Lai nodrošinātu ērtu vietnes izmantošanu un uzlabotu šīs vietnes veiktspēju un funkcionalitāti, mēs izmantojam sīkdatnes. Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā. Turpināt Vairāk informācijas

Svētdiena, 20. augusts

+18°C
Vējš: DR 5.5 m/s
Laika ziņas Liepājā

Vārdadiena: Bernhards, Boriss

SIA Puķītes 2 (16)

• 21.02.2016 15:57 Ziņot

Incene

Ko kāds var pateikt par Puķītes 2 Beķeriju? JKādas ir atsauksmes. Man tur piedāvā darbu, bet esmu daudz ko sliktu dzirdējusi, par īpašnieci. Ka esot šausmīga attieksme pret darbiniekiem. Kā tur īsti ir?

• Atbildēt 21.02.2016 16:59 Ziņot

sipolloks

Pati atbildēji uz saviem jautājumiem. Tur bieži meklē atkal jaunus darbiniekus. Un tas nav labs rādītājs.

• Atbildēt 21.02.2016 21:53 Ziņot

Vladimirs Segliņš

Puķītes 2 ir vispopulārākais darba piedāvātājs Liepājā un kādēļ, to Jums atbildēs gan SIA vadība, gan tajā strādājošie-ticiet--ar reti atšķirīgām nostājām gan.

• Atbildēt 03.03.2016 15:01 Ziņot

Ortis

Pati atbildēji uz savu jautājumu, ja ir variant, tad labāk es ieteiktu atturēties no piedāvājuma.

• Atbildēt 03.03.2016 15:26 Ziņot

Cepums

man tante tur strādā, it ka nekāda vaina un ir apmierināta

• Atbildēt 10.03.2016 21:05 Ziņot

Bella50

Es no ļoti daudziem neko labu par Puķītēm neesmu dzīrdējusi. Esmu dzirdējusi lai tur ejot ar līkumu.

• Atbildēt 02.12.2016 09:16 Ziņot

agrais

Drosi vien nav vairs aktuali, bet....Uz turieni var neiet stradat cilveki kuriem patīk zagt, melot un negribēt strādat. Pamatā tadi ar tur ilgi nestrādā.
    Darbiniekus mekle biezi, tas tapec ka normalu pavaru vai konditoru nav viegli atrast. Daudzi negrib stradat nakts maiņas... un ir jau arī daudzas kafejnīcas, tirzniecības vietas, cilveki vajadzigi daudz....
    Man nav nekada sakara ar so uznemumu,....

• 02.12.2016 10:26 Ziņot

mersis

Darbinieki mainās dēļ priekšnieces nekaunīgās attieksmes!

• 02.12.2016 13:10 Ziņot

Puņķis

Priekšniecei ar bulku pa pieri

• Atbildēt 02.12.2016 13:09 Ziņot

mileika

Kas ar algām? Izmaksā laicīgi?

• Atbildēt 02.12.2016 19:51 Ziņot

gunars100

agrais, man pie pakaļas vai tev ir vai nav kāds sakars ar šo uzņēmumu.Nevajag visus strādātgribošos cilvēkus uzskatīt par zagļiem un žuļikiem. Ja tik bieži tiek meklēti jauni upuri, tad kaut kas uzņēmumā nav kārtībā.

• Atbildēt 02.12.2016 22:03 Ziņot

agrais

Nu nevajag gan. Tik interesanta viena lieta- nav manīts neviena atsauksme no cilvekiem kuri tur strada, vai vismaz ir stradajusi.Tik raksta gudrinieki kuri kaut ko dzirdājuši, kaut ko pa tenkām sagrāpstījusi...
    To cik grūti atrast normalus darbiniekus saprot tikai tie kuri ar to sastapusies. Jau dazus ir gruti atrast, kur nu vel ja vairaki desmiti vajadzigi. Un te nav runa par so uznemumu, ar to sastopas praktiski visi.Ambīcijas jau lielas, bet kad japarada sava profesiolināte, tad nekā... Nu protams, ne jau par visiem to var teikt. Ai...par to varetu runat un runat, piemeru butu daudz. Un pat par tadam darba vietam kur gan darba apstākli normali, gan attalgojums pienemams.Tas viss tikai no pieredzes.

• Atbildēt 02.12.2016 23:02 Ziņot

Dz.12.05.

Pilnīgi piekrītu agrajam

• Atbildēt 05.12.2016 14:01 Ziņot

Hims

Agrais ir uz visu galvu muļ.....
    Sia Puķītes 2 ,nav nekā laba un nav bijis.

• Atbildēt 07.12.2016 17:27 Ziņot

chiba

Ejiet ejiet, ja tik zemu sevi vērtējiet

• Atbildēt 07.12.2016 18:23 Ziņot

hell

Nav ne jausmas kas ir ar Puķītēm, bet par pārējo pilnībā piekrītu agrajam- darbiniekus nav viegli atrast. Mūsdienās 90% darba meklētāju ambīcijas vismaz 3x pārsniedz skilu... diemžēl.....

• Atbildēt 05.01.2017 17:14 Ziņot

Mareks Plaudis

Cik es ta dzirdeju, naudu izmaksajot laikam laika, bet katram savadak, nelauj par tam runat vai ka tamlidzigi... Ja nemaldos attieksme bija tada paslikta... Bet nu es teiktu ta, ka tas ir labak neka nekas..

Pievieno atbildi

Foruma ierakstu drīkst komentēt tikai reģistrēti lietotāji Reģistrējies šeit Atgādināt paroli

liepajniekiem.lv neatbild par rakstiem pievienotajiem komentāriem. Aicinām ievērot pieklājību, toleranci un iztikt bez rupjībām.

Portālā aizliegts ievietot:
- personas godu un cieņu aizskarošu, draudošu, apmelojošu informāciju;
-musināt uz rasu vai etnisko neiecietību;
-komentārus, kas neatbilst Latvijas Republikas likumdošanai;
- komerciāla rakstura informāciju vai jebkāda veida reklāmu un aģitāciju.

Noteikumu neievērošanas gadījumā, liepajniekiem.lv patur tiesības komentārus dzēst, slēgt iespēju komentēt un ziņot tiesībsargājošām iestādēm.

Pamanīji neatbilstošu saturu? Būsim pateicīgi, ka par to informēsi mūs!