Lai nodrošinātu ērtu vietnes izmantošanu un uzlabotu šīs vietnes veiktspēju un funkcionalitāti, mēs izmantojam sīkdatnes. Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā. Turpināt Vairāk informācijas

Svētdiena, 24. marts

+4°C
Vējš: R 7.1 m/s
Laika ziņas Liepājā

Vārdadiena: Izidors, Kazimirs

Latvijas BIG problema!! (6)

• 25.04.2007 21:24 Ziņot

es

Kaapeec Latviessiem iet tik gruuti - tas ir es domaaju videejo slaani???

• Atbildēt 25.04.2007 21:27 Ziņot

zemene

Viennoziimgi - TIKAI DZIIVOKLLI un maajas!!!Tiem kam jau ir kur dziivot veel kaut kaa, bet tiem kam nav - tiem ir traki...tikai taa ir probleema kaapeec ir tik daudz izbraukussie. UN BUUSIM REAALI - nevar arii esot IIrijaa vai Anglijaa sakraat nez cik tuusktossus dziivoklim, nerunaajot par maaju un taapeec jau visi ir prom. Diemzzeel!!!Risinaajums tikai viens - valstij un passvaldiibaam jaunaam ggimeneem jaapiesskkir dziivoklli vai maajas

• Atbildēt 25.04.2007 21:29 Ziņot

zemene

Vispaar esmu nesaprassanaa - cietumniekiem piesskkir, bet normaaliem cilveekiem nee, tad varbuut man arii iet ko apzagt, lai man buutu sava vietinna kur dziivot. Jo cenas ir nenormaalas- gribas arii dziivot, nevis visu muuzzu domaat par krediitu tikai buucenim. Kaads varbuut teiks ka Liepaajaa dod dziivokli???jaa tiem, kam beerni vai kam blats..un ari ar visiem beerniem staavi nezin cik ilgi rindaas.

• Atbildēt 25.04.2007 22:53 Ziņot

Ehh...

Diemžel,arī es,kā palestīnietis jau10 gadus,bet domē tikai viens teksts;''Meklējiet privātā sektorā.''Kāda var būt runa par ģimeni,kad nezinu,vai rīt man nepateiks,kad pēc mēneša man jāizvācas.Kesīšu un seskuļu pilsētā viss tikai pa blatiem.

• Atbildēt 26.04.2007 20:01 Ziņot

kakis

vAI tiessaam latviessiem nav probleemu???kaapeec tad visi aizbrauc??

• Atbildēt 26.04.2007 20:50 Ziņot

b52

aizbrauc tie kam ir problēmas.

• 09.01.2019 14:29 Ziņot

Kantainais

aizbraukušajos ir dzīvības sula,palikušajos ir tikai latviešu žults un nenovīdība....
      P.S.""Ja tev nav problēmu ,tad tu esi miris"". (Salvadors Dalī)

Pievieno atbildi

Foruma ierakstu drīkst komentēt tikai reģistrēti lietotāji Reģistrējies šeit Atgādināt paroli

liepajniekiem.lv neatbild par rakstiem pievienotajiem komentāriem. Aicinām ievērot pieklājību, toleranci un iztikt bez rupjībām.

Portālā aizliegts ievietot:
- personas godu un cieņu aizskarošu, draudošu, apmelojošu informāciju;
-musināt uz rasu vai etnisko neiecietību;
-komentārus, kas neatbilst Latvijas Republikas likumdošanai;
- komerciāla rakstura informāciju vai jebkāda veida reklāmu un aģitāciju.

Noteikumu neievērošanas gadījumā, liepajniekiem.lv patur tiesības komentārus dzēst, slēgt iespēju komentēt un ziņot tiesībsargājošām iestādēm.

Pamanīji neatbilstošu saturu? Būsim pateicīgi, ka par to informēsi mūs!