Lai nodrošinātu ērtu vietnes izmantošanu un uzlabotu šīs vietnes veiktspēju un funkcionalitāti, mēs izmantojam sīkdatnes. Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā. Turpināt Vairāk informācijas

Trešdiena, 23. augusts

+17°C
Vējš: ZR 8.8 m/s
Laika ziņas Liepājā

Vārdadiena: Ralfs, Valgudis, Vitālijs

Liepājas pašvaldības policisti melo acīs skatīdamies (14)

• 09.01.2017 12:30 Ziņot

ielikteņu ienaidnieks

Tādus meļus un izdomātājus neesmu vēl nekad redzējis kādi ir policisti...dotajā momentā Liepājas pašvaldības policisti un viņus aizstāv tādi paši meļi priekšnieki...ar katru reizi piefantazējuši ko jaunu klāt kas nav bijis...nu ko man teikt pēdējie kropļi tie policisti Liepājā

• Atbildēt 09.01.2017 12:33 Ziņot

ielikteņu ienaidnieks

Lai tie policisti pašvaldības-meļi nebaidās..tagad es pārsūdzēšu un prasīšu morālo kaitējumu naudas summā par policistu meliem un būs man arī liecinieku liecības,,,vienkārši pārsūdzot pirmo reizi gribēju redzēt cik godīgi Liepājā policisti...

• Atbildēt 09.01.2017 12:48 Ziņot

ielikteņu ienaidnieks

Tagad ne tikai Liepajas pašvaldības policisti zaudējuši cieņu no manas ģimenes puses, bet arī policijas priekšnieks un vietnieks pašvaldības....visi piesedz savējos kā jau menti (ne cilvēki)...tagad prasīšu kompensāciju ne tikai no ierindniekeim-mentiem, bet arī priekšniekiem-mentiem!

• Atbildēt 09.01.2017 23:48 Ziņot

Winzor

Ko tu no viņiem gribi, ja viņi pat elementāras CSN prasības neievēro:
    https://www.youtube....

• 12.01.2017 18:21 Ziņot

hell

winzor, paskaidro, kāpēc tur nedrīkst apbraukt autobusu???

• Atbildēt 13.01.2017 04:08 Ziņot

propper

Tāpēc ka nepārtraukta līnija!

• 13.01.2017 08:45 Ziņot

hell

Nepārtrauktai līnijai, tāpat kā aizlieguma zīmēm, ir izņēmumi....

• Atbildēt 13.01.2017 11:22 Ziņot

ausainis

>hell. Ļoti interesanti. Iemet te tos izņēmumu pantus, kad ir atļauts šķērsot nepārtraukto līniju!:)

• Atbildēt 13.01.2017 12:09 Ziņot

ausainis

>hell. CSN 317.punkts noteic, ka 920. un 921.ceļa apzīmējuma līnijas šķērsot aizliegts, izņemot 920.ceļa apzīmējuma līniju gadījumos, kad tā lietota, lai apzīmētu stāvvietas robežas, vai sadala pretējos virzienos braucošu transportlīdzekļu plūsmas, lai atgrieztos savā braukšanas virziena pusē.

Līdzīgs jautājums ir par autobusu, kurš velkas lēni, bet ceļam pa vidu ir nepārtr.līnija. Lūk atbilde -Tā kā brauktuves vidū ir iezīmēta nepārtrauktā līnija, kura sadala pretimbraucošā transporta plūsmas bīstamās vietās un šķērsot to ir aizliegts, vadītājam jāturpina braukšana aiz autobusa, kamēr nebeigsies ceļa apzīmējums.Ceļa apzīmējuma nepārtrauktā līnija, kas ir iezīmēta brauktuves vidū sadala pretimbraucošā transporta plūsmas bīstamās vietas un šķērsot to ir aizliegts.

• Atbildēt 13.01.2017 15:42 Ziņot

hell

Nu, labi, bet šis autobuss vai kāds TL tieši tai pat vietā maina cauru riepu, piemēram. Kas pēc csn man jādara? Jāgaida, kamēr apmainīs? Vai tomēr varu apbraukt?

• Atbildēt 13.01.2017 18:02 Ziņot

ausainis

Ja maina riepu, tad tiek izliktas brīdinājuma zīmes pienācīgā attālumā, un tad apbraukt drīkst, taču tas ir pavisam cits gadījums. Ja buss apstājas pieturā, un tur ir nepārtrauktā līnija, to šķērsot nedrīkst, tāpat kā tad, ja kleperē pa priekšu zirga pajūgs.
    Nepārtraukto līn. šķērsto drīkst, ja to norāda ceļu policists, ja ir uzzīmētas dzeltenās remonta līnijas, un ,protams, ja ir avārija vai teh.problēmas.
    hell, ceru, ka tev autotiesības nav. Ja ir, tad stūrē uzmanīgi, neizraisot negadījumus. Lai veicas CSN apguvē.

• Atbildēt 13.01.2017 18:19 Ziņot

hell

ausaini, Tu diemžēl nesaprati manu jautājumu.....
    Es jautāju, kas tādā gadījumā ir pēc csn jādara, tātad es sagaidu csn punktu, nevis Tavu interpretāciju par to! :)

p.s. un nevajag pārmesties uz kaut kādiem personīgiem apvainojumiem, labi?! Es taču Tevi nekur neaizskāru, mēs vnk diskutējam par aktuālu jautājumu!

• Atbildēt 13.01.2017 18:24 Ziņot

hell

Reku tas pats, kurš nofilmēja PP augstāk linkā, apbrauc tikko notiku CSNg, ar labo riteni šķērojot nepārtraukto līniju..... ap 0:38
    https://www.youtube....

Nav ne trīsstūra, ne policijas..... Tātad šinī gadījumā video autors formāli pārkāpa CSN vai nē?

• Atbildēt 13.01.2017 19:03 Ziņot

ausainis

>hell .Nu traki ir ar tevi. Bet patiešām ceru, ka autotiesības tev nav.
    670 257 77 šis ir CSDD info tālrunis, kur visu diennakti tev darbinieki būs gatavi sniegt atbildes uz taviem jautājumiem. Pazvani un pajautā ar ko atšķiras autobusa apstāšanās pieturā no avārijas. Lai arī CSDD cilvēkiem ir jautrs vakars!:)

Pievieno atbildi

Foruma ierakstu drīkst komentēt tikai reģistrēti lietotāji Reģistrējies šeit Atgādināt paroli

liepajniekiem.lv neatbild par rakstiem pievienotajiem komentāriem. Aicinām ievērot pieklājību, toleranci un iztikt bez rupjībām.

Portālā aizliegts ievietot:
- personas godu un cieņu aizskarošu, draudošu, apmelojošu informāciju;
-musināt uz rasu vai etnisko neiecietību;
-komentārus, kas neatbilst Latvijas Republikas likumdošanai;
- komerciāla rakstura informāciju vai jebkāda veida reklāmu un aģitāciju.

Noteikumu neievērošanas gadījumā, liepajniekiem.lv patur tiesības komentārus dzēst, slēgt iespēju komentēt un ziņot tiesībsargājošām iestādēm.

Pamanīji neatbilstošu saturu? Būsim pateicīgi, ka par to informēsi mūs!