Lai nodrošinātu ērtu vietnes izmantošanu un uzlabotu šīs vietnes veiktspēju un funkcionalitāti, mēs izmantojam sīkdatnes. Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā. Turpināt Vairāk informācijas

Otrdiena, 19. jūnijs

Vārdadiena: Nils, Viktors

LNA (16)

• 11.11.2016 22:35 Ziņot

Silvija Geguste

Šis// iesatādījums//būtu ar steigu jālikvidē! Ar zvanīšanu neko nevar panākt,vajadzēja nedēļu ,lai niņemtu blombi karstajam ūdenim un uzliktu skaitītāju.tikai pēc iesnieguma Rimmam...Domāju ,ka Bez Tabu varētu

• Atbildēt 11.11.2016 22:36 Ziņot

Silvija Geguste

...un pastāstīt par šo veidojumu...

• 12.11.2016 16:14 Ziņot

Puņķis

nu ja nemāki neko sarunāt... tad kantoris nav vainīgs

• 13.11.2016 08:32 Ziņot

agrais

Pareizi Punķis raksta.... Mana majā arī gadiem nevareja kanalizaciju savest kārtībā. Par cik es tur nesen, tad situaciju nezināju. Majas vecāka tik rokas lauza, stasta visadus briesmu stastus...Arī no serijas- cik tie LNA slikti. Aizbraucu pats aprunaties, izrādās ka nekadu problemu nav. Vienkarsi bābas nejēdz neko sarunāt. Mums divu dienu laika sariktēja to ko gadu gadiem ITKā nevareja izdarīt....

• Atbildēt 13.11.2016 01:50 Ziņot

Kantainais

..Bez Tabu ??? tas raidījums nav tampax. !! Mūsdienu cinisma birokrātiskajā pasaulē jau ir pilnīgi uzspļaut ko kāds par tevi publiski saka--galvenais apliet ar mēsliem TO OTRU.:):0dd

• Atbildēt 13.11.2016 09:25 Ziņot

Silvija Geguste

Ko nozīmē- sarunāt?!Ir tāda sajūta ,kā LNA strādā nevis,kā ātrāk un labāk apkalpotu cilvēkus ,bet Ir radīts liels kantoris ,kas strādā lēni un neefektīvi !

• Atbildēt 13.11.2016 09:28 Ziņot

Silvija Geguste

Varbūt stāvvadus man arī vajadzētu //sarunāt// par savu naudu nomainīt?!

• 13.11.2016 09:35 Ziņot

agrais

Ne jau sarunat tajā nozīmē kā Tu to domā....Vienkārsi izstāstīju situāciju, atradam risinajumu...Tas aizņema 15 minūtes laika. Nu nezinu vai zvanot, vai rakstot vestules man tas būtu izdevies...

• 04.05.2017 12:29 Ziņot

Velniņš

Brīžiem jau tā ir,ka ātrāk un lētāk sanāk pašiem visu nomainīt.

• Atbildēt 13.11.2016 21:06 Ziņot

dzervite

LNA ,manuprāt,strādā atbildīgi,vienmēr visu var nokārtot,bet cilvēkam pašam jāzin un jāprot sakarīgi izteikties. Ja majai nav izveidoti uzkrajumi,tad stavvadus droši vien nāksies mainīt par savu naudu-kas tad par to maksas? Vai citu namu iedzīvotāji no saviem uzkrājumiem ?

• Atbildēt 14.11.2016 14:07 Ziņot

malina

Ta izklausas ,ka lielakajai dalai nav bijusi darisana ar LNA !!!Piekritu Silvijai ...

• Atbildēt 24.03.2017 14:58 Ziņot

ilzhuks

Pašiem jāapsaimnieko, lai nav jāpaļaujas un jāmaksā kādam.

• Atbildēt 24.03.2017 20:21 Ziņot

vazists

protams, ka jārunā un jāzvanas man tā pat bija, i stāvvadu nomainija i jaunas trubas savilka! kādreiz kad kāds jumts tek, pzavana,atbrauc, saglābj, jo mājai nav lieli iekrājumi un nav 20 dzīvokļi, kas maksā komunālos... bet nu nav tik traki! es uzskatu, ka lielākā problēma ir pašvaldības dzīvokļi kuros neiegulda ne kapeiku, kā man apsaimniekotājs pateica priekš tā neesot naudas.....

• Atbildēt 01.04.2017 18:07 Ziņot

IngunaPidaltiem

lna mudaki

• Atbildēt 10.04.2017 21:57 Ziņot

Dimbdiņš

Nau jau problēm a Vecliepāj, problēm i a to debīl kroplēn, ko sauc pa Nama Vecāko. Ko ievēlēja kurējie? Ak jā, pareiz, iedzīvotājiņ.

• Atbildēt 24.04.2017 10:12 Ziņot

ilžuks

Jāseko līdz viņu darbībām

• Atbildēt 02.05.2017 20:05 Ziņot

Velniņš

Varbūt vajag pamainīt apsaimniekotāju,tad sāks kaut ko darīt.

Pievieno atbildi

Foruma ierakstu drīkst komentēt tikai reģistrēti lietotāji Reģistrējies šeit Atgādināt paroli

liepajniekiem.lv neatbild par rakstiem pievienotajiem komentāriem. Aicinām ievērot pieklājību, toleranci un iztikt bez rupjībām.

Portālā aizliegts ievietot:
- personas godu un cieņu aizskarošu, draudošu, apmelojošu informāciju;
-musināt uz rasu vai etnisko neiecietību;
-komentārus, kas neatbilst Latvijas Republikas likumdošanai;
- komerciāla rakstura informāciju vai jebkāda veida reklāmu un aģitāciju.

Noteikumu neievērošanas gadījumā, liepajniekiem.lv patur tiesības komentārus dzēst, slēgt iespēju komentēt un ziņot tiesībsargājošām iestādēm.

Pamanīji neatbilstošu saturu? Būsim pateicīgi, ka par to informēsi mūs!