Lai nodrošinātu ērtu vietnes izmantošanu un uzlabotu šīs vietnes veiktspēju un funkcionalitāti, mēs izmantojam sīkdatnes. Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā. Turpināt Vairāk informācijas

Pirmdiena, 27. maijs

+12°C
Vējš: DR 8.3 m/s
Laika ziņas Liepājā

Vārdadiena: Dzidra, Dzidris, Gunita, Loreta

Viens likums visiem? (6)

• 31.07.2015 23:55 Ziņot

Boldriks

Kāpēc ja es traucēju apkārtējo naktsmieru pēc 23.00 pie manis ierodas policija, bet pilsētas centrā var rībināt pasākumā līdz cikiem vēlas. Tas par šī brīža jandāliņu centrā. Interesanti ja es tagad izsauktu policiju, viņa pārtrauktu šo naktsmiera traucēšanu? Mani tas traucē!

• Atbildēt 31.07.2015 23:58 Ziņot

Boldriks

Vēl interesanti kāpēc rubrikā ,pilsētas pārvalde, publicēta tēma neparādās pie foruma jaunumiem?

• Atbildēt 01.08.2015 13:41 Ziņot

chikucis

Tāpēc, ka, ja Tu traucē kaimiņiem naktsmieru pēc 23:00, tas ir savādāk, kā jandāliņi pilsētas centrā. Piemērs: Mans divgadīgais dēls tikko aizgājis gulēt, kad kaimiņi sestajā stāvā (es dzīvoju devītajā) sāk skaļi klausīties mūziku, tā, ka gulta rīb basu ritmā, protams, ka pieklusinātā variantā var dzirdēt arī mūziku pašu par sevi, klausās tik skaļi, ka viņi nemaz nedzird, ja piecas minūtes klauvē pie metāla durvīm! Arī es nākamreiz saukšu policiju, nevis katru trešo vakaru iešu prasīt, lai griež klusāk, nevis kašķēšos ar krievu pārīti. Kad krievi bija uztaisījuši pasākumu Liepājas centrā, es arī varēju dzirdēt, kādas dziesmas viņi tur dzird, bet tā bija tikai skaņa, kuru nevarētu labot ar logu aizvēršanu.
    Ja tev ir pasākums paredzēts, kādas svinības, nu pabrīdini savus kaimiņus, divas dienas iepriekš izliekot paziņojumu pie kāpņu telpas vai ziņojuma dēļa, tad arī, ja kādam būs lieli iebildumi, tad tev par to paziņos jau iepriekš, vismaz es uzskatu, ka tāda būtu pareiza prakse.

• Atbildēt 02.08.2015 13:22 Ziņot

Boldriks

"Tāpēc, ka, ja Tu traucē kaimiņiem naktsmieru pēc 23:00, tas ir savādāk, kā jandāliņi pilsētas centrā. " - paskaidro ar ko tas ir SAVĀDĀK. Tāpat tiek traucēts apkārtējo namu iedzīvotāju naktsmiers. Kas tā par dubultmorāli?

• 02.08.2015 20:17 Ziņot

chikucis

Jau minēju, ka viss rīb, tāpēc arī ir savādāk.

• 04.08.2015 23:38 Ziņot

francis

Boldrik,viss elementāri!Taas kas notiek centrā ienes n-tos tūkstošus ar geiropas rubļiem valsts budžetā(tātad drīkst).Ko no tevīm, plukatas ,var paņemt 50,100,200 geiro?Salīdzini starpību!Ja kas,likumi Latvijā attiecās tikai uz utubungām

• Atbildēt 05.08.2015 03:54 Ziņot

propper

Likumus neraksta visiem!

Pievieno atbildi

Foruma ierakstu drīkst komentēt tikai reģistrēti lietotāji Reģistrējies šeit Atgādināt paroli

liepajniekiem.lv neatbild par rakstiem pievienotajiem komentāriem. Aicinām ievērot pieklājību, toleranci un iztikt bez rupjībām.

Portālā aizliegts ievietot:
- personas godu un cieņu aizskarošu, draudošu, apmelojošu informāciju;
-musināt uz rasu vai etnisko neiecietību;
-komentārus, kas neatbilst Latvijas Republikas likumdošanai;
- komerciāla rakstura informāciju vai jebkāda veida reklāmu un aģitāciju.

Noteikumu neievērošanas gadījumā, liepajniekiem.lv patur tiesības komentārus dzēst, slēgt iespēju komentēt un ziņot tiesībsargājošām iestādēm.

Pamanīji neatbilstošu saturu? Būsim pateicīgi, ka par to informēsi mūs!