Lai nodrošinātu ērtu vietnes izmantošanu un uzlabotu šīs vietnes veiktspēju un funkcionalitāti, mēs izmantojam sīkdatnes. Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā. Turpināt Vairāk informācijas

Trešdiena, 18. septembris

Vārdadiena: Alita, Elita, Liesma

Liepājas zobārsti (1)

• 12.08.2019 18:33 Ziņot

Anonīms

Sāpēja zobs..stipri...izzvanījos visur kur...un visur kur atbildēja::Oi ,ziniet ,mums tikai plānveida pieraksti un tiri piri ..Jautāju ,ko darīt..?? Atbildi nesniedza,izņemot vieni--vajag visur kur zvanīt un jautāt..Aizgāju uz Zāles laukumu::Viss tukš ,kluss .Reģistratūrā sēž pārbarojies radījums un uz manu jautājumu ,ko man darīt ,ja stipri sāp zobs,atbild;;""Mums no visiem dakteriem palicis tikai viens ,pārējie pensijā"" .Es sapratu ,ka tur dziļi vienalga ,kas man sāp un kur..bet skaitās taču Liepājas centrālās slimnīcas zobārstniecības kabinets!!! Tas nozīmē ,ka tas tirliņš ,kurš it kā vada šo slimnīcu un saņem reālu lielu naudu par šo it kā vadīšanu::nedara savu darbu un naudu saņem kā parazīts .ir konkrēti slimnīcas vadītāja pienākums nodrošināt ar štatiem šo zobu klīniku..Ķempes iela---Atkal tas pats ,,plānveida pieņemšanas u.t.t Neko nevarot līdzēt .Lai zvanot r''it no rīta .mēģināšot runāt ar dakteri..visur (gandrīz visur )viens un tas pats...valda vienaldzība..Un pilnīgi nejēdzīgas pakalpojumu cenas...Tādai Sarmītei -Griķei--Puļķei pat zvanīt nebija vērts ..tā tur tā appim --ojusies ,ka galīgi zaudējusi mēra sajūtu..Zvanīju uz Rīgu --uz divām vietām..Denta un uz Tērbatas ielu::jā ,ok varot pieņemt tikkos un tikkos..Bet es nebūtu uzspējis ,lai gan Dentas nakstpunkts ,tur gan...
    TAČU ir kāda vieta Liepājā ,kur man paveicās .kur nav vienaldzība ,strādā ātri ,atbildīgi un kvalitatīvi--tāir Aldaru ielas poliklīnikas zobārste Vedeņējeva.Kopā ar savu asistenti. Un par šo zobārsti man jau citi iepriekš bija teikuši labu...

• Atbildēt 12.08.2019 18:36 Ziņot

Anonīms

Vedeņējeva ir Liepājas gada labākā zobārste.
    Un būtībā atrtisināt zobārstu jautājumu pilsētā nemaz nav tik grūti vai neiespējami---VAJAG TIKAI TO GRIBĒT.

Pievieno atbildi

Foruma ierakstu drīkst komentēt tikai reģistrēti lietotāji Reģistrējies šeit Atgādināt paroli

liepajniekiem.lv neatbild par rakstiem pievienotajiem komentāriem. Aicinām ievērot pieklājību, toleranci un iztikt bez rupjībām.

Portālā aizliegts ievietot:
- personas godu un cieņu aizskarošu, draudošu, apmelojošu informāciju;
-musināt uz rasu vai etnisko neiecietību;
-komentārus, kas neatbilst Latvijas Republikas likumdošanai;
- komerciāla rakstura informāciju vai jebkāda veida reklāmu un aģitāciju.

Noteikumu neievērošanas gadījumā, liepajniekiem.lv patur tiesības komentārus dzēst, slēgt iespēju komentēt un ziņot tiesībsargājošām iestādēm.

Pamanīji neatbilstošu saturu? Būsim pateicīgi, ka par to informēsi mūs!