Lai nodrošinātu ērtu vietnes izmantošanu un uzlabotu šīs vietnes veiktspēju un funkcionalitāti, mēs izmantojam sīkdatnes. Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā. Turpināt Vairāk informācijas

Pirmdiena, 17. jūnijs

Vārdadiena: Artis, Artūrs

Socialais nodoklis (7)

• 29.11.2015 17:44 Ziņot

i1628931

Labdien, man ir 59 gadi, sobrid stradaju bet uzzinaju, ka darba devejs pedejo pus gadu par mani nav maksajis socialo nodokli1 Varbut kads varetu pateikt ka tas mani ietekme? Ko es zaudeju no ta? Atlugums jau ir iedots un ar nakoso nedelu tur vairs nestradasu. Izskatas ari ka darba devejs nesamaksas to socialo nodokli. Kadas man bus sekas? Ko es zaudeju no ta?

Ilva

• Atbildēt 30.11.2015 11:38 Ziņot

deniror

Sandra Vilsone (Jonāne), Tev pašai dators nav? Ko cilvēkam batonus spraud? Tas bija agrāk, ka ja darba devējs nemaksā soc. nod. tad nekā nebija. Jau sen tā vairs Sandra Vilsone (Jonāne) nav!!!

i1628931 guli mierīgs. Tas Tevi nekādi neietekmē. Lai VIDs piedzen soc. nod. parādus. Būs Tev gan bezdarbnieks, gan pensija.

• 01.12.2015 13:31 Ziņot

kalnroze

Tad jau labi, ka viss mainījies, nav ko uzbrukt tik agresīvi!

• 01.12.2015 21:50 Ziņot

deniror

Uzbrukums rada uzbrukumu - nav ko tādām Sandra Vilsone (Jonāne) tēlot te pārgudro ... pati labāk iemācītos izmantot to datoru, nevis mācīt sirmgalvi!

• 03.12.2015 13:41 Ziņot

nita1

Nevajag cilvēkam stāstīt muļķības, ja pats nezini.

• 03.12.2015 13:51 Ziņot

nita1

Iesaku noklausīties par sociemaksām.
      http://www.vsaa.lv/l...

• Atbildēt 30.11.2015 21:18 Ziņot

Eds

Nu ja oficiāli strādāji līdz atlūguma iesniegšanas brīdim, tad viss ir kārtībā un kā "deniors" saka, guli mierīgi. Darba devējam ir soc parāds, ko VID nepiedod. Izņemot gadījumu ja darba devējs ir bijis tālredzīgs un ir vēlējies tevi jau atbrīvot no darba, vajag pārbaudīt vai nav iesniegts ziņojums VIDā par tavu atbrīvošanu no darba jau kādu laiku atpakaļ. Aizčāpo uz VID un noskaidro. Nemokies, kā Sandra Vilsone tev te novēl pa visādām lapām rokoties. Ja ir otrais variants, tad pa taisno uz darba inspekciju ar iesniegumu.

• Atbildēt 02.12.2015 09:52 Ziņot

Cukurgailītis

Jo biežāk iegriežos šajā forumā,jo vairāk ievēroju,ka cilvēki ir ļoti agresīvi...
    Kādēļ tā,nav ne jausmas.
    Žēl.

Pievieno atbildi

Foruma ierakstu drīkst komentēt tikai reģistrēti lietotāji Reģistrējies šeit Atgādināt paroli

liepajniekiem.lv neatbild par rakstiem pievienotajiem komentāriem. Aicinām ievērot pieklājību, toleranci un iztikt bez rupjībām.

Portālā aizliegts ievietot:
- personas godu un cieņu aizskarošu, draudošu, apmelojošu informāciju;
-musināt uz rasu vai etnisko neiecietību;
-komentārus, kas neatbilst Latvijas Republikas likumdošanai;
- komerciāla rakstura informāciju vai jebkāda veida reklāmu un aģitāciju.

Noteikumu neievērošanas gadījumā, liepajniekiem.lv patur tiesības komentārus dzēst, slēgt iespēju komentēt un ziņot tiesībsargājošām iestādēm.

Pamanīji neatbilstošu saturu? Būsim pateicīgi, ka par to informēsi mūs!