu paaudzēs nevar nodrošināt un konfigurēt kā kā vienas sitēmas sastāvdaļas..teiksim..tā 4.paaudzes tv nevar uzbāzties ar 8.paaudzes rad sistēmu ,kura turklāt nav līdz pat pusei izdomāta kā tai darboties....jebkuram jaunākam televizoram visas šis tā saucamāS super helio funkcijas jau ir iebūvētas iekšā ..pie tam daudz normālākā variantā..šis HELIO ,kā saprotu ,ir tikai naudas jautājums..haosa laikā var saraust daudz vairāk nekā stabilitātes laikā.kurš tam nepiekrīt??:)

• Atbildēt 19.10.2018 15:17 Ziņot

bārda

Pilnīgi piekrītu, Kantainas. Laikam bija dots uzdevums visu pēc iespējas vairāk sap...st, kas arī godam ir paveikts...

• Atbildēt 23.10.2018 10:43 Ziņot

SwC

Nevaig jaukt P*** ar P****, Lattelecom kopš laika gala ir teicis ka tā ir INTERAKTĪVĀ TV, nevis kaut kāda analogā otkoma/elektrona vai Virzrmes TV

Tā parslegt kanālus ITV bijā jau iespējams iepriekšeja TV versijā, tas ka tu to nezināji un neizmantoji, nav program;etāju vaina, Tā parslēgt kanalus ar ir iespējams visos jaunas paaudzes TV iebūvetajos dekoderos, pie kam ar vecas paaudzes TV bijusi tāda iespēja iekavas vismaz manam 2005 gada izlaiduma Sony.

• 23.10.2018 12:58 Ziņot

Kantainais

htc ģenerālais bija teicis ,ka ne cilvēkam telefons jāsaprot ,bet gan telefenom'jāsaprot cilvēks--tas ir smart phon..
      Šeit t'āpat..un būtībā šis helio,šāda tipa interaktīvais(šis nosaukums pielikts galīgi neatbilstoši) ir ne tikai bezjēdzīgs ,bet arī novecojusi ""sistēma""

• 23.10.2018 13:58 Ziņot

SwC

tas ka tu esi aizvesturisks un domā ka visam jadarvbojas ar 1 pogu nenozimē ka tā domā 90% visa parēja pasaule, uz kuru ar ir tendetas jaunākas tehnoloģijas. ja kaut kas nepatīk pieledz suda analogo ostkom vai elektronu nevis nīdi neta ka viss ir slikti.

• 23.10.2018 14:01 Ziņot

SwC

tak pieriežas pilns nets piespamots ar jusu analfabetismu ka negrib neko jaunu iemacīties.

• Atbildēt 23.10.2018 10:46 Ziņot

SwC

neviens nav vainīgs ka esi vecs sakarnis kuram patīk vecas melnbaltas TV princips ar 1 kanalu, un nevelies iet līdz tehnoloģijam. jau kadus gadus 10, sledzu kanalus redzot saturu, nevis tupi slēgajot pa kanaliem un skatotos ko tur rāda,

• 23.10.2018 13:31 Ziņot

bārda

Ka tik tu neesi televizora kastē piedzimis, umņik? :)))

• 28.10.2018 18:36 Ziņot

lapsis

Neesmu galīgs dalbis tehnoloģijās, bet Helio par ērtu nekādi nevaru nosaukt. Atrast jau var visu, bet kaut kā caur pakaļu tur viss ir sariktēts. Vari būt drošs- man ir ar ko salīdzināt, jo ar sat un tv krāmējos ļoti sen, tāpēc nav korekti visus lamāt par nejēgām tikai tāpēc, ka esi Helio atbalstītājs. Un ir arī pilnīgi skaidrs, ka šeit kliņķerējot neviens tajā pakalpojumā neko neizmainīs :))

• Atbildēt 23.10.2018 18:44 Ziņot

Kantainais

swc--var redzēt ,ka esi"" latvietis-""- tāda žults !! ..es tev labprāt uzdirstu ,bet baidos ,ka daba to ir izdarījusi labāk.:):)
    Tu esi smieklīgs .:):)DDD

• 23.10.2018 22:40 Ziņot

SwC

nju vispar jau tu to tēmu aizsāki, ņaudēdams cik viss ir slikti, es pateicu ka man apnikusi visa ši jūsu nīdēšana, visos forumos un citur pa helio, ja jums viņa nepatīk nomainiet uz citu, nevis p`lutiet ka vis ir slikti.

• 24.10.2018 12:28 Ziņot

Kantainais

swc--runā vien ,varbūt kādreiz ko gudru ar pateiksi.tā arī neesi apķēris ,ka helio ir surogāts??:):)DD
      starp citu --personiski es televizoru vispār neskatos..

• Atbildēt 24.10.2018 05:15 Ziņot

propper

Neesmu nekāds jauneklis ,bet jaunām tehnoloģijām jau nu gan vajadzētu iet līdzi!Mani apmierina tas jūsu zākātais helio!

