Lai nodrošinātu ērtu vietnes izmantošanu un uzlabotu šīs vietnes veiktspēju un funkcionalitāti, mēs izmantojam sīkdatnes. Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā. Turpināt Vairāk informācijas

Trešdiena, 17. jūlijs

Vārdadiena: Aleksejs, Aleksis

Valsts meteoperdeļi @ (20)

• 17.10.2011 20:26 Ziņot

mjanis

Līdz šim, lai plānotu veicamos darbus tuvākajai dienai un stundām, izmantoju www.meteolapa.lv ; www.meteo.lt un vel dažas ..... izrādās, ka 'Valsts sabiedrība ar ierobežotu atbildību' "Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs" kļuvuši par $antīmpis*jiem, pie tam pat starptautiskā mērogā (headbang)

---

(drunk)

• Atbildēt 17.10.2011 20:28 Ziņot

mjanis

http://www.meteolapa.lv/blogs/...izslegsana

• Atbildēt 17.10.2011 20:29 Ziņot

mjanis

http://www.financenet.lv/zinas...formacijai

• Atbildēt 17.10.2011 20:29 Ziņot

mjanis

http://www.meteo.lt/skaitmenin...pt=lt_krit

....mau@kas ....

---

(drunk)

• Atbildēt 17.10.2011 20:37 Ziņot

mjanis

.... ja nu kādam vajag, tad caur leišu proxi meteo.lt prognozes redzamas (lol)

---

(drunk)

• Atbildēt 17.10.2011 21:15 Ziņot

masterboy

Personīgi es neesmu ne jūrnieks,ne arī aviators,tāpēc vienīgās ziņas,ko nekad neklausos ir laika ziņas....Jo manā dzīvē no tām nekas nav atkarīgs...Visu nosaka tas,kas dotajā brīdī notiek aiz loga,kā arī tas,cik svarīgi darbi darāmi...(candy) (cheerleader)

• Atbildēt 17.10.2011 21:25 Ziņot

mjanis

(lol) Tev vieglāk ..... Bet, ja vēlies saplānot kādu blo(blonde) īni krūmā ievilināt, tad šīs ziņas tomēr var noderēt (lol)

---

(drunk)

• Atbildēt 17.10.2011 21:33 Ziņot

masterboy

....tādas lietas tik savlaicīgi neplānojas....un uz krūmiem tak nebraucu ar divriteni,neesmu tak nekāds Čikatillo...(lol)

• Atbildēt 17.10.2011 21:59 Ziņot

PartySan

Pag, ja pareizi atceros to doplera radaru uzlika par EU naudu nevis par Meteorol. privātajiem līdzekļiem...normāli noprivatizēja! ;(

• Atbildēt 17.10.2011 22:21 Ziņot

Schwarze Sonne

es gan katru dienu ļoti rūpīgi pētu laika apstākļus, jo zin, man drēbes un apavi nav sarkanā krustā dāvināti, bet sviedros un asinīs nopelnīti, smagi strādājot :/ ja lietus līst, vispār no mājām neeju ārā (caffee)

• Atbildēt 17.10.2011 22:26 Ziņot

masterboy

.......es jau sen esmu atteicies no latviešiem raksturīgās pucēšanās kāres...es,kā eiropieši,nepievēršu uzmanību apģērbam...kas pie rokas-to velk mugurā...(drunk)

• Atbildēt 17.10.2011 22:32 Ziņot

mjanis

.... mēs, latvieši, ar esam (cheerleader) Jevropā .... pie rokas mums jevropeiskās 'maXimas un zupperŅetto kuļķenes .... kr tās velkams ?:( .... nesapratu (mugurā nelien :/ )

---

(drunk)

• Atbildēt 17.10.2011 22:38 Ziņot

Schwarze Sonne

...........(lol)

• Atbildēt 17.10.2011 22:48 Ziņot

Schwarze Sonne

......aber es takš meitene, gribās pucēties (blonde)

• Atbildēt 17.10.2011 22:49 Ziņot

mjanis

nūū..... tad RiMmmī banti var bizē iepīt (love)

---

(drunk)

• Atbildēt 17.10.2011 22:53 Ziņot

mjanis

... tautiski zilās 'ņervesenu un spoži dzeltenās maĶduņkaldu krāsas var izmantot kāju nagu rotāšanai - meitiešiem liela priekšroka (cheerleader) (sun) (lol)

---

(drunk)

• Atbildēt 17.10.2011 22:58 Ziņot

masterboy

...njaaa......Jewropā faktiski arī tikai Austrumbloka zeltenes mēdz pucēties...(lol)

• Atbildēt 17.10.2011 23:06 Ziņot

Schwarze Sonne

...nez, ko tu ar to domāji, bet nu es noteikti neizskatos kā uzkasīta blonda šmara platformenēs un tīkla zeķēs ar sarkanu celofāna tašu uz pleca. valkāju vienkāršas, bet augstas kvalitātes drēbes. no pūļa ar klaunu ekipējumu neizceļos :p

• Atbildēt 17.10.2011 23:11 Ziņot

mjanis

(lol) šams Tevi nesaprata - vi'š lielāks Jewropietis (lol)

---

(drunk)

• Atbildēt 17.10.2011 23:21 Ziņot

Schwarze Sonne

....tālab arī sekoja paskaidrojums Meistarzēnam, ka nav tik traki, ka viņš ir iztēlojies. vnk vārda "pucēties" jēga mūsdienās ir stipri izkropļota un vulgarizēta, tāpēc tautā rodas maldīgs priekšstats par īstajām vērtībām (drunk) (smoke)

• Atbildēt 17.06.2019 18:16 Ziņot

Talis

Meteo radaru jau var skatīties bez maksas http://laikaprognoze... Tur dati nāk no citurienes, bet gana precīzs.

Pievieno atbildi

Foruma ierakstu drīkst komentēt tikai reģistrēti lietotāji Reģistrējies šeit Atgādināt paroli

liepajniekiem.lv neatbild par rakstiem pievienotajiem komentāriem. Aicinām ievērot pieklājību, toleranci un iztikt bez rupjībām.

Portālā aizliegts ievietot:
- personas godu un cieņu aizskarošu, draudošu, apmelojošu informāciju;
-musināt uz rasu vai etnisko neiecietību;
-komentārus, kas neatbilst Latvijas Republikas likumdošanai;
- komerciāla rakstura informāciju vai jebkāda veida reklāmu un aģitāciju.

Noteikumu neievērošanas gadījumā, liepajniekiem.lv patur tiesības komentārus dzēst, slēgt iespēju komentēt un ziņot tiesībsargājošām iestādēm.

Pamanīji neatbilstošu saturu? Būsim pateicīgi, ka par to informēsi mūs!