Lai nodrošinātu ērtu vietnes izmantošanu un uzlabotu šīs vietnes veiktspēju un funkcionalitāti, mēs izmantojam sīkdatnes. Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā. Turpināt Vairāk informācijas

Svētdiena, 16. decembris

+0°C
Vējš: A 6.6 m/s
Laika ziņas Liepājā

Vārdadiena: Alvīne

No rēķina pazūd nauda (10)

• 02.12.2018 18:50 Ziņot

Bankas klients

Sveiki ,gribēju painteresēties vai kam vēl tā gadījies??---nedēļas laikā no konta pazūd nauda ..vispoirms centi ,tagad jau 50.00.Banka brīvdienās uz telefonzvaniem neatbild..Ko reāli darīt un vai naudu reāli var dabūt atpakaļ..

• Atbildēt 03.12.2018 07:11 Ziņot

agrais

Reali dur uz banku....Forumā neviens Tev naudu neatdos! Un nemetā apkārt savu bankas karti...un neiepercies apšaubīgos internet veikalos....Un ta varetu vel turpinat...

• Atbildēt 04.12.2018 03:52 Ziņot

Kashelis

kas tev tā par jocīgu banku, ka nevari ieiet internetbankā un pats paskatīties, kas velk nost naudu...

• Atbildēt 04.12.2018 23:01 Ziņot

Bankas klients

Privātbankai uzreiz neparādās ,it sevišķi brīvdienās..un kontaktelefons ar tikai tās darba laikā...Tā banka nupat sevi kompromitēja ,ja jau bez mana akcepta kāds var nozagt naudu.. apskatīties apskatījos ,bet neko daudz izdarīt nevar-ja nu vienīgi mainīt karti..bet nav jēgas..banka JAU sevi kompromitējusi.

• Atbildēt 05.12.2018 08:00 Ziņot

agrais

Parasti jau gan banka nav vainīga...Pats savus datus esi kaut kur noradījis. Man pasam UK ta gadījas, no konta pazuda ap 1000 marciņu. Paradījas pirkumi vairakas pasaules vietas. Neko citu ka Ebay taja brīdi lietojis nebiju...Banka naudu atdeva, bet kas tur beigas bija pie vainas nezinu. Man liekas ka vainigs bija falšs Peypal konts. Izleca logs ka jaatjauno dati...Viss jau izskatijas ka orginals, neko nedomajot datus atjaunoju, bet pec paris nedeļām saka pazust nauda..Bankai par to pastastiju, vai atrada vai ne, to nezinu, man galvenais bija naudu atgūt,ar to problemu no bankas puses nebija. Pec ta gadijuma esmu uzmanigaks...

• 05.12.2018 09:52 Ziņot

Bankas klients

Ok .labi ,ka tev tā..bet šeit ir tā --jebkuru pirkumu internetā es apstiprinu ar kodu ,ko man atsūta uz telefonu ..katru reizi!!!..bet šajā gadījumā mans akcepts nebija .

• Atbildēt 05.12.2018 14:53 Ziņot

Jeblonskis

Nu ja jau tas SMS ar ir ieslēgts, tad kāds ir ticis pie Tavas internetbankas!
    Sāc stāstīt!
    Kāds mājās routeris, vai esi fotografējis kodu karti? Ja esi, kur saglabāji failu.

• 05.12.2018 19:45 Ziņot

Bankas klients

Nekas tamlīdzīgs...te varētu būt cita lieta ..iedomājies ,ja tu kaut ko ,teiksim ,daries VID --EDS ,vienreiz kaut ko maksā vai reģi strējoties ar bankas karti pierādot savu identitāti---VIENU REIZI ,bet tev pēc ilga laika --(mēnešiem)) pēkšņi izrādās ,no tās pašas vietnes tiek zagta nauda bez TAVA akcepta..Tas nebija VID ,es speciāli pārspīlēju ,lai saprastu ,ka vnk nevar mainīt karti katru rezi kaut kur regīstrējoties vai pierādot identitāti car banku!! privatbanka uz katru internetbankas darbības pārvedumu izsūta sms vienreizēju kodu...bet ne šajā gadījumā ..un tā divas reizes

• 06.12.2018 02:11 Ziņot

Jeblonskis

Nu tad neļerksti

• Atbildēt 05.12.2018 20:02 Ziņot

agrais

Nu jau treša diena ka te raudi...Nu varbūt aizej uz banku un noskaidro kas par lietu. Ar rakstišanu foruma nekas neatrisinasies.

• Atbildēt 06.12.2018 00:00 Ziņot

Kashelis

Hakeri ir diezgan gudri, ja neskaties savu e-pastu vai konta izdevumus, diezgan nemanāmi var izzagt nelielas naudas summas. Man vienreiz kaut kāds ķīnietis uzlauza paypal un paņēma pa 10 eiro četros maksājumos...

Pievieno atbildi

Foruma ierakstu drīkst komentēt tikai reģistrēti lietotāji Reģistrējies šeit Atgādināt paroli

liepajniekiem.lv neatbild par rakstiem pievienotajiem komentāriem. Aicinām ievērot pieklājību, toleranci un iztikt bez rupjībām.

Portālā aizliegts ievietot:
- personas godu un cieņu aizskarošu, draudošu, apmelojošu informāciju;
-musināt uz rasu vai etnisko neiecietību;
-komentārus, kas neatbilst Latvijas Republikas likumdošanai;
- komerciāla rakstura informāciju vai jebkāda veida reklāmu un aģitāciju.

Noteikumu neievērošanas gadījumā, liepajniekiem.lv patur tiesības komentārus dzēst, slēgt iespēju komentēt un ziņot tiesībsargājošām iestādēm.

Pamanīji neatbilstošu saturu? Būsim pateicīgi, ka par to informēsi mūs!