Lai nodrošinātu ērtu vietnes izmantošanu un uzlabotu šīs vietnes veiktspēju un funkcionalitāti, mēs izmantojam sīkdatnes. Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā. Turpināt Vairāk informācijas

Piektdiena, 24. novembris

+9°C
Vējš: D 8.7 m/s
Laika ziņas Liepājā

Vārdadiena: Velda, Velta

Darbs. (14)

• 14.01.2016 10:33 Ziņot

samba

Ko jūs domājiet par Latviešu biedrības namu.kāda attieksme ie pret strādniekiem no vadības,

• Atbildēt 14.01.2016 12:12 Ziņot

samba

Kada tur var but atieksme,vienkarsi kretiniska,lama stradniekus,nemaksa par parstradatam stundam,kadru mainiba liela.

• Atbildēt 14.01.2016 12:16 Ziņot

kantainais

Pati par sevi ieliku reklāmu!???:):)DDD zoss..un ja lamā strādniekus ,tad der atcerēties ,ka sievietei ir tādas pašas tiesības dabūt par purnu kā vīrietim.

• 14.01.2016 12:48 Ziņot

jauna

kantainam.......var redzet prieksnieka neaudzinatibu ja virietis var piesolit sievietei pa purnu un tadi vel tiek tureti par prieksniekiem.

• 14.01.2016 13:00 Ziņot

samba

Kaintainam -ahā šis ir vietējais,tadi var strādat kultūrā'

• 15.01.2016 14:03 Ziņot

kantainais

TO JAUNAI--ja sieviete uzvedas kā despots un cūka ,tad viņa nav nekāda sieviete.
      Atkārtoju --sievietes ir jau sen izcīnījušas tādas pašas tiesības kā vīrieši un respektīvi ir tādas pašas tiesības tiesības savas stulbās uzvedības dēļ dabūt pa purnu tāpat kā vīrietis.Nu kas te nav skaidrs!!?? Domājat ,ka varat uzvesties kā draņķes un pie tam lai vēl nēsātu uz rokām??:):)DD Lai jums jauka diena!:):)DD

• Atbildēt 15.01.2016 14:26 Ziņot

samba

AAAAA nu re tagad no darbiniekiem var uzzinat direktores raksturojumu.....

• 15.01.2016 18:28 Ziņot

kantainais

Nu redz,es taču teici ,ka tu pati par sevi te reklāmu gribi taisīt.--V.H.,
      un es nekad neesmu bijis darbinieks

• Atbildēt 16.01.2016 18:02 Ziņot

samba

Kantainais,tu gadījumā neesi zem sievas tupeles,ka tu tā raksti.rupeklis tev nav nekāda cieņa pret sievietēm.Es tadu priekšnieku negribetu.

• 16.01.2016 22:33 Ziņot

kantainais

Klausies,samba -mamba--tev nepielec!?? Tu pati aizsāki runu par sievieti -despotu ar kompleksiem un priekšnieci,ne tā ?? Es tev saku ,ka rupjš radījums ,kurš izmanto savas kompleksainās pārākuma tiesības pār citiem tikai tādēļ vien ,ka šie citi ir tavā pakļautībā ,nav nekāda sieviete.
      Un ja sieviete -priekšniece sāk kādu darbinieku lamāt aizvainojošiem vārdiem un riebīgi pret to izturēties ,tad tās jau ir ārpusdarba reglamenta attiecība s,kam ar darbu nav nekāda sakara--un tātad var mierīgi iebraukt tai purnā--kā jau teicu --bābām šodien ir tādas pašas tiesības kā vīriešiem dabūt pa purnu.Un nekādas diskriminācijas.Un kādā sakarībā man pret sievietēm būtu jābūt lielākai cieņai nekā pret vīriešiem?:):)DD

• Atbildēt 19.01.2016 08:06 Ziņot

samba

Ka tik nebūs ciemos jāaiziet, tā kartīgi parunat.

• Atbildēt 05.03.2016 07:34 Ziņot

Ortis

Ja "mazākam" cilvēkam iedod varu jo lielāki mēsli!

• Atbildēt 14.09.2016 19:22 Ziņot

pec_fakta_

Attieksme pret strādājušo ir bieži vien kretīniska! Par virsstundu apmaksu vari nepieminēt! Nav! Priecājies ja vispār apmaksā paredzēto. Izbrīnu rod tas, ka atrodas ļoti skaļi uzņēmumi piedāvājot vakances, bet pārstāve neko neprot pastāstīt, kas tanī vai citā vakancē īsti jādara… Es īsti nezinu, ir gala atbilde!

• Atbildēt 18.09.2016 18:44 Ziņot

samba

Tur jau nemaz tik daudz vakances nav bijušas.

• Atbildēt 12.09.2017 18:09 Ziņot

Nu gan.

kā strādā tā maksā

Pievieno atbildi

Foruma ierakstu drīkst komentēt tikai reģistrēti lietotāji Reģistrējies šeit Atgādināt paroli

liepajniekiem.lv neatbild par rakstiem pievienotajiem komentāriem. Aicinām ievērot pieklājību, toleranci un iztikt bez rupjībām.

Portālā aizliegts ievietot:
- personas godu un cieņu aizskarošu, draudošu, apmelojošu informāciju;
-musināt uz rasu vai etnisko neiecietību;
-komentārus, kas neatbilst Latvijas Republikas likumdošanai;
- komerciāla rakstura informāciju vai jebkāda veida reklāmu un aģitāciju.

Noteikumu neievērošanas gadījumā, liepajniekiem.lv patur tiesības komentārus dzēst, slēgt iespēju komentēt un ziņot tiesībsargājošām iestādēm.

Pamanīji neatbilstošu saturu? Būsim pateicīgi, ka par to informēsi mūs!