Lai nodrošinātu ērtu vietnes izmantošanu un uzlabotu šīs vietnes veiktspēju un funkcionalitāti, mēs izmantojam sīkdatnes. Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā. Turpināt Vairāk informācijas

Svētdiena, 8. decembris

Vārdadiena: Gunis, Gunārs, Vladimirs

Rimi!?? Zm/Sv atlaides!??)))))DDD (1)

• 15.11.2019 18:29 Ziņot

Pircējs --parastais.

Značit tā ~~ šodien iecilpoju Rimi(Zāles laukumā) un zinot ,ka tieši ar šodienu dažām rotaļlietām sākas atlaides.,pa taisno devos uz rotaļlietu stendu un skatos--O jā )) 30% procentu atlaide..Es jau kādu laiciņu biju nolūkojis kādu rotaļlietu pa 24.99 eu.

• Atbildēt 15.11.2019 18:43 Ziņot

Pircējs --parastais.

un sagaidījis atlaidi gāju to iegādāties..viss ok.Paņemu preci ,dodos uz kasi,uz to kasi ,kura atrodas atsevišķi.Tur tajā stūrī.Šī (kasiere) paņem šo preci ,noskanē un !??? Lodziņā lepni gozējas cena --24.99eu.)) Es šai saku ..tur bija izlikts --Rotaļlietām atlaide 30%.Šī man mēģina ieborēt ,ka atlaide 1.49 eu ir ar Rimi karti..)) Es atkal pretī --:: Nav runa spar Rimi karti ,ir par veikala Rimi izlikto atlaidi .
    Es turpinu ,ja tā ,tad es preci neņe.....nepaspējis to pateikt ,šī pastiepj roku un nospiež kādu taustiņu.Nn uzreiz cipars 24.99 nomainās uz 17 .ar kaut ko eu)) Es saku ,kas par lietu??
    Un tagad ĢENIĀLA kasieres atbilde::"" neesot NOSPIEDIES līdz galam"" !DDDD.
    Es atkal prasu :: Tev tā bieži gadās?? Šī saka ,ka ne,negadoties_))DD
    --------------
    tātad ,pilsoņi --esiet modri,sekojiet līdzi cenām un kasieru ""Uzspiestajiem ""cipariem..
    Šī pārdevēja pat neatvainojās ,kas būtu vietā .Tas liek domāt ,ka šāda prakse ir ikdienišķa parādība un rīkojums no augšas..(veikala vadības)
    Bet varbūt pie vainas tomēr Rimi pārdevēju zemās algas..--kasieres staigā un strādā neēdušas ..nav spēka nospiest LĪDZ GALAM taustiņus??:):)DDDDD
    Tātad iedzersim par to ,lai Rimi pārdevējām pieliktu pie algas:):) Prozit !! :):)DDD

Pievieno atbildi

Foruma ierakstu drīkst komentēt tikai reģistrēti lietotāji Reģistrējies šeit Atgādināt paroli

liepajniekiem.lv neatbild par rakstiem pievienotajiem komentāriem. Aicinām ievērot pieklājību, toleranci un iztikt bez rupjībām.

Portālā aizliegts ievietot:
- personas godu un cieņu aizskarošu, draudošu, apmelojošu informāciju;
-musināt uz rasu vai etnisko neiecietību;
-komentārus, kas neatbilst Latvijas Republikas likumdošanai;
- komerciāla rakstura informāciju vai jebkāda veida reklāmu un aģitāciju.

Noteikumu neievērošanas gadījumā, liepajniekiem.lv patur tiesības komentārus dzēst, slēgt iespēju komentēt un ziņot tiesībsargājošām iestādēm.

Pamanīji neatbilstošu saturu? Būsim pateicīgi, ka par to informēsi mūs!