Lai nodrošinātu ērtu vietnes izmantošanu un uzlabotu šīs vietnes veiktspēju un funkcionalitāti, mēs izmantojam sīkdatnes. Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā. Turpināt Vairāk informācijas

Pirmdiena, 22. aprīlis

+9°C
Vējš: DA 4.6 m/s
Laika ziņas Liepājā

Vārdadiena: Armanda, Armands

Jūras 25/29 nav droša ēka Liepājā? (8)

• 18.03.2016 22:33 Ziņot

deniror

Man jautājums - kāpēc šī ēka kur atrodas vairākas sabiedriskas iestādes (veikals TOP un VID) nav slēgta, ja jau tā ir atzīmēta kā "melnais punkts"? Ko gaidām? Vēl vienu "Zolitūdi"? Ko pārējie par šo domā?

• Atbildēt 18.03.2016 22:33 Ziņot

deniror

http://www.bvkb.gov....

• Atbildēt 19.03.2016 05:07 Ziņot

vanags

Nu hvz,sanāk vienīgais melnais punkts Latvijā?Kļūda varbūt?
    Nē,es tikko sapratu.Ar melnu atzīmēts tapēc,ka tur VID atrodas :))))

• Atbildēt 19.03.2016 08:28 Ziņot

albatross

un bieži Tev, Deninor, tādi jautājumi rodas pusvienpadsmitos vakarā???Tev neliekas, ka ši nebūs tā īstā vieta, kur tādus jautājumus uzdot?kad nevari izdomāt, ko vārīt pusdienās, Tu uz Domi zvani????????

• Atbildēt 19.03.2016 08:32 Ziņot

albatross

varēji jau tad ielikt saitu uz irliepāju, kur ir izskaidrojums, kpc ēka atzīmēta ar melno punktu, nevis te demagoģiju dzīt..

• 19.03.2016 12:37 Ziņot

jurčiks

Tross, vai neesi aizdomājies, ka ,ja ēkai viss būtu kārtībā, tad netiktu liegta pieeja pārbaužu veikšanai? Ja atklāsies problēmu esamība, telpu nomniekiem būs jāizvācas, un īpašniekam nebūs vairs peļņa!
      Trossam liekas šokējoši, ka cilvēkiem rodas jautājumi pusvienpadsmitos vakarā!:D Tross, saki man, kāpēc te nedrīkst, tavuprāt, uzdot jautājumus? Vai forums ir domāts dzejas rakstīšanai, vai varbūt tādiem tupakiem kā tu?

• Atbildēt 19.03.2016 13:18 Ziņot

albatross

ļurčik, vai šis forums ir pasludināts kā juridisko kosultāciju birojs?

• Atbildēt 19.03.2016 13:19 Ziņot

albatross

man radās nupat jautājums, kāpēc vakar uzsniga?kas atbildēs?

• Atbildēt 19.03.2016 13:22 Ziņot

albatross

un te nu es Tev, piekrītu, ka forums domāts tupakiem, jo uz normāliem jautājumiem neceram te rast atbildes!

Pievieno atbildi

Foruma ierakstu drīkst komentēt tikai reģistrēti lietotāji Reģistrējies šeit Atgādināt paroli

liepajniekiem.lv neatbild par rakstiem pievienotajiem komentāriem. Aicinām ievērot pieklājību, toleranci un iztikt bez rupjībām.

Portālā aizliegts ievietot:
- personas godu un cieņu aizskarošu, draudošu, apmelojošu informāciju;
-musināt uz rasu vai etnisko neiecietību;
-komentārus, kas neatbilst Latvijas Republikas likumdošanai;
- komerciāla rakstura informāciju vai jebkāda veida reklāmu un aģitāciju.

Noteikumu neievērošanas gadījumā, liepajniekiem.lv patur tiesības komentārus dzēst, slēgt iespēju komentēt un ziņot tiesībsargājošām iestādēm.

Pamanīji neatbilstošu saturu? Būsim pateicīgi, ka par to informēsi mūs!