Lai nodrošinātu ērtu vietnes izmantošanu un uzlabotu šīs vietnes veiktspēju un funkcionalitāti, mēs izmantojam sīkdatnes. Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā. Turpināt Vairāk informācijas

Svētdiena, 17. februāris

+3°C
Vējš: Z 0.9 m/s
Laika ziņas Liepājā

Vārdadiena: Donats, Konstance

Pašvalības policijas darbinieka "pieklājība" (8)

• 21.07.2013 18:09 Ziņot

Tornand

Ir mums Liepājā tāds policists uzvārdā Aigars kurš citu policistu starpā izceļas ar savu "pieklājību" pret liepājniekiem, tai skaitā, autobraucējiem. LIeta tāda, ka tā vietā lai autobraucējam paskaidrotu un informētu par jaunas zīmes ( apstāties aizliegts) parādīšanos ielas malā, šis policists ir iemācījies savā leksikā tikai vienu frāzi - "TU ZĪMI NEREDZI?! ". Turklāt šī frāze tiek izbļauta vai izkliegta uzreiz, bez kadiem "Labdien" vai "Labrīt", nemaz nerunāsim par policista priekšā stādīšanos kā amatpersonai.

Protams šādi preventīvie pasākumi, un autovadītāju brīdināšana par to, ka konkrētājā vietā auto nedrīkst novietot, ir apsveicama, bet es nevaru iedomāties, kapēc tas jādara tādā tonī un manierē.
    Veicot nelielu vārdu apmaiņu bija skaidri saskatāms kāds ir šīs amatperonas intelekta līmenis. Tā vien šķiet, ka kardu daļā policijā uzņem cilvēkus pēc principa: " visi kas iznāk no meža ir policisti".

Paldies par uzmanību!

:)

• Atbildēt 21.07.2013 21:21 Ziņot

afroebrejs 13

Tā taču ir aksioma,ka nereti preventīvajās struktūrās darbu izvēlas ļautiņi,kam nepieciešams kkā kompensēt savu ""abižotību"" bērnībā un skolas gados....uc kompleksu nomāktie.

• 02.04.2014 20:49 Ziņot

spicais

Vispār pašvaldības policija vairāk varētu pievērst uzmanību tiem dzērājiem kas pretim bērnu dārzam un 8 skolai parkā dzerstās un metā pudeles un lamājas,tur vispar nēsmu redzējis nevienu policistu ,tie tik māk piesieties suņu saimniekiem kas pastaigā tur bet ne bariem jauniešu kas dzer un neprot uzvesties kur tad lai iet vecie cilvēki pastaigāt.Gribētu lai tur tiktu ievesta kārtība vakaros un ar tīrība !!!

• Atbildēt 24.07.2013 12:21 Ziņot

A.I.

Ja jau vārds ir zināms un ir saņemts protokols no policista, kur ir problēma griezties policijā un uzrakstīt sūdzību? Jo vairāk rakstīs, jo visticamāk būs jūtamas kādas pārmaiņas.

• Atbildēt 25.07.2013 20:01 Ziņot

deniror

kur emocijas palikušas?

• Atbildēt 30.03.2014 22:39 Ziņot

Hims

vata pašv.policija ,var autovadītāju sodīt un t.t. . ?

• Atbildēt 31.03.2014 14:29 Ziņot

Modris Helds

Ari man šis 00 uzlimeja uz loga kviti pars krēslā un lietū nesaskatamu zīmi, kura piesieta ar striķi un vējā rotē'. Kad novietoju auto lai piedalitos Liepajas muzejā represeto pasakumā vējš zimi bija pagriezis pret jūru, Izrādas ka zime attiecoties uz Toma ielu.

• Atbildēt 31.03.2014 16:12 Ziņot

francis

man ieblieza 20 Ls penkoku uz Bērzu ielas.pamatojums-nepārtrauktā līnija(uzkrāsota ar pārtraukumiem)nobildēta pareizā leņķī,pārtraukumi nav redzami.kad aizgāju uz to bogodeļņu,man pateica,ka jāiedomājās,ka tā ir nepārtraukta.es vēl speciāli sabildēju to līniju ar pie pārtraukumiem pieliktu metramēru.nebija laika kasīties,uz šanci bij jābrauc,samaksāju.pēc 2 mēneši stāv tajā pat vietā kruts vāģis,zinu,no manas mājas tas nav.neesmu ļauns,izsaucu muņikus caur 112.šie atbrauc un sāk uz mani d..irst,ko ta šamējais ir pārkāpis.a man mugura sāp,knapi pavilkties varēju.piesolija mani uz ļurbeni vest,labi ka suns bija blakus,nobijāš.bet penkoku tomēr negribīgi ielipināja,pēc mana aizrādījuma,ka mani arī tur ir aplaimojuši.man rodās jautājiens-kāds idiots tās zīmes un līnijas projektē!tur kur vajadzētu(teiksim Kungu iela pie Apsenes krustojuma)tur nekā,bet uz ielas,pa kuru braukā tās iedzīvotāji,tur tā salipināts un zīmes sakrāmētas.laikam speciāli slauktuvītes sataisītas.

• Atbildēt 05.04.2014 11:32 Ziņot

zalais

Te ari atbilde kapec polici visu laiku ganas autostavvietas ,par parejo ja laiks paliek no Ivara Ķerves teiktā
    Vai tas ir taisnīgi, ka jūs iekasējat Liepājai tik neadekvāti lielas soda naudas no saviem klientiem?
    Te ir vairāki aspekti – pat nezinu ar ko sākt. Nu, sākšu ar to, ka SIA “Liepājas autostāvvietas" par sodu kvīšu izrakstīšanu un soda uzlikšanu liela nauda jāpārskaita mūsu kolēģiem pašvaldības policistiem. Faktiski arī viņi dzīvo uz mūsu rēķina. Kad kādreiz paši likām “klemmes" uz riteņiem, bija pavisam cita lieta, tad arī darbinieki nepieprasīja tik lielu atalgojumu.

Pievieno atbildi

Foruma ierakstu drīkst komentēt tikai reģistrēti lietotāji Reģistrējies šeit Atgādināt paroli

liepajniekiem.lv neatbild par rakstiem pievienotajiem komentāriem. Aicinām ievērot pieklājību, toleranci un iztikt bez rupjībām.

Portālā aizliegts ievietot:
- personas godu un cieņu aizskarošu, draudošu, apmelojošu informāciju;
-musināt uz rasu vai etnisko neiecietību;
-komentārus, kas neatbilst Latvijas Republikas likumdošanai;
- komerciāla rakstura informāciju vai jebkāda veida reklāmu un aģitāciju.

Noteikumu neievērošanas gadījumā, liepajniekiem.lv patur tiesības komentārus dzēst, slēgt iespēju komentēt un ziņot tiesībsargājošām iestādēm.

Pamanīji neatbilstošu saturu? Būsim pateicīgi, ka par to informēsi mūs!