Lai nodrošinātu ērtu vietnes izmantošanu un uzlabotu šīs vietnes veiktspēju un funkcionalitāti, mēs izmantojam sīkdatnes. Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā. Turpināt Vairāk informācijas

Ceturtdiena, 20. jūnijs

Vārdadiena: Maira, Rasa, Rasma

Gaišreģis (19)

• 11.07.2015 16:09 Ziņot

Cukurgailītis

Sveiki. :)
    Varbūt kāds varētu ieteikt kādu labu zīlnieci,zīlnieku,gaišreģi? Katrā ziņā kādu,kas ļoti labi spētu nolasīt gan pagātni,gan pareģot nākotni...
    Būtu ļoti jauki,ja varētu arī pierakstīt telefona numuriņus un cenu.
    Paldies jau iepriekš.

• Atbildēt 12.07.2015 16:47 Ziņot

Cukurvāvere

Vai vajag? Nu ja dikti gribas, tad iesaku pie astrologa.

• Atbildēt 12.07.2015 18:50 Ziņot

Betonu Andris

host.nl/wp/wp-content/uploads/2007/03/ecoson-e1416491986916.jpg
    Šeit esi ielūkojies?

• Atbildēt 12.07.2015 19:20 Ziņot

Lilililililili

Domāju, ka visa nepiecīešamā informāciju mums pašiem ir pieejama. Pagātne zināma un nākotne lielā mērā atkarīga no šodienas.

• 12.07.2015 21:17 Ziņot

afroebrejs 13

Precīzi! JA rokas no *irsas neaug,un arī galvā nav salmi,tad katrs pats ir savas laimes kalējs. Kā sak-ko šodien sēsi-to rīt pļausi. Viss ir vienkārši,un nevajg tur neko zīlēt...

• Atbildēt 13.07.2015 13:46 Ziņot

dunka

Tā vien izskatās ,ka šis te "cukurgailītis" uz sniegtās infas pamata ,grib uzcept kādu dzeltenās preses cienīgu rakstiņu>>

• 13.07.2015 21:40 Ziņot

Cukurgailītis

Nē! Tur Tu gaužām kļūdies! ;)
      Prasu,jo pašai tīri savas ziņkāres dēļ gribas uzzināt savu nākotni.
      Nesaprotu,kādēļ sacelta šāda brēka par pavisam vienkāršu jautājumu...

• Atbildēt 14.07.2015 06:24 Ziņot

vanags

Izstāsti man sīki un smalki savu pagātni un tagadni,es pastāstīšu Tev nākotni :)

• Atbildēt 17.07.2015 08:10 Ziņot

sirmais

Vot šeit var apbrīnot cilvēka tupumu....maksāt naudu ,lai uzzinātu savu pagātni :D Samaksā man un es pastāstīšu Tavu nākotni :D ,Jo lielāka summu,jo skaidrāk varēšu ielūkoties Tavā nākotnē :DDD

• 17.07.2015 09:31 Ziņot

Cukurgailītis

Ja cilvēks,kuru redzu pirmo reizi un kas spējīgs bez jebkādas manas palīdzības noteikt manu pagātni,tad kādēļ lai es no šāda cilvēka neuzzinātu savu nākotni?

• Atbildēt 17.07.2015 11:42 Ziņot

Lesteks

Cukurgailītis atsūti man epastā savu foto un problēmu kuru jāatrisina.
    jozis77@gmail.com

• 20.07.2015 09:50 Ziņot

Cukurgailītis

Goda vārds, es netaisos nevienam neko sūtīt!
      Ļoti labi saprotu,ka mani cenšas izprovocēt, bet es uz tādām provokācijām nepakļaujos. ;)

• Atbildēt 17.07.2015 18:46 Ziņot

Boogeyman

Liepājnieki atkaļ izceļas ar savu debīlismu!!! ŽĒl!

• Atbildēt 18.07.2015 18:59 Ziņot

Uldis Saulkalns

Gribi problēmas sev un savai ģimenei - turpini šo ceļu! Bijušā ekstrasensa liecība par savu nodarbošanos - https://youtu.be/nav...

• Atbildēt 18.07.2015 23:50 Ziņot

lapsis

Katrs pats savas nākotnes kalējs, bet kad tas ķieģelis uz galvas uzkritīs, neviena ragana nepateiks. Kad kaut kas nav kā plānots. tad vaino Likteni vai Dievu, bet pa lielam nelaimes vai laimi sev sagādājam paši.

• 20.07.2015 09:51 Ziņot

Cukurgailītis

Piekrītu!
      Bet man nevajag,lai gaišreģis man nolasa katru dzīves turpmāko minūti. Doma ir tāda- uzzināt lielākos turpmākās dzīves notikumus. Kas notiks tālāk. Ko man sagaidīt un uz ko gatavoties.
      Kā jau minēju iepriekš, ja ir kāds,kas var ideāli nolasīt manu pagātni, tad kādēļ lai es šādam cilvēkam neuzticētu savu nākotni?

• Atbildēt 20.07.2015 09:48 Ziņot

Cukurgailītis

Žēl,ka tauta tik vienkāršu jautājumu uztver tik saasināti.
    Tauta, es nejautāju Jūsu viedokli par to,vai man to vajag, bet gan kāda laba gaišreģa kontaktus.
    Ļoti labi saprotu,ka cilvēki ir dažādi un katram ir savs viedoklis, taču ja nu gadijumā atrodas kāds,kurš var ieteikt kādu labu gaišreģi,būtu jauki,ka uzrakstītu kontaktus. :)

• 20.07.2015 22:16 Ziņot

vanags

Uz Rīgu brauksi?Ja jā,tad iedošu kontaktus.Ir tur viena sieviete man zināma.

• 21.07.2015 12:22 Ziņot

Cukurgailītis

Nu labāk būtu,ja atrastos kāds Liepājas pusē, bet vari droši dot arī Rīdzenieces kontaktus. ;)

• Atbildēt 20.07.2015 16:24 Ziņot

dunka

------------ Doma ir tāda- uzzināt lielākos turpmākās dzīves notikumus.-----------------------------
    Tūlīt pateikšu---tavas dzīves lielākais notikums vēl tikai priekšā---tu mirsi.:):)DDD

Pievieno atbildi

Foruma ierakstu drīkst komentēt tikai reģistrēti lietotāji Reģistrējies šeit Atgādināt paroli

liepajniekiem.lv neatbild par rakstiem pievienotajiem komentāriem. Aicinām ievērot pieklājību, toleranci un iztikt bez rupjībām.

Portālā aizliegts ievietot:
- personas godu un cieņu aizskarošu, draudošu, apmelojošu informāciju;
-musināt uz rasu vai etnisko neiecietību;
-komentārus, kas neatbilst Latvijas Republikas likumdošanai;
- komerciāla rakstura informāciju vai jebkāda veida reklāmu un aģitāciju.

Noteikumu neievērošanas gadījumā, liepajniekiem.lv patur tiesības komentārus dzēst, slēgt iespēju komentēt un ziņot tiesībsargājošām iestādēm.

Pamanīji neatbilstošu saturu? Būsim pateicīgi, ka par to informēsi mūs!