Lai nodrošinātu ērtu vietnes izmantošanu un uzlabotu šīs vietnes veiktspēju un funkcionalitāti, mēs izmantojam sīkdatnes. Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā. Turpināt Vairāk informācijas

Otrdiena, 15. oktobris

Vārdadiena: Eda, Hedviga, Helvijs

Virtuves mēbeles (31)

• 03.12.2007 09:08 Ziņot

annna

Esmu iesākusi virtuves remontu un rodas jautājums,ko darīt ar mēbelēm-pirkt un komplektēt gatvas vai pasūtīt meistariem?Varbūt ir kādi ieteikumi?

• Atbildēt 03.12.2007 09:20 Ziņot

Es

Perkot un komplektējot 300-500ls,bet pasūtot 800-1000ls,domā nu!!!Bet zinu labu meistaru.

• Atbildēt 03.12.2007 09:37 Ziņot

annna

Ja godīgi,tad kur Liepājā lai pērk?Pēdējo reizi Zemnieku ielā bija liels tukšums.Un kā lai tieku pie laba meistara?

• Atbildēt 03.12.2007 09:48 Ziņot

pircejs

www.mebelutirgus.lv

• Atbildēt 03.12.2007 09:55 Ziņot

saimniece

Pasūtīt labāk!Izstaigājos pa vairākiem Liepājas veikaliem,kur tirgo gatavos komplektus.Vienmēr atdūros pret knifiem,un nepilnībām,kas saistīti ar šiem variantiem.Salīdzināju cenas.Gatavais variants manai virtuvei izmaksāja 1200 LS,bet pasūtot galdniecībā DEKO 1300 LS.Esmu apmierināta ar rezultātu,kvalitāti un izpildījumu.Vienīgais mīnus,ka gaidīju kādus 3 mēnešus,un vajadzīgs gatavs rasējums.Draugi,kuri bija izpētijuši kārtīgi manu virtuvi,izvēlējās to pašu galdniecību.

• Atbildēt 03.12.2007 10:01 Ziņot

he he

reklāma reklāmiņa :))

• Atbildēt 04.12.2007 13:53 Ziņot

....

TIkai nepasūtiet virtuves mēbeles mēbeļu veikalā, kas atrodas uz Pasta ielas(pagrabā).labāk samaksāt vairāk nekā nervi sabojāti...Ilgi jāgaida, tad kaut kas nav pareizi izmērīts.Nemaksāt visu summu uz reiz, kamēr nav viss kārtībā..citādi kārtīgi var iekrist!!!!

• Atbildēt 04.12.2007 14:29 Ziņot

lana

pasūtiju virtuves iekārtu veikalā "Māja" cena likās augsta,bet kvalitāte ļoti laba.

Nesen mammai pasūtijām pie vietējien meistariņiem,gribējām ietaupīt!!!

Beigās cena sanāca pr tekošo metru dārgāka un kvalitātes ziņā nestāv klāt.

• Atbildēt 04.12.2007 15:24 Ziņot

nu nu

baigie cipari.. Man uztaisija iebuuveeto virtuvi, gan ne no koka, bet laminaata, meenesa laikaa bija gatava, un samaksaaju nepilnus 300.. Telpa gan nav liela - mazliet virs 2m viena siena.

• Atbildēt 04.12.2007 19:50 Ziņot

koko

viss saakaas ar materiaala izveeli,ja tas ir tiirs laminaats ,kurs arii iedalaas cenaas ir taadi pa 18ls ir pa38ls ir pa 65ls un ir arii pa 150ls par loksni.furnituura arii ir dazaada cenaas ir atvilknu sliidnes pa 1ls ir pa 5ls ir pa16ls utt.ja grib no tiira koka tad jaareizina ar triis.taapat ir ar saplaaksni kurs ir jaabeicee un jaalako tas arii ir viens no daargaakiem.teiksim virtuve no leetaa laminaata leetaas furnituuras, durvis no laminaata tad tas vareetu maksaat 300ls.

