Lai nodrošinātu ērtu vietnes izmantošanu un uzlabotu šīs vietnes veiktspēju un funkcionalitāti, mēs izmantojam sīkdatnes. Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā. Turpināt Vairāk informācijas

Otrdiena, 13. novembris

+11°C
Vējš: D 9.6 m/s
Laika ziņas Liepājā

Vārdadiena: Eižens, Jevgēņija, Jevgēņijs

Vai būs karš? (23)

• 26.03.2018 17:05 Ziņot

valdis

Ko sagaidīt?

• Atbildēt 26.03.2018 17:26 Ziņot

bārda

Nu tak gaidi pavasari, ko ņemies! :)))

• Atbildēt 27.03.2018 13:41 Ziņot

Vecīts

būs būs tāds kā kariņš. es tev vienu vecu skroteni varu pārdot, būs ar ko atgaiņāties

• Atbildēt 27.03.2018 14:52 Ziņot

Puņķis

ar ko karosim? :D

• Atbildēt 27.03.2018 15:37 Ziņot

Vecīts

šau pa visu kas kustas, varbūt pa vidam kāds naidnieks arī trāpīsies

• Atbildēt 29.03.2018 07:14 Ziņot

propper

Jā būs!Sprādzieni zem deķa jau dzirdami!

• Atbildēt 30.03.2018 14:25 Ziņot

///M Power

Būs būs, karosim drīz ar pirmo Eiropas kalifātu Zviedriju

• Atbildēt 30.03.2018 15:21 Ziņot

rakaris :)

Latvijai obligāti ir jāuzbrūk kādai bagātai eiropas valstij . lai tā paņem mūs gūstā un nomaina mūsu deģenerātu valdību , varbūt tad būs kāds uzplaukums , citādāk esam pilnīgā dir....ā !!!

• 31.03.2018 17:05 Ziņot

Kantainais

uzplaukums nav nevienā ES valstī--visur notiek totāls regress.Runājot par Latviju ,tad tā pagaidām ir tikai kolonija.

• Atbildēt 30.03.2018 17:03 Ziņot

Kantainais

KARŠ BŪS VIENNOZĪMĪGI I--REDZOT KĀDS NEPRĀTS valdā tā saucamajā LV valdībā ,saeimā ,kur galīgi zaudēta cilvēcība un spējas domāt pastāvīgi.Tāpat par ASV Bārbiju ,kura rokā snu ir kodolieroči un citi instrumenti,kura tagad tiek formēts kara kabinets u.t.t tā pati anglija ,kura zaudējot vienu no lielākajiem ienākumiem Loida apdrošināšaanu ,sākusi slepkavot savā valstī kaut ka'dus nodevējus un vainu uzveļ citai valstij u.t.t. karš attīrīs graudus pelavām.citādi nemaz nevar būt.

• 31.03.2018 17:42 Ziņot

marins

Kantainais, cik Tev maksā par komentu? Naudu pārskaita no Pēterburgas troļļu fabrikas vai pašam jāiet pakaļ uz Krievijas konsulātu?

• 01.04.2018 12:56 Ziņot

Kantainais

marin--tu ,pavisam noteikti ,izņemot LV ""ziņas ""propogadndu pret Krieviju ,neko citu nelasi.
      Tev ir atņemtas spējas domāt pašam un un analizēt notiekošos procesus pasaulē.
      Priekš tāda kā tevis galvenais bija pasviest kaulu :)

• Atbildēt 01.04.2018 13:11 Ziņot

Vecīts

kantainais grib lai atkal maskava diktē te savus noteikumus kādus gadus 50. kur tādi rodas.

• Atbildēt 01.04.2018 16:31 Ziņot

marins

Ir jābūt aklam vai materiāli ieinteresētam, lai nesaprastu, kas nodarbojas ar propagandu un kas nē..
    Cerēju saņemt konkrētu atbildi, cik īsti tev maksā, varbūt vērts pieteikties darbā..
    Un no kurienes tev informācija,ko es lasu un cik esmu spējīgs analizēt procesus? ;)

