Lai nodrošinātu ērtu vietnes izmantošanu un uzlabotu šīs vietnes veiktspēju un funkcionalitāti, mēs izmantojam sīkdatnes. Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā. Turpināt Vairāk informācijas

Trešdiena, 20. marts

+3°C
Vējš: DR 7.3 m/s
Laika ziņas Liepājā

Vārdadiena: Irbe, Made

telefona atmina (17)

• 27.11.2016 10:47 Ziņot

bumbulis

Man samsungam atmina gandriz pilna ,bet ir atminu karte ielikta 32
    Varbut kads man var pamacit ka visu parlikt uz atminu kartes
    Paldies !

• Atbildēt 27.11.2016 12:25 Ziņot

lapsis

Kristāla bumba neparādīja Tavu telefona modeli un androida versiju, bet parasti šo problēmu atrisina ROOT+ Link2SD. https://play.google....
    Ja aparātam vēl garantija, tad jāpiecieš atmiņas trūkums un atmiņas karte derēs tikai foto un mūzikas glabāšanai.

• 28.11.2016 10:30 Ziņot

Kantainais

Pag ,pag ..nemāci rūtot...:):) izskatās ,ka cilvēks prasa ko citu...kā no telefonatmiņas pārvietot uz SD karti.

• 28.11.2016 11:13 Ziņot

lapsis

Diemžēl pateicoties google andrīšiem sākot ar kitkat ir liegta programmu instalācija uz ārējo SD karti, tādēļ- vai nu jāizvēlas aparāts ar pietiekošu iekšējo atmiņu, vai nu jāiejaucas esošajā sistēmā, lai to mazliet pakoriģējot varētu pilnvērtīgi izmantot ārējo SD karti. Garantijas laikā ar šīm darbībām ir risks to pazaudēt.

• Atbildēt 28.11.2016 10:36 Ziņot

bumbulis

Nu ja tiesi ta no telefonatminas uz SD karti

• 28.11.2016 10:59 Ziņot

lapsis

Media failus var pārkopēt ar jebkuru failu pārvaldnieku, bet ja gribēsi pārnest programmas, spēles, tad tikai tā kā jau rakstīju iepriekš.

• 28.11.2016 11:01 Ziņot

lapsis

Tā arī nepateici kāda android versija.

• Atbildēt 28.11.2016 12:02 Ziņot

puķe

lapsi,man tāda pati problēma-Sony Xperia M4 Aqua. It kā 8GBatmiņa,bet,bļāviens,5GB Android! Kā lai pērkot to varētu zināt! Visu laiku rāda,ka atmiņa 85% pilna,uz karti 0 ko pārsūtīt.Pašas ieinstalētas vien 4 lietotnes,vairāk NAV iespējams,jo atmiņa pilna! Sen nav vairs tīņu vecums,kam viss ir labi saprotams,tādēļ lūdzu dodiet padomu! Ne man vajag spēles,ne filmas,kaut vai to pašu Waze varētu ielikt!

• 28.11.2016 15:32 Ziņot

lapsis

Pa lielam jau iepriekš visu pateicu. Piemērs- planšete Asus Fonepad 7 android versija 5.0 ar 8GB atmiņu, no kuriem 4GB izmanto sistēma, pašlaik ir uzinstalētas 76 !!! dažādas programmas, un no sistēmas 4 atvēlētajiem GB vēl 1.6GB ir brīvi. Visas programmas tiek ar visiem datiem pārnestas uz atmiņas karti un aparāts uz visiem laikiem aizmirst par atmiņas trūkumu. Vienīgais ierobežojums ir ierīces atbalstītais atmiņas kartes apjoms. Diemžēl citu recepti es nezinu.

• Atbildēt 28.11.2016 14:54 Ziņot

Jeblōns

Nu jāsamaksā kādam kas prot uzlikt CM.

• 28.11.2016 15:41 Ziņot

lapsis

CM nav labākais risinājums jaunam aparātam kuram ir OS jauninājumu atbalsts, bet vecam pilnīgi noteikti.