• Atbildēt 04.12.2007 19:58 Ziņot

aprikoze

Es piekr'ītu koko.Un es zinu labu meistaru,kas strādā ļoti kvalitatīvi un nav dārgāks par Deko.Viņš piedāvā arī materiālus un izskaidro kāda katram ir kvalitāte.Bet lieta tāda,viņam jau ir daudz darba un viņš nevēlas reklameties!Žēl!

• Atbildēt 04.12.2007 20:10 Ziņot

aPMIERINAATAIS

man lika Sia mebelīte..... Ljoti labi meistari kas uzstaadija un kvalitaate ar laba.... Ja gribi ej paintereseejies Sia "meebeliite" netaaalu no dailjrades atrodas ezera puseee

• Atbildēt 04.12.2007 20:44 Ziņot

fani4

Nu cenu tev neviens te nepateiks jo neviens nezin ko tu gribi Cik tumba4kas cik skapiwus un kadu galda virsmu labu dargu vai sliktu letu. Vari iegriezties Zemnieka 4 tev atbrauks pastisies un pateiks cik kas maksaa un varesi pati izveleties ko ka un cik.

• Atbildēt 04.12.2007 20:45 Ziņot

Sanita

Nekādā gadījumā nepērciet "Manās Mēbelēs"!!!Ak,Kungs,kā es iegrābos!!!Samaksāju ap 1000Ls,kad atsaucām pazīstamu meistaru,lai palīdz salikt,viņš brīnijās-plaukti neatbilst viens otram,detaļu trūkst u.t.t.Iespaids tāds,ka esot mēģināts salikt no trīs brāķu iekārtām viena,bet ļoti nekvalitatīvi!Pēc nedēļas penālis sabruka,bet veikala darbinieki pateica,ka pati esot vainīga,jo nekas pats nelūztot,laikam bŗni esot iekāpuši cepeškrāsnij domātajā nodalījumā!!!

• Atbildēt 04.12.2007 20:49 Ziņot

fani4

Jutu lidzi. :d

• Atbildēt 04.12.2007 21:22 Ziņot

ja

labāk tomer pasūtīt...

• Atbildēt 05.12.2007 16:47 Ziņot

artis

Ļoti patīkami iepirku mēbeles internetā www.mebelutirgus.lv , labas cenas un zinoši speciālisti. paldies

• Atbildēt 05.12.2007 17:04 Ziņot

ES

:))) Arti......tās visas ir Polijas mēbeles,ko Tu tur reklamē??

• Atbildēt 14.12.2007 16:28 Ziņot

Bebris

Nekad vairāk nepasūtīšu virtuves no zivju ielas mēbeļu veikala S.L. Mēbeles. (bijušais "Ērglis"). Nepietiek, ka tu samaksā, vēl jāgaidu, un tad uzlikšana ievilkās vismaz 4 nedēļas. Murgs.

• Atbildēt 20.12.2007 16:47 Ziņot

ogo

Nav ko pukstēt par ilgo gaidīšanu, kas tas ir 2-3 mēneši?Protams, gribas ātrāk,Rīgā virtuves jāgaida 4-6 mēneši un nejau kaut kāda pārkrutās.Bet šaizes gadās visur.Un ir tāda cilvēku grupa, kuri vienmēr un visur uz tām uzraujas!!!!Tāpat arī ir tie, kuriem parasti viss ir ok.Viņiem paveicies!

