Lai nodrošinātu ērtu vietnes izmantošanu un uzlabotu šīs vietnes veiktspēju un funkcionalitāti, mēs izmantojam sīkdatnes. Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā. Turpināt Vairāk informācijas

Piektdiena, 16. novembris

+7°C
Vējš: DA 4.8 m/s
Laika ziņas Liepājā

Vārdadiena: Banga, Glorija

Liepājas grupu dzīvokļu klienti apdraud citus liepājniekus (3)

• 14.10.2018 10:27 Ziņot

Dace Skuja

Vai tas ir normāli? Es pati vakar biju lieciniece tam, ka Gija Maršala no socmajas pie XL SALA ar puišeļu baru uzbruka vienam vīrietim,
    Jo vīrietis attiecas dot šai bandai naudu. Cik ilgi liepājniekus apdraudēs socmajas klienti? Gija pēdējā laikā cilvēkiem
    Piedraud ar fizisku izrēķināšanos, sākot '' blje es tev jebalniku izskaidināšu'''. Pirms dažām dienām Gija spēra ar kāju
    vienam mazām puisim Karostā. Cik ilgi mums būs jāpacieš Gijas izdarības un huligānisms Liepājā?
    Vai tāpēc mums Liepājā jājūtas apdraudetiem, ka Gija var izdomāt jebkurā brīdī ar puišeļu baru uzbrukt cilvēkiem uz ielas?

• Atbildēt 18.10.2018 15:11 Ziņot

Sintija Marsala

tā īra mana dvīņu māsssa Gija. Viņa nepabeidza skolu un pameta savu bērnu. Tāpēc es dzīvoju un maacos riigaa. Man te riigaa patīk. Arii kas jaunaakaa maasa endia ir ar mani kopaaa riigaa. Bet Gija laikā paliek liepaajaa

• Atbildēt 18.10.2018 15:33 Ziņot

Sintija Marsala

mana masa Gija staigaa pa Liepaaju ar jauniem puikiem dzer pīpē. Es un arī mana jaunaakaa maasa Endija ejam skola Riga un svētdien ejam uz baznīcu Rīgā. Esam abas apmierinātas ar dzīvi Rīga. Tāpēc laij gija paliek savā socmajā pavisam liepaajaa

• Atbildēt 25.10.2018 13:00 Ziņot

Ilze Mickevica

Tā gija? Gija taču ir psihiski slima. Visi zina to, ka Gija Maršala pameta savu bērnu un arī nepabeidza Liepājā skolu. Labi, ka dvīņu māsa Sintija ar jaunāko māsu Endiju aizbrauca dzīvot uz Rīgu. Vienīgais risinājums ir par Giju ziņot policijai, lai Giju iebāž beidzot psihenē. Tad liepājniekiem būs miers no Gijas !

Pievieno atbildi

Foruma ierakstu drīkst komentēt tikai reģistrēti lietotāji Reģistrējies šeit Atgādināt paroli

liepajniekiem.lv neatbild par rakstiem pievienotajiem komentāriem. Aicinām ievērot pieklājību, toleranci un iztikt bez rupjībām.

Portālā aizliegts ievietot:
- personas godu un cieņu aizskarošu, draudošu, apmelojošu informāciju;
-musināt uz rasu vai etnisko neiecietību;
-komentārus, kas neatbilst Latvijas Republikas likumdošanai;
- komerciāla rakstura informāciju vai jebkāda veida reklāmu un aģitāciju.

Noteikumu neievērošanas gadījumā, liepajniekiem.lv patur tiesības komentārus dzēst, slēgt iespēju komentēt un ziņot tiesībsargājošām iestādēm.

Pamanīji neatbilstošu saturu? Būsim pateicīgi, ka par to informēsi mūs!