Lai nodrošinātu ērtu vietnes izmantošanu un uzlabotu šīs vietnes veiktspēju un funkcionalitāti, mēs izmantojam sīkdatnes. Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā. Turpināt Vairāk informācijas

Piektdiena, 17. augusts

+18°C
Vējš: DA 3.4 m/s
Laika ziņas Liepājā

Vārdadiena: Oļegs, Vineta

Metāla durvis - kur? (24)

• 24.07.2009 23:49 Ziņot

betonpiere

Jautājiens tiem, kas sev tādas likuši. Kuru firmu ieteiksiet? Interesē kvalitatīvas durvis, nevis tie poļu mēsli pa 85 ls.

Atvainojos, ja šāda tēma bijusi, bet arhīvā neatradu.

• Atbildēt 12.02.2013 11:46 Ziņot

Bembis, Bembulis, Salaga

Esmu redzējis daudziem stāv Skydas metāla durvis, var palasīt www.skydas.lv,

kā notiek pasūtīšana?! Kāds ir saskāries?! :)

Ļoti viņas gribu!

• Atbildēt 13.02.2013 00:04 Ziņot

over

tas pakavs arii joprojam durvis tirgo.... kvalitaate laba un cenas arii....laminata durvis ap 300ls.diez vai letaak un labaak atradisi.

• Atbildēt 13.02.2013 00:28 Ziņot

afroebrejs 13

Pats sūtīju savaulaik ""Baulain"".... Ne vainas.... Nevēlos ne koka durvis ne koka logus...(stop) Durvis-metāla,bet logus-plastmasas ,un dzīvoju mierā un laimē...(drunk)

• Atbildēt 13.02.2013 18:59 Ziņot

zimin

Man ielika metāla durvis Mija-7, letāk nekur Liepājā nebija. Paņēmu ar laminātu no abām pusēm. Var apskatīties www.mija7.lv

• Atbildēt 13.02.2013 19:01 Ziņot

Glints

es pasūtīju skydas, esmu ļoti apmierināts, sanāca kaut kas zem 400LVL

http://skydas.lv/apie-mus

• Atbildēt 24.02.2013 19:06 Ziņot

Linža

Salasījos internetā labās atsauksmes par Skydas un noriskēju un pasūtīju! Pagājušo piektdien man viņas tika uzstādītas.

Varu turpināt labās atsauksmes - durvis ir vienkārši perfektas un lieliskas, neticēju ka tā tas var būt kā citi cilvēki raksta, acīmredzot var :))

www.skydas.lv/metala_durvis-dzivoklim

• Atbildēt 27.02.2013 20:31 Ziņot

fullhouse

arī mēģinu izlemt par durvju pasūtīšanu,

vislabākais piedāvājums ir skydas, nebūtu par ceļu jāmaksā būtu jau pasūtījusi.

jāsagaida alga un jāizlemj, atsauksmes jau labas.

kad pasūtīšu uzrakstīšu ko pasūtīju un cik apierināta esmu!

• Atbildēt 27.02.2013 23:22 Ziņot

over

ka tik te viens otram reklamu netaisa???koka durvis,koka durvis.....sviests!!!skanas izolacijas,nekaadas,viens-otrs jau pec pusgada ara nevar tikt....

• Atbildēt 27.02.2013 23:29 Ziņot

over

man tikai sogad 2 kaimini ielika metal durvis no firmas pakavs,kas uz Riigas ielas ...nav kur piekasities.man pasam jau 3 gadu tas durvis un nav ne vainas.normals metals ar skaisto laminatu un kvalitativie sledzi,ko vel vajag?!un pie tam ta ceena manuprat nu loooti pievilciiga ir...ap 300ls,un nevajag nekur braukt un mekleet....

• Atbildēt 27.02.2013 23:39 Ziņot

over

nee, nu vienam kaiminam tagad arii ir skidas durvis ,ko vins tur doma es nezinu....bet durvis katra zina neizskatas tik forsi ka tajas bildes,ko vini tur piedava...(hi)

• Atbildēt 27.02.2013 23:50 Ziņot

kurland

Es ari dazus gadus ieliku dzelzs durvis/ Pasutiju veikala Pakavs. Samaksaju 310 ls. Esmu loti apmierinata. Iesaku.