• Atbildēt 20.12.2007 18:35 Ziņot

marina

ir cilvis ieksh Rīgas, bet vai gribees braukt uz Liepaaju, izskataas jau smuki, makaa pusi no elkor cenaam

• Atbildēt 20.12.2007 18:37 Ziņot

marina

no pasuutiijuma briizha - 3meeneshi, ar uzstadiishanu. normaali var remontu izveikt

• Atbildēt 20.12.2007 19:49 Ziņot

guna

Baigi labi strādā arī meistari,kas atrodas zem GAISMAS MODĒM Gājēju ielā.Ātri,ne dārgi,paši arī iesaka kā labāk.Uzstāda ļoti perfekti dažu stundu laikā.Bet ja Tev sākas remonts,vajadzētu meistarus,kas gatavos virtuves iekārtu attaicināt jau laikus,viņi ieteiks,kur jāliek elektrības kontakti,lai visu varētu smuki paslēpt.Veiksmi Tev.

• Atbildēt 22.12.2007 22:16 Ziņot

..

pievienojos gunai- tie, kas zem gaismas modēm, tiešām strādā labi. virtuvi uzstādīja 1 dienas laikā un viss bija samērīts pareizi.

• Atbildēt 22.12.2007 22:34 Ziņot

fani4

tici man vis kas atri uztaisiits ilgi nekalpos. itseviwki jau mebeles.

• Atbildēt 23.12.2007 08:16 Ziņot

Liina

Kādus 4 gadus iespējams SIA "Mebelīte' taisīja labas virtuves, paklausot paziņai arī griezos tur rezultāta virtuves iekartai 22 brāķu vietas un vairs neiesaku nevienam tur griezties, jo sākuši strādāt ļoti nekvalitatīvi....

• Atbildēt 27.12.2007 21:18 Ziņot

...

uzstādit un uztaisit nav viens un tas pats. un meistari, kas uzstāda virtuvi nedēļu vai ilgāk, tāpēc, ka nav pareizi nomērījuši, diez vai ir labāki

• Atbildēt 27.12.2007 21:57 Ziņot

ess

anna, ja interesē taisītas virtuves varu ieteikt meistaru Juri,taisi kvalitatīvi un ātrā laikā,nav jāgaida 3 mēnešus un nav arī kosmiskas naudas. Ja interesē raksti uz mani e-mailu,uzrakstīšu viņa numuru

• Atbildēt 27.12.2007 23:13 Ziņot

fani4

Tas meistars juris gadijumaa nav no kanal malas?

• Atbildēt 29.12.2007 11:31 Ziņot

ess

Nē,fani4,viņš kanālmalā nekad nav dzīvojis,ne strādājis

• Atbildēt 29.12.2007 11:35 Ziņot

ina

Tiko man uztaisīja virtuvi,2 nedēļu laikā,esmu apmierināta.Ņēma vērā manu viedokli,arī šo to meistari ieteica (parādīja materiālu paraudziņus) un ne kosmiski maksāju,saprātu robežās. vari ,anna ,pazvanīt- 25907452

• Atbildēt 15.09.2019 15:43 Ziņot

KristapsKent

Es ieteiktu pasūtīt no Eiragroup. Viņi piedāvā izgatavot mēbeles pēc pasūtijuma, tā kā viss, kas tiks izgatavots būs piemērots telpai un tavām vajadzībām. https://www.eiragrou...

Pievieno atbildi

Foruma ierakstu drīkst komentēt tikai reģistrēti lietotāji Reģistrējies šeit Atgādināt paroli

liepajniekiem.lv neatbild par rakstiem pievienotajiem komentāriem. Aicinām ievērot pieklājību, toleranci un iztikt bez rupjībām.

Portālā aizliegts ievietot:
- personas godu un cieņu aizskarošu, draudošu, apmelojošu informāciju;
-musināt uz rasu vai etnisko neiecietību;
-komentārus, kas neatbilst Latvijas Republikas likumdošanai;
- komerciāla rakstura informāciju vai jebkāda veida reklāmu un aģitāciju.

Noteikumu neievērošanas gadījumā, liepajniekiem.lv patur tiesības komentārus dzēst, slēgt iespēju komentēt un ziņot tiesībsargājošām iestādēm.

Pamanīji neatbilstošu saturu? Būsim pateicīgi, ka par to informēsi mūs!