• Atbildēt 28.11.2016 15:48 Ziņot

puķe

Hm,varētu kādam samaksāt,lai uzliek to CM,ja vien zinātu,kas tas ir! Aparāts gan ir stipri jauns!

• 28.11.2016 16:05 Ziņot

Jeblōns

Puķe, a tu esi provējusi ieiet Perfektā Telefonā un pajautāt "čo po čom"?

• 28.11.2016 21:44 Ziņot

lapsis

puķe Tavam aparātam nevajag nekādu CM https://wiki.cyanoge...
      Tas noder vecu telefonu uzprišināšanai un jaunu iespēju iegūšanai, bet komplektā dažreiz nāk dažādi gļuki un nestabila darbība. Bet pie Jebloņa minētajiem meistariem vari aiziet- vismaz apskaidros ko var lietas labā izdarīt. Arī STATUM uz Pasta ielas vari painteresēties.

• Atbildēt 28.11.2016 16:02 Ziņot

Jeblōns

lapsi, teu i krītamā kaite?
    Kād teu "atbalstu" vajag?
    "Telemetrijas" atbalstu?
    Šitie nozombētie speciālisti 1kārši riebjas. Sajēga 0, bet "viedoklis" ir.
    Windows 80 fani, ar spiegojošu DNS routerī.

• 28.11.2016 21:26 Ziņot

lapsis

Točna jeblons!
      1. Nav man krītamā kaite.
      2. Pamēģini iebarot aparātam 64GB karti, ja ražotājs raksta ka tas verķis "atbalsta" tikai 32GB, un ziņo par rezultātu. Ja Tev tas izdosies, tad varēsi turpināt apspriest manas prāta spējas. Ja ne, tad jeblons arī paliksi.
      3. Neesmu nekāds ūberkrutais speciālists un ar to nepelnu, bet ir lietas ko zinu, tādēļ savus un draugu aparātus sakārtoju bez problēmām. Ja kāds lūdz padomu, tad nav žēl padalīties pieredzē. Servisā padomus bez maksas neviens nedala.

• Atbildēt 28.11.2016 16:23 Ziņot

puķe

Tā arī būs jādara,tikai vai tur priekšā nebūs tādi paši speciālisti!

• 28.11.2016 16:43 Ziņot

Jeblōns

Nu man telefonu pārinstalēja it@wlan.lv
      Nekādas spiegu programmas nav, visu ko vajag uzlieku pats. Speciāli paprasiju arī lai nav googles mārketi hujārketi. Nu bišķīt lēns bezvadnieks manā versijā sanāca (6Mbps, gļuks softā), bet vai man telefonā vajag baigo ātrumu? Toties baterija nav jālādē katru dienu. Ja nezvanās baigi, vispār 4 dienas tur.
      A Perfektajā kādreiz īpašnieks vienai problēmnokijai softu sastellēja pa daļām, no 3 dažādiem telefoniem. Ta ka gan jau ka saprot ko dara.
      Nu vienīgais cena... Es reiz interesējos Note2 skaļrunim cenu, Gājēju ielā pateica 37 vai 47, Perfektajā 17, bet aliexpresī varu nopirkt pa 7, un nomainīt ar prastu skrūvgriezi.

Pievieno atbildi

Foruma ierakstu drīkst komentēt tikai reģistrēti lietotāji Reģistrējies šeit Atgādināt paroli

liepajniekiem.lv neatbild par rakstiem pievienotajiem komentāriem. Aicinām ievērot pieklājību, toleranci un iztikt bez rupjībām.

Portālā aizliegts ievietot:
- personas godu un cieņu aizskarošu, draudošu, apmelojošu informāciju;
-musināt uz rasu vai etnisko neiecietību;
-komentārus, kas neatbilst Latvijas Republikas likumdošanai;
- komerciāla rakstura informāciju vai jebkāda veida reklāmu un aģitāciju.

Noteikumu neievērošanas gadījumā, liepajniekiem.lv patur tiesības komentārus dzēst, slēgt iespēju komentēt un ziņot tiesībsargājošām iestādēm.

Pamanīji neatbilstošu saturu? Būsim pateicīgi, ka par to informēsi mūs!