• 02.04.2018 11:11 Ziņot

Kantainais

citēju --""Cerēju saņemt konkrētu atbildi, cik īsti tev maksā, varbūt vērts pieteikties darbā.""-
      Tu nupat konkrēti pateici ,ka esi mēsls ..visu par naudu dari...'Tādu draņķu kā tu dēļ no Latvija tika izsūtīti tautieši trimdā uz Sibīriju.Es pat diktaroru Ulmani neminu ,kurš atņēma baltvāciem pilsonību un īpašumu ,un izsūtīja uz Vāciju..
      Tu pierādīji ,ka esi prasts nodevējs ,plebejs --kuram galvenais nauda..
      runājot par naudu--interesējies pie K.Seržanta saeimā--tas tur pakaļu tagad plēš par propogandu pret Krieviju--un viņam TIEŠI par to maksā .jeņķi izdalīja fondus speciāli šim nolūkam.CNN-ziņas 2017 .gada beigas..meklē:):DD

• 02.04.2018 14:56 Ziņot

marins

Klasisks trollis..Kad pietrūkst argumentu, cenšas apvainot oponentu. Vēstures zināšanas - absolūta nulle. Tik cik no fake news kanāliem sagrābstīti savārstījumi. Vienā teikumā atzīsti izsūtīšanu, nākamajā jau slavē Krieviju.Teikums par baltvāciem nācis no Gapoņenko pēdējā šedevra un jebkuram vēsturniekam izraisītu smieklu lēkmi.
      Jāsecina, ka naudu Tev nemaksā - no krievu kanālu pārliekas skatīšanās esi zaudējis spriestspēju un, pats to neapzinoties, strādā Krievijas propagandas labā.

• 03.04.2018 16:54 Ziņot

Kantainais

>>marins--turpini tik riet !! Nekas nemainīs to faktu ,kurā tu saki>>"" cik īsti tev maksā, varbūt vērts pieteikties darbā..""..tipiska nodevēja teksts ..
      Tu vari kaut no ādas lecot laukā mēģināt mainīt tematu par ko citu ,taču tu pa gabalu smirdi pēc nodevēja>

• Atbildēt 04.04.2018 12:57 Ziņot

janedoe

Kantainais, tu dumjš vai izliecies? Ja tev par troļļošanu naudu maksā - grūti, bet ir saprotams, jo, kā smejies, "nauda nesmird" un "mērķi attaisno līdzekļus".

Nē, Kantainais, tu tomēr neesi izliecies.

• 08.04.2018 15:04 Ziņot

Kantainais

tev derētu pie psihiatra piestaigāt--te viens marins raksta ,ka viņam visa pamatā nauda un būtu vienalga ,ko rakstīt ,bet tu sienies man klāt ar savu izdomāto troļļošanu..šķiet ,tu ar galvu nemaz nedraudzējies:):)kā jau lielākā daļa žultaino:)

• Atbildēt 08.04.2018 20:32 Ziņot

agrais

Nu es arī tikai krievijas tv skatos, pa LV Tv jau nav ko redzet. Bet mani propoganda neietekme, taisni dazreiz interesanti paskatities viņu mesto vstreči, vai ko līdzīgu. Un atliek tikai pabrinīties cik viņi stulbi....Bet ir jau lautini kuri to murgu klausas atvertam mutēm....Cik saprotu, tad te ar viens otrs tads personāžš ir.

• Atbildēt 11.04.2018 06:48 Ziņot

boy-boy

Es domaju ,ja ASV ar Siriju karos ,nekas Liepajai labs nebus ,majas viss vecas ,fundaments ari , vaar ari but zemesstrice . Tas ir maana dooma .

• 14.04.2018 20:35 Ziņot

Puņķis

Sīriju jau bombardē... Liepājā jau zemestrīce? :D

• Atbildēt 17.08.2018 15:05 Ziņot

propper

Man jau liekas ka karš ir sācies forumā!

• 17.08.2018 23:11 Ziņot

bārda

Ir, ir...labi, ka vēl ne bakterioloģiskais :)))

Pievieno atbildi

Foruma ierakstu drīkst komentēt tikai reģistrēti lietotāji Reģistrējies šeit Atgādināt paroli

liepajniekiem.lv neatbild par rakstiem pievienotajiem komentāriem. Aicinām ievērot pieklājību, toleranci un iztikt bez rupjībām.

Portālā aizliegts ievietot:
- personas godu un cieņu aizskarošu, draudošu, apmelojošu informāciju;
-musināt uz rasu vai etnisko neiecietību;
-komentārus, kas neatbilst Latvijas Republikas likumdošanai;
- komerciāla rakstura informāciju vai jebkāda veida reklāmu un aģitāciju.

Noteikumu neievērošanas gadījumā, liepajniekiem.lv patur tiesības komentārus dzēst, slēgt iespēju komentēt un ziņot tiesībsargājošām iestādēm.

Pamanīji neatbilstošu saturu? Būsim pateicīgi, ka par to informēsi mūs!