• Atbildēt 28.02.2013 05:43 Ziņot

Boldriks

Tikai normāls bleķis un nekas cits nav jāmeklē. Liepājā esmu ņēmis no Pakavs rīgas ielā un olmārs kungu iela. Pirmajā gadījumā lēti un nikni - otrajā dārgi un pa smuko. Bet abās firmās vismaz liek normālus bleķus un izolāciju. NEKAD, NEKAD nepērciet tās ķīniešu bundžas kuras tirgo supermārketos - tās nav durvis - tie ir mēsli priekš lohiem!

• Atbildēt 28.02.2013 09:28 Ziņot

trv2

esmu sutijis Liepajas Celtnieka ... ~ 250 lati metala durvis ar 50mm vates pildijumu ... kvalitate ir laba ... viens minuss - durvis faktiski ir nesamas tikai pa cetriem cilvekiem,nenormali smagas,bet pec instalacijas ir vienkarsi eleganta sajuta tas verot,loti viegli un taja pasa laika jut,ka tas ir realas durvis

• Atbildēt 02.03.2013 13:48 Ziņot

eps eps eps, SkUvEkLiS

vispārībā firma pakavs izputēja 2008. gadā.

kaimiņam stāv skydas un izskatās iespaidīgi!

izskatās ka jau daudzi salikuši, baidos ka skydas nepavilkšu :(

• Atbildēt 02.03.2013 19:28 Ziņot

Boldriks

Klau SPAMERI: Veikals Pakavs strādā joprojām, neskatoties uz tavu leishu kaku reklamēšanu.

• Atbildēt 02.03.2013 19:28 Ziņot

Boldriks

http://www.liepajniekiem.lv/la...mpany=5543

• Atbildēt 04.03.2013 19:11 Ziņot

eps eps eps, SkUvEkLiS

klau dubultspameri, es zināju tikai vienu pakavu, bij uzņēmums SIA Pakavsai, mājas lapa bij www.pakavsai.lv, noteikti daudzi zin par ko es runāju!

pats tu spameris

• Atbildēt 04.03.2013 19:15 Ziņot

eps eps eps, SkUvEkLiS

http://www.firmas.lv/profile/p...0003607133

pačeko ja neko nejēdz!

• Atbildēt 04.03.2013 19:32 Ziņot

PartySan

Tātad neesi Liepajnieks! Liepājā visi zin durvju firmu Pakavs Rīgas ielā. Un tavas leišu kakas tik un tā ir spams.

• Atbildēt 05.03.2018 14:02 Ziņot

sansa

Labas kvalitātes metāla ārdurvis privātmājai piedāvā http://sosdienests.l...

• Atbildēt 06.03.2018 12:17 Ziņot

Doginators

Piekrītu PartySan. gadu atpakaļ ieliku metāla durvis no Pakavs. Bez problēmām, bēdu nezinu! Tikai pērc visdārgākās ko viņš var piedāvāt. Montē iekšā pats īpašnieks. gan siltumizol, gan skaņas izol. ir ļoti OK. Kaimiņi ielika citas, nu bļin - skan kā konservbundžā. Eju pa kāpnēm, klausos ko šie tur iekšā runā, katru vārdu var dzirdēt

• Atbildēt 06.03.2018 12:18 Ziņot

Doginators

Labāk šie būtu vecās kocenes atstājuši, nekā šādus sūu ielikuši

• Atbildēt 04.06.2018 13:23 Ziņot

arturs_buss

Labas metāla ārdurvis var atrast pie http://eirodurvis.lv... , varu ieteikt pēc pieredzes.

• Atbildēt 12.06.2018 15:01 Ziņot

Айхаа Поэтесса

https://www.youtube.... būtu vecās kocenes atstājuši, nekā šādus sūu ielikuši

Pievieno atbildi

Foruma ierakstu drīkst komentēt tikai reģistrēti lietotāji Reģistrējies šeit Atgādināt paroli

liepajniekiem.lv neatbild par rakstiem pievienotajiem komentāriem. Aicinām ievērot pieklājību, toleranci un iztikt bez rupjībām.

Portālā aizliegts ievietot:
- personas godu un cieņu aizskarošu, draudošu, apmelojošu informāciju;
-musināt uz rasu vai etnisko neiecietību;
-komentārus, kas neatbilst Latvijas Republikas likumdošanai;
- komerciāla rakstura informāciju vai jebkāda veida reklāmu un aģitāciju.

Noteikumu neievērošanas gadījumā, liepajniekiem.lv patur tiesības komentārus dzēst, slēgt iespēju komentēt un ziņot tiesībsargājošām iestādēm.

Pamanīji neatbilstošu saturu? Būsim pateicīgi, ka par to informēsi mūs!