• Atbildēt 24.10.2018 20:59 Ziņot

ausainis

Te nu Kantainajam piekrītu. Sūds, ne televīzija. Man ir jauns tv. Pirku šī gada sākumā pa brangu 4ciparu skaitli. TV mani atpazīst un jau pirms manis ierašanās ir izcepis kartupeļus. Man ir Virszemes televīzija, jo optisko manā rajonā ierīkot nevarot. Ir dekoderis, kādus Lattelecom izsniedz ~5gadus atpakaļ. Pults arī tad tika izsniegta. Neesmu IT spečuks, tehnoloģijās orientējos kā cilvēks parastais.
    Lai noskatītos dažas dienas vecu raidījumu, ir tik daudz jāspaida pults. Lattelekom man patīk tāpēc, ka tomēr ar visu briesmīgu spaidīšanas procesu ir iespējams uzspaidīt un aplūkot neskatītus raidījumus. Lai arī esi zaļš, nospaidījies, bet savu filmu neskatīto var lūkoties , kad vien tev tīk. Tas ir plusiņš. Vienīgais plusiņš. Kad šo pakalpojumu piedāvās citi operatori, no Lattelecom atteikšos gan, ja šie neko nebūs mainījuši pogu spaidīšanas bezgalībā.

• 25.10.2018 07:54 Ziņot

bārda

Pirms tam bija opcija "Arhīvs", kur varēja izvēlēties datumu, a tagad nedēļu vecs raidījums jāatspaida atpakaļ pa raidījumam vien.... Vai tas ir uzlabojums? Varbūt es kko nejēdzu?

• 25.10.2018 11:01 Ziņot

SwC

Cilvēkiem kuri pa slinku izlasīt ( noskatīties ) instrukciju palidziba.lattelecom.lv/lv/palidziba_majai/helio/helio_interaktiva_televizija/helio_itv_iespejas/1212/
      Jaskatas analogā TV bez arhiva ierakstu iespējam, nevis kunkstat ka viss ir slikti, bet pieceļat savu d*** no krēsla un kaut ko pameklejat painteresejas paši,

• 25.10.2018 16:58 Ziņot

bārda

>>>SwC Vecīt, lai autorizētos, tev pietiktu arī ar diviem burtiem, vienkārši WC :)))

• 25.10.2018 19:06 Ziņot

Jeblonskis

ausaini, klau, ja jau Teu i tād naud priekš ekrān pirkšans, varbūt vajag padomāt par torrentu lietošanu?
      Pieņemu ka pa dienu esi darbā, ja jau tādas summa pelni. Nu tad vajag sameklēt kaukādu Synology/Qnap/NetGear/hvz un pusdienas pārtraukumā uzlikt kautko vilkties. Pārejot mājās būs novilcies un varēsi skatīties. Nu, deģenerējošās LTV protams torrentos nebūs, bet visu ko labu gan var sameklēt.
      Bet nu nopirkt TV pa tūkstošiem, lai skatītos kaukādus deģenerātu raidijumus...

• Atbildēt 25.10.2018 18:57 Ziņot

Jeblonskis

Nu bet tipiski latvieteļi - tik nīdēt, bet nekādā gadijumā nerīkoties!
    Nu takš atsakieties no tā iTV! Tikko tiekat pārslēgti uz Helio - ATSAKIETIES!
    Tiklīdz atteiksies kādi pāris tūkstoši - uzreiz sarosīsies attiecīgais "departments", un būs jums atpakaļ gan vecā versija, gan iespēja izvēlēties jauno!
    A kamēr jūs tur zvanat sūdzēties - visas jūsu sūdzības tiek ignorētas. Jo tas 177 ir tikai tehniskās palīdzības dienests. Viņi NEDRĪKST jums pārslēgt veco versiju.

• Atbildēt 25.10.2018 19:47 Ziņot

ausainis

Jeblonskij, ko tas dod, ja man ir naud, bet, ja nevar saņemt ērti lietojam pakalpojum? Ar pārraižu kvalitāti gan esmu apmierināts. Pa dienu patiešām esmu darbā, torentus izmantoju, bet ļoti reti. Gribās šad tad kādu vecu , stulbu televīzijas pārraidi palūkot. Kā jau teicu, labprāt atteiktos no Lattelecom, ja kāda cita pakalpojumu kompānija piedāvātu senāku pārraižu noskatīšanos. Domāju, ka tas ir tikai laika jautājums.
    Veco versiju neviens nepārslēgs, jo tāda vairs nebūs fiziski. Pamācību noskatījos, domāju, varbūt ko nesaprotu, varbūt ko nepareizi daru, jo pults spaidīšana sanāk pamatīga, pirms atrodi kāroto pārraidi. Protams, nav jau jēgas te sūdzēt savu bēdu, neviens tāpat neko nepalīdzēs, tikai gribējās sirdi izkratīt.

