Lai nodrošinātu ērtu vietnes izmantošanu un uzlabotu šīs vietnes veiktspēju un funkcionalitāti, mēs izmantojam sīkdatnes. Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā. Turpināt Vairāk informācijas

Trešdiena, 16. oktobris

Vārdadiena: Daiga, Dinija

Instruktori Liepājā (3)

• 17.09.2019 09:01 Ziņot

Navsvarigi

Lūdzu padalieties ar savu pieredzi un atsauksmi par CredoAutoprieks instruktoriem..

• Atbildēt 17.09.2019 18:02 Ziņot

lukai

Nesen noliku tiesības. Braukt mācījos pie Agra Gudēna. Super instruktors, mierīgs, nerājas, māca tā lai iemācītu pēc iespējas labāk. Eksāmenu noliku ar pirmo reizi, arī abas figūras ar pirmo. Man kā instruktors ļoti patika, ne reizi nenožēloju savu izvēli.

• Atbildēt 20.09.2019 21:54 Ziņot

superplekste

Labākie ir jekstis -speciālists par zivīm un ES regulās garais-hot dogi hamburgeri leitis nav tautība ber ir profesija un prfof. apsardze cietumā un iemaņas azartspēlēs

• Atbildēt 21.09.2019 07:37 Ziņot

Vitauts

Es jau nestelēšu figūras no metāla sētu ar kārbām ir ļoti labi saprotu ka tas ir iespējams saņemt informāciju par šiem jautājumiem un tad vid ar savu pieredzi par šo jautājumu nav iespējams noteikt savu viedokli

Pievieno atbildi

Foruma ierakstu drīkst komentēt tikai reģistrēti lietotāji Reģistrējies šeit Atgādināt paroli

liepajniekiem.lv neatbild par rakstiem pievienotajiem komentāriem. Aicinām ievērot pieklājību, toleranci un iztikt bez rupjībām.

Portālā aizliegts ievietot:
- personas godu un cieņu aizskarošu, draudošu, apmelojošu informāciju;
-musināt uz rasu vai etnisko neiecietību;
-komentārus, kas neatbilst Latvijas Republikas likumdošanai;
- komerciāla rakstura informāciju vai jebkāda veida reklāmu un aģitāciju.

Noteikumu neievērošanas gadījumā, liepajniekiem.lv patur tiesības komentārus dzēst, slēgt iespēju komentēt un ziņot tiesībsargājošām iestādēm.

Pamanīji neatbilstošu saturu? Būsim pateicīgi, ka par to informēsi mūs!