Lai nodrošinātu ērtu vietnes izmantošanu un uzlabotu šīs vietnes veiktspēju un funkcionalitāti, mēs izmantojam sīkdatnes. Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā. Turpināt Vairāk informācijas

Ceturtdiena, 22. februāris

-9°C
Vējš: A 5.1 m/s
Laika ziņas Liepājā

Vārdadiena: Adrians, Adrija, Adriāna, Rigonda, Ārija

ka jus domajat vai var slept no milota cilveka ka ir hepatita c slimnieks (2)

• 11.02.2018 06:06 Ziņot

veituks

ka jus domajiet,vai var slept no milota cilveka ka esi hepatita c slimnieks,slept dazus gadus.kada butu jusu reakcija uz to?

• Atbildēt 11.02.2018 10:44 Ziņot

Winzor

Kad es uzzinaju ka man ir C hepatits, neslepu ne no ka un tas palidzeja parbaudit visus "draugus" un "tuviniekus" un saprast kas ir kas. Taja laika bija gruti ar zalem un naudu, bet tagat jau valsts apmaksa 100% un labs rezultats praktiski garantets.

• Atbildēt 13.02.2018 18:07 Ziņot

greex

Tad tikai paliek jautājums: kāpēc cilvēks to slēpa? Baidījās, ka tiks atraidīts? Un tad, protams, rodas nākamais jautājums: kāpēc baidījās tikt atraidīts?
    Jebkurā gadījumā - tur kaut kas attiecībās nav kārtībā...
    Arī es, tāpat kā "Winzor", esmu ticis vaļā no C hepatīta. Neklāstīju savu diagnozi visai pasaulei, bet tuviniekiem, dažiem darba kolēģiem un, protams, savai zobārstei to pateicu. Bet man nebūtu nācis ne prātā to noklusēt ģimenei, jo man rūp viņu veselība. Ļoti rūp...

Pievieno atbildi

Foruma ierakstu drīkst komentēt tikai reģistrēti lietotāji Reģistrējies šeit Atgādināt paroli

liepajniekiem.lv neatbild par rakstiem pievienotajiem komentāriem. Aicinām ievērot pieklājību, toleranci un iztikt bez rupjībām.

Portālā aizliegts ievietot:
- personas godu un cieņu aizskarošu, draudošu, apmelojošu informāciju;
-musināt uz rasu vai etnisko neiecietību;
-komentārus, kas neatbilst Latvijas Republikas likumdošanai;
- komerciāla rakstura informāciju vai jebkāda veida reklāmu un aģitāciju.

Noteikumu neievērošanas gadījumā, liepajniekiem.lv patur tiesības komentārus dzēst, slēgt iespēju komentēt un ziņot tiesībsargājošām iestādēm.

Pamanīji neatbilstošu saturu? Būsim pateicīgi, ka par to informēsi mūs!