• 25.10.2018 19:52 Ziņot

Jeblonskis

Kurā rajonā esi? Kaukas ap Vencpils iel, starp Ziemeļu un Mucenieku?
      Cik sūdīgs tas DLSs tur ir? Māki ieiet modēmrouterī un signālus apstīties?

• Atbildēt 29.10.2018 04:12 Ziņot

Kashelis

Dzirdēju no cilvēkiem, ka vecās pultis īsti labi vairs nestrādā ar jauno versiju un vajagot kaut kādas jaunās, lai var pilnvērtīgi izmantot to aplikāciju. Izklausās pēc vidējā pirksta...

• 29.10.2018 09:11 Ziņot

lapsis

Ar ARRIS pulti viss strādā, bet dažas funkcijas ir izvietotas neloģiski un varētu tās sariktēt ērtāk. Nesaprotu kādēļ Helio veidotāji cenšas izgudrot lisapēdu, jo populārajiem brendiem jau viss sen ir vairāk vai mazāk izdomāts un pārdomāts.

• 29.10.2018 11:14 Ziņot

Kantainais

>>lapsim--tieši to es jau saku --tas viss sen jau daudzu televizoru opcijās...vecākie televizori tāpat strādā savu programmu iespēju robežās---un nebija ne vainas..ar šo helio:):)DDD tiek liegts tas ,kas vajadzīgs vairāk par visu --vienkāršība un pārskatāmība.

• Atbildēt 30.10.2018 21:31 Ziņot

Winzor

Vai tiesham tur ir verts maksat tadu naudu? Cik dzirdeju no lattelecom vigli dabut tikai ligumu, un pec tam ja kada tehniska problema -nekad nesagaidisi palidzibu N-gadus atpakal draugi ieteica SAT skivi TRICOLOR, vai NTV. Kopsh ta laika par 20 eur GADA skatos simtus kanalus ideala kvalitate. Neko nereklameju, vienalga ko kads skatas, bet kad ir izvele....

• 31.10.2018 13:02 Ziņot

Kashelis

Forši, jā simti kanāli ideālā kvalitātē, ja saproti krievu valodu. Krievijā viss ir lētāk, tas nekas jauns nav.

• 31.10.2018 13:11 Ziņot

Kantainais

Jā ,tā ir laba izvēle--pie mums :):) pat par lielām cenām nav spējīgi nodrošināt kvalitāti --nevienā jomā!!:

• 01.11.2018 23:17 Ziņot

Jeblonskis

Ja nevar noķert kaukādus Thor vai kā viņus tur tos satelītus, tad ko tur skatīties pa kaukādiem Krievijas kanāliem? Tādi pat debīlismi kā pa LTV17, tikai 20reiz vairāk.
      Labāk pameklē torrentos Daily show, Jimmy Kimmel, Jimmy Fallon, Stephen Colbert, Seth Meyers, Conan. Pusdienlaikā no darba uzliek vilkties un vakarā var skatīties.
      ā, 1dienās vel ir Last week tonight, Jim Jefferies. Ko skatīties pietiek un nav jādebilizējas.

• Atbildēt 01.11.2018 15:10 Ziņot

Grajdananin Kadet

https://www.youtube....

• Atbildēt 02.11.2018 15:23 Ziņot

Doginators

Varu pateikt pa kluso, ienācās informācija, ka OSTKOM testējot savu interaktīvo TV, ko domā turpmāk palaist kā atsevišķu produktu plašam patēriņam, un tagad piestrādājot pie vienkāršota interfeisa uz android bāzes

• 03.11.2018 01:02 Ziņot

Kantainais

varu tev pa visam skaļi pateikt ,ka Ostkomam no laika gala ir slikta attieksme kā pret darbu ,tā pret klientiem ..un '';šādu nostādni tie piekopuši gadiem..tā kā ir manis pēc viņi testēt kaut ļergas aparātus un iet d... ar visu dziesmas grāmatu :):)DDD ..D..r..ā to Ostkomu !!!

Pievieno atbildi

Foruma ierakstu drīkst komentēt tikai reģistrēti lietotāji Reģistrējies šeit Atgādināt paroli

liepajniekiem.lv neatbild par rakstiem pievienotajiem komentāriem. Aicinām ievērot pieklājību, toleranci un iztikt bez rupjībām.

Portālā aizliegts ievietot:
- personas godu un cieņu aizskarošu, draudošu, apmelojošu informāciju;
-musināt uz rasu vai etnisko neiecietību;
-komentārus, kas neatbilst Latvijas Republikas likumdošanai;
- komerciāla rakstura informāciju vai jebkāda veida reklāmu un aģitāciju.

Noteikumu neievērošanas gadījumā, liepajniekiem.lv patur tiesības komentārus dzēst, slēgt iespēju komentēt un ziņot tiesībsargājošām iestādēm.

Pamanīji neatbilstošu saturu? Būsim pateicīgi, ka par to informēsi mūs!