Lai nodrošinātu ērtu vietnes izmantošanu un uzlabotu šīs vietnes veiktspēju un funkcionalitāti, mēs izmantojam sīkdatnes. Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā. Turpināt Vairāk informācijas

Ceturtdiena, 21. septembris

+15°C
Vējš: ZA 5.9 m/s
Laika ziņas Liepājā

Vārdadiena: Mariss, Matīss, Modris

Sakrāsojās. (14)

• 05.06.2016 16:40 Ziņot

Sintija Brante

Sveiki. Pavisam nesen nopirku jaunu kleitiņu un ieliku mazgāties. Tā kā tāda muļķe ieliku kopā ar zilajām džīnām. Un nu ir nesmuki pleķi. Kā lai glābj kleitu?

• Atbildēt 05.06.2016 17:15 Ziņot

Vecīts

uzraksti uz muguru ka tas ir batikots

• Atbildēt 05.06.2016 20:52 Ziņot

necromantic

To pašu , tikai apgrieztā secībā ...

• Atbildēt 06.06.2016 07:07 Ziņot

propper

Tagad tiksi pie jaunas!

• Atbildēt 06.06.2016 10:49 Ziņot

Sintija Brante

Skatos,ka netīši esmu ielikusi diskusiju zem nepareizās sadaļas.
    Tēma vairs nav aktuāla.
    Un protams,naivi cerēt uz normālām,atbilstošām atbildēm.

• Atbildēt 06.06.2016 14:13 Ziņot

Kantainais

Es domāju ,ak visai tavai šļurai atslēgas vārds ir ""muļķe".

• Atbildēt 06.06.2016 15:45 Ziņot

Sintija Brante

Nav nozīmes nekādiem atslēgas vārdiem.
    Man ir problēma - meklēju risinājumu.
    Šeit laikam to ir bezjēdzīgi darīt, jo daudzās diskusijās novērojami pāris indivīdi,kas mērķtiecīgi liek komentārus ne pa tēmu.

• Atbildēt 06.06.2016 17:09 Ziņot

Vecīts

diezin kuri tie ir es neka tamlidziga nesaskatu

• Atbildēt 07.06.2016 03:12 Ziņot

vov4ik

Oooo, cik žēl. Diez vai tagad atgriezīs radu krāsu. Vienīgais,ko var izdarīt ir nokrāsot to pa jaunu. Tirgū eksistē speciālas krāsas priekš drēbēm. Protams ka rezultāts būš monotoniskā noskaņojumā.
    Bet ja tev variants ar krāsošanu nepatik, tad piekritu Propperam. Tiksi pie jaunas kleitas.
    Visu cieņu ;)
    P.S. Iepriecināja tas, ka tu savu problēmu ierakstiji "Pilsēta un pārvalde" sadaļā :D

• 07.06.2016 10:27 Ziņot

Sintija Brante

Un jā, par to sadaļu - piedodiet. Man vienkārši likās,ka tā ir visas pilsētas problēma :D
      Bet ja nopietni, tad ievietoju diskusiju no telefona. Kaut kas acīmredzot nogļukoja. :)

• Atbildēt 07.06.2016 10:21 Ziņot

Sintija Brante

Beidzot tiešām kāds ar labu humora izjūtu un sakarīgu atbildi. Tiešām novērtēju. :)
    Pateicoties visiem augstākajiem spēkiem,nevajadzēs ne krāsot,ne pirkt jaunu. Atlika tikai augstā temperatūrā izmazgāt un krāsa pazuda. :)

• Atbildēt 07.06.2016 11:10 Ziņot

Vecīts

augsta temperatura ir plas jedziens kokogles gatavo 1000 grados metalurgam ir biskin vairak cik tev bija augsta temperatura

• 07.06.2016 11:22 Ziņot

Sintija Brante

Pirmo reizi izmazgāju 70 grādos. Bija vēl pleķi.
      Tad otro reizi izmazgāju 90 grādos. Nu jau ir jāpiepūlas,lai tos pleķus redzētu.
      Vēl viena mazgāšanas reize un kleita būs kā jauna :)

• Atbildēt 07.06.2016 17:09 Ziņot

vov4ik

Sintija Brante. Nu bet kā jau bez humora? :))
    Tiešām prieks dzirdēt to, ka tu savu problēmu atrisinājusi un padalijies ar padomu, kā tu tiki ar to galā. Malacis esi ;)

• Atbildēt 12.09.2017 18:10 Ziņot

Nu gan.

:) :) :)

Pievieno atbildi

Foruma ierakstu drīkst komentēt tikai reģistrēti lietotāji Reģistrējies šeit Atgādināt paroli

liepajniekiem.lv neatbild par rakstiem pievienotajiem komentāriem. Aicinām ievērot pieklājību, toleranci un iztikt bez rupjībām.

Portālā aizliegts ievietot:
- personas godu un cieņu aizskarošu, draudošu, apmelojošu informāciju;
-musināt uz rasu vai etnisko neiecietību;
-komentārus, kas neatbilst Latvijas Republikas likumdošanai;
- komerciāla rakstura informāciju vai jebkāda veida reklāmu un aģitāciju.

Noteikumu neievērošanas gadījumā, liepajniekiem.lv patur tiesības komentārus dzēst, slēgt iespēju komentēt un ziņot tiesībsargājošām iestādēm.

Pamanīji neatbilstošu saturu? Būsim pateicīgi, ka par to informēsi mūs!