Lai nodrošinātu ērtu vietnes izmantošanu un uzlabotu šīs vietnes veiktspēju un funkcionalitāti, mēs izmantojam sīkdatnes. Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā. Turpināt Vairāk informācijas

Ceturtdiena, 25. aprīlis

+14°C
Vējš: DA 2.8 m/s
Laika ziņas Liepājā

Vārdadiena: Bārbala, Līksma

O.Kalpaka 15.vidusskola (5)

• 17.01.2019 09:56 Ziņot

Sencis

Sviecinati Liepājnieki!
    Esmu dilēmas priekšā-bērns jāsāk laist skolā un ir skolotāju izvēles varianti- (Velga Diedišķe;Agnese Bravkova;Dace Bernāte un Daiga Balse).Varbūt varat ieteikt,vai arī tieši otrādi,pie kuras nebūtu ieteicams laist savu bērnu?
    Rakstiet no savas pieredzes nevis no ("viena tante teica")Paldies!!!

• Atbildēt 17.01.2019 10:22 Ziņot

Zirnitis

Sveiki! Konkrēti par šo skolu nezināšu, bet - nav tāda iespēja kā 100% izvēlēties skolotāju. Rakstot iesniegumu var izteikt vēlmi tikt konkrēti pie kādas skolotājas, bet tas var arī nenotikt. Un, vismaz mūsu gadījumā, vēlmes tika ievāktas tikai tad, kad rakstījām jau skolā iesniegumu, elektroniskā iesniegumā ievadītais vispār netika ņemt vērā, tikai skolas izvēle

• Atbildēt 17.01.2019 13:25 Ziņot

Ups5

Mans dēls mācijās Agneses Bravkovas vadībā. Forša skolotāja! Par skolu arī nevaru sliktus vārdus teikt. Viss bija uz ūsiņu.

• Atbildēt 18.01.2019 16:36 Ziņot

Doma

Pēc pieredzes: ja kādam bērnam kāda konkrēta skolotāja ir derējusi un likusies forša, tas nenozīmē, ka automātiksi arī citam patiks. Kā arī, diemžēl, ir skolotājas, kas bērnus sadala "labie" un "sliktie" bērni. Ar labajiem attiecības ir labas, un skolotāju viņi un viņu vecāki vērtē kā labu, tomēr ar "sliktajiem" briesmīga pieredze.

• Atbildēt 29.01.2019 21:40 Ziņot

Laila

Sveiki ! Mans bērns gāja pie Daigas Balses. Superskolotāja .Gudra, stingra , zinoša, laipna un pretīmnākoša.Visu paskaidro jo man kā mammai tas bija ļoti vajadzīgs . Mans krustdēls arī pie viņas tagad iet . Krustdēls sajūsmā . Visādus pētījumus viņi tur dara ,stāda un mēra , un taisa 3 D grafikas . Arī es kā krustmāte tagad daudz ko māku :) .Paldies -Superskolotājai.

• 31.01.2019 10:41 Ziņot

Jeblonskis

Un visādi debilizējas 3Dē.
      Aifounu jau nopirki?

Pievieno atbildi

Foruma ierakstu drīkst komentēt tikai reģistrēti lietotāji Reģistrējies šeit Atgādināt paroli

liepajniekiem.lv neatbild par rakstiem pievienotajiem komentāriem. Aicinām ievērot pieklājību, toleranci un iztikt bez rupjībām.

Portālā aizliegts ievietot:
- personas godu un cieņu aizskarošu, draudošu, apmelojošu informāciju;
-musināt uz rasu vai etnisko neiecietību;
-komentārus, kas neatbilst Latvijas Republikas likumdošanai;
- komerciāla rakstura informāciju vai jebkāda veida reklāmu un aģitāciju.

Noteikumu neievērošanas gadījumā, liepajniekiem.lv patur tiesības komentārus dzēst, slēgt iespēju komentēt un ziņot tiesībsargājošām iestādēm.

Pamanīji neatbilstošu saturu? Būsim pateicīgi, ka par to informēsi mūs!