Lai nodrošinātu ērtu vietnes izmantošanu un uzlabotu šīs vietnes veiktspēju un funkcionalitāti, mēs izmantojam sīkdatnes. Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā. Turpināt Vairāk informācijas

Otrdiena, 13. novembris

+11°C
Vējš: D 9.6 m/s
Laika ziņas Liepājā

Vārdadiena: Eižens, Jevgēņija, Jevgēņijs

Autoskola "Gross" (16)

• 14.09.2007 09:30 Ziņot

zuze

Luudzu izsakiet savu viedokli un atsauksmes par sho autoskolu! Paldies! ;)

• Atbildēt 14.09.2007 11:37 Ziņot

ilze

nu nezinu, nekādu iebildumu nebija un starpgadījumu ar ne:)

• Atbildēt 14.09.2007 12:07 Ziņot

iveta

Es mācījos šajā autoskolā vasarā. Neko labu nevaru pateikt par šo skolu. Teoriju pasniedz tā, it kā visi, kas iet šajos kursos jau būtu autovadītāji un visu zinātu.

Arī ar braukšanas instuktoriem tur ir problēmas, proti, to trūkst.

Tā kā es neiesaku šo autoskolu.

• Atbildēt 14.09.2007 12:41 Ziņot

Es

Galvenais, ir jāpainteresējas kā skolām ar instruktoriem. Šajā skolā instruktoru vienkārši nav. Man mācību process dēļ tā ļoti ieilga. Finālā aizgāju uz citu skolu. Es arī neiesaku šo autoskolu!

• Atbildēt 14.09.2007 20:56 Ziņot

zigis

jo populārāka skola jo mazāk domā pa kursantiem,jo jaunāka skola jo labāk ,lai jaunā izdzīvotu ir jāizdabā katram kursantam!

• Atbildēt 14.09.2007 21:48 Ziņot

gross

http://www.gross.lv/lv/liepaja/price_list/

• Atbildēt 14.09.2007 21:49 Ziņot

domā pats...:D

http://www.gross.lv/lv/breakdown/

• Atbildēt 14.09.2007 23:01 Ziņot

Fui!

Arī mācījos tur.Grosā ir pilnīgs instruktoru trūkums.Med.komisija vēlu, līdzar to vēlu var sākt praktiski braukt. Otrreiz tur noteikti nemācītos!!!

• Atbildēt 14.09.2007 23:12 Ziņot

;D

un trešo reiz ar...:D

• Atbildēt 14.09.2007 23:30 Ziņot

wera

maacos pashlaik un nav pilniigi nekaadas probleemas ar instruktoriem.uz grupu ir viens instruktors un vinam apietiek laika visiem:)viss ir ok,tikai diez gan stingras prasiibas teorijaa

• Atbildēt 15.09.2007 09:27 Ziņot

mazā

Uz grupu 1 instruktors??? Haha,nu kruti gan.

• Atbildēt 16.09.2007 12:02 Ziņot

jaa

normāli cilvēki rīgas skolās nemācās,tām tāda Liepājas filiāle pie kājas

• Atbildēt 25.07.2014 11:22 Ziņot

miskijs

Vari paskatīties šo salīdzinājumu http://www.autoskola... zināsi pēc kā vērtēt šo autoskolu

• Atbildēt 25.07.2014 16:55 Ziņot

vanags

Zaibis,2007.gada tēma - "jaunākais forumā" :D

• Atbildēt 25.07.2014 21:10 Ziņot

cholly

protams nezinu ka liepaja bet pieredze no rigas.. gros reali kasa naudu, ar instruktoriem problema, katkads skolas eksamens pie kura pielaiz ja sakasa uzreiz par csdd eksameniem .. aizgaju uz auto prieku nopirku viena sita kuponu, un aizgaju neko sliktu nevaru teikt, ar brauksanu gan mocijos, ar instruktoriem negaja, bet tas ta.. cita pilseta citi instruktori, tagad laimigi esmu tikusi pie tiesibam, kautgan ja salidzina, abraucot uz liepaju pat nevaru isti saprast ko te macities braukt...

• Atbildēt 25.07.2014 21:11 Ziņot

cholly

bet vienmer var ieiet sudzibas. lv un palisities, kautgan tuir jau nogana visus gan ja tam ir iemesls gan vienkarsi tapat prieka pec

• Atbildēt 14.06.2016 17:05 Ziņot

Rihards Grava

Ieteiktu labāk izvēlēties http://autoskola-eks... , jo vismaz viņi piedāvā REĀLAS akcijas, nevis kaut kādus mārketina trikus, kuros ir skaidrs, ka nāksies pārmaksāt divas vai pat trīs reizes..

Pievieno atbildi

Foruma ierakstu drīkst komentēt tikai reģistrēti lietotāji Reģistrējies šeit Atgādināt paroli

liepajniekiem.lv neatbild par rakstiem pievienotajiem komentāriem. Aicinām ievērot pieklājību, toleranci un iztikt bez rupjībām.

Portālā aizliegts ievietot:
- personas godu un cieņu aizskarošu, draudošu, apmelojošu informāciju;
-musināt uz rasu vai etnisko neiecietību;
-komentārus, kas neatbilst Latvijas Republikas likumdošanai;
- komerciāla rakstura informāciju vai jebkāda veida reklāmu un aģitāciju.

Noteikumu neievērošanas gadījumā, liepajniekiem.lv patur tiesības komentārus dzēst, slēgt iespēju komentēt un ziņot tiesībsargājošām iestādēm.

Pamanīji neatbilstošu saturu? Būsim pateicīgi, ka par to informēsi mūs!