Lai nodrošinātu ērtu vietnes izmantošanu un uzlabotu šīs vietnes veiktspēju un funkcionalitāti, mēs izmantojam sīkdatnes. Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā. Turpināt Vairāk informācijas

Svētdiena, 16. decembris

+0°C
Vējš: A 6.6 m/s
Laika ziņas Liepājā

Vārdadiena: Alvīne

Labakie ģimenes arsti Liepaja (4)

• 02.12.2018 12:35 Ziņot

F1

Gaidu padomus kurš labakais ģimenes arsts Liepaja.

• Atbildēt 02.12.2018 13:52 Ziņot

Selga

Nav tādu labāko..Jāskata,kur māsiņas laipnas un atsaucīgas,jo ja veselības problēmas tā pavairāk.kā piemēram man,biežākais kontakts būs ar māsiņām...Un galvenais skaties,lai māsiņām ir savs atsevišķs kabinets,kur viņas pieņem..

• 05.12.2018 18:16 Ziņot

deniror

Vot pareizi. Masina ir ļoti būtiska. Noteikti neiesaku reģistrēties pie dr. Ševcukas. Viņai ir pretigaka un rupjāka masina Liepājā. Vinetai manieres kā setniecei. Kādreiz visiem ieteicu tur reģistrēties, tagad visiem saku nē, jo masina ir vienkārši briesmīga. Pats ar ģimeni meklēju citu arstu, lai ar to pūsli māsiņu nebūtu jārunā.

• Atbildēt 02.12.2018 20:06 Ziņot

Doma

Man ir radies iespaids, ka šobrīd ar ģimenes ārstiem Liepājā ir ļoti grūti, jo lielākā daļa ir noslogoti, ļoti daudz pacientu, nav laika iedziļināties pacientu veselībā. Man radies iespaids, ka vairāk viņi tik iedot nosūtījumu pie citiem speciālistiem. Un to, protams, var izdarīt arī māsiņa.

• Atbildēt 03.12.2018 03:39 Ziņot

Vova.

Es domaju vis labakā Maruta Tumsa 1 poliklinika

Pievieno atbildi

Foruma ierakstu drīkst komentēt tikai reģistrēti lietotāji Reģistrējies šeit Atgādināt paroli

liepajniekiem.lv neatbild par rakstiem pievienotajiem komentāriem. Aicinām ievērot pieklājību, toleranci un iztikt bez rupjībām.

Portālā aizliegts ievietot:
- personas godu un cieņu aizskarošu, draudošu, apmelojošu informāciju;
-musināt uz rasu vai etnisko neiecietību;
-komentārus, kas neatbilst Latvijas Republikas likumdošanai;
- komerciāla rakstura informāciju vai jebkāda veida reklāmu un aģitāciju.

Noteikumu neievērošanas gadījumā, liepajniekiem.lv patur tiesības komentārus dzēst, slēgt iespēju komentēt un ziņot tiesībsargājošām iestādēm.

Pamanīji neatbilstošu saturu? Būsim pateicīgi, ka par to informēsi mūs!