Lai nodrošinātu ērtu vietnes izmantošanu un uzlabotu šīs vietnes veiktspēju un funkcionalitāti, mēs izmantojam sīkdatnes. Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā. Turpināt Vairāk informācijas

Svētdiena, 8. decembris

Vārdadiena: Gunis, Gunārs, Vladimirs

You tube Donāti (5)

• 11.11.2019 12:17 Ziņot

Selga

Kāds var cilvēcīgā valodā paskaidrot,kā sūta donātus jūtūbā ? Pirmkārt es tur savu Master karti nemaz neredzu.Tikai Vizu.Un vispār neko nesaprotu.

• Atbildēt 11.11.2019 15:45 Ziņot

Obi Wan Kedopey

Sākums daudzsološs!
    :D

• Atbildēt 12.11.2019 07:29 Ziņot

viliamss

Labs,labs-es ar sasmējos ne pa jokam :D

• Atbildēt 13.11.2019 19:15 Ziņot

Ne-aklais

Vai kāds man ,nejēgam var paskaidrot par ko vispār ir runa!??:):)

• Atbildēt 14.11.2019 00:22 Ziņot

Selga

Donāti ir pakalpojums,pa kuru aizsūta naudu blogera atbalstam .Ja blogeris pieslēdz donātus,tad var saņemt ziedojumus.Bet man neiet ,met ārā.Nemāku..Kaut reizēm gribas kādu atbalstīt un noziedot.

• Atbildēt 17.11.2019 10:11 Ziņot

Kashelis

Jēziņ, kā tā var nevajadzīgi valodu sačakarēt. Ja nemāk, tad labāk arī nevajag.

Pievieno atbildi

Foruma ierakstu drīkst komentēt tikai reģistrēti lietotāji Reģistrējies šeit Atgādināt paroli

liepajniekiem.lv neatbild par rakstiem pievienotajiem komentāriem. Aicinām ievērot pieklājību, toleranci un iztikt bez rupjībām.

Portālā aizliegts ievietot:
- personas godu un cieņu aizskarošu, draudošu, apmelojošu informāciju;
-musināt uz rasu vai etnisko neiecietību;
-komentārus, kas neatbilst Latvijas Republikas likumdošanai;
- komerciāla rakstura informāciju vai jebkāda veida reklāmu un aģitāciju.

Noteikumu neievērošanas gadījumā, liepajniekiem.lv patur tiesības komentārus dzēst, slēgt iespēju komentēt un ziņot tiesībsargājošām iestādēm.

Pamanīji neatbilstošu saturu? Būsim pateicīgi, ka par to informēsi mūs!