Lai nodrošinātu ērtu vietnes izmantošanu un uzlabotu šīs vietnes veiktspēju un funkcionalitāti, mēs izmantojam sīkdatnes. Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā. Turpināt Vairāk informācijas

Ceturtdiena, 21. marts

+6°C
Vējš: R 10.9 m/s
Laika ziņas Liepājā

Vārdadiena: Benedikts, Dzelme, Una, Unigunde

CSDD brauksanas eksamens (39)

• 01.05.2011 15:21 Ziņot

sherry

Saprotu,ka shii teema jau visiem apnikusi,tomeer man ir 2 jautaajumi..

1.Vai inspektors eksaamena laikaa driikst komenteet eksaamena liceeja braukshanas stilu un nebuutiskas kljuudas,taadeejaadi trauceejot tam koncentreeties?

2.Vai eksaamena nosleegumaa inspektoram ir pienaakums mutiski informeet eksaamena liceeju par to,ka vinjam ir tiesiibas neparakstiit protokolu,ja eksaamena rezultaats vinju neapmierina?

Ceru uz sakariigaam atbildeem!

Jau ieprieksh paldies!

• Atbildēt 01.05.2011 15:35 Ziņot

Murmulis

Varbut nemekle kaski,bet pamacies mazliet un nokarto to eksamenu?(think)

• Atbildēt 01.05.2011 15:42 Ziņot

PartySan

Ja vispār kādreiz gribi nolikt - labāk nesāc to ko domā sākt! Nopietni!

• Atbildēt 01.05.2011 15:45 Ziņot

sherry

es nemekleeju kashkji....un man jau sen ir tiesiibas...draudzene ciinaas un man likaas jokaini dzirdeet shaadas lietas no vinjas...

• Atbildēt 01.05.2011 15:47 Ziņot

sherry

Es jau arii vinjai saku,ka leetaak sanaaks vnk nokaartot kaut ar 10. reizi...bet mani pats princips interesee...

• Atbildēt 01.05.2011 15:47 Ziņot

masterboy

Manuprāt,ja instruktora komentāri eksāmenā spēj traucēt koncentrēties,tas jau pats par sevi norāda uz to,ka cilvēks vēl eksāmenam nav gatavs....(hi)

• Atbildēt 01.05.2011 15:48 Ziņot

sherry

varbuut kaads zin,kaa ir jaabuut?

• Atbildēt 01.05.2011 15:49 Ziņot

sherry

Nez,vai Tevi sajuusminaatu,ja viens seezh blakus un puksta visu laiku...

• Atbildēt 01.05.2011 15:53 Ziņot

Murmulis

Vins varbut censas,vienkarsak butu nospiest bremzi,parsesties pie stures un aizbraukt atpakal uz CSDD.Es neko sliktu neesmu dzirdejis par Liepajas inspektoriem,ari pats liku un nebija problemas.

• Atbildēt 01.05.2011 16:00 Ziņot

sherry

labi..es te nesaakshu kasiities..vnk cereeju sagaidiit atbildes uz jautaajumiem..taads naivums..

• Atbildēt 01.05.2011 17:03 Ziņot

Murmulis

http://www.csdd.lv/?pageID=1165913542

• Atbildēt 01.05.2011 17:07 Ziņot

Murmulis

Var jau gatavojoties eksamenam ari to visu izlasit.

• Atbildēt 01.05.2011 17:14 Ziņot

sherry

tas tika dariits,tachu tas nesniedz detalizeetas atbildes uz maniem jautaajumiem..

bet nu ok..sleedzam teemu...vinja vnk blondiine,kas nemaak braukt un visi inspektori ir lieliski!pie taa tad arii paliekam!

• Atbildēt 01.05.2011 18:11 Ziņot

PartySan

Nē un īstenībā jau viņa ir autobrauksanas ass, kurai specīali liek sprunguļus ļaunie minspektori un instruktori....nu komõn! Kašķīgs bābietis kurš nebūt vel nav gatavs pastāvīgai vadīšanai tiek pabīdīts malā un sāk kačāt pravas. viss

• Atbildēt 01.05.2011 18:49 Ziņot

necromantic

CSDD informācijas tālrunis

67025777

Uzticības tālrunis: 67025757

e-pasts office@csdd.gov.lv

Ja jau pārējās atbildes neder,tad šij vajadzētu derēt.

• Atbildēt 01.05.2011 20:00 Ziņot

sherry

Patiesiibaa shis "baabietis" bez avaarijaam brauc jau vairaak nekaa 20 gadus..Tiesiibas jaaliek,jo esoshaas tika ieguutas aarpus EU,kas LV nav deriigas..

Ir iespeeja dzeest sho diskusiju?

• Atbildēt 01.05.2011 20:01 Ziņot

sherry

Paldies!Tik daudz arii pati vareeja samekleet. ;)

• Atbildēt 01.05.2011 20:04 Ziņot

Murmulis

Tad kur isti ir problema?

• Atbildēt 01.05.2011 20:40 Ziņot

Raiders

Nu tad ir kārtīgi jāpamacās braukt pie instruktora, lai varētu nolikt eksāmenus, jo CSDD eksāmenu braukšanas stils, diezgan būtiski atšķirās no relās vadīšanas dzīvē. Zinu pēc pieredzes, arī esmu braucis daudzus gadus, bet tagad bija kārtīgi jāiemācās eksāmeniem lai tos varētu nolikt bez problēmām. Pats liku mēnesi atpakaļ, nav nekāda vaina CSDD inspektoriem, saka jau visu pa lietu un kā būtu pareizi dzīvē jābrauc. Kā arī stresam milzīgi nevajadzētu ietekmēt braukšanas stilu.

• Atbildēt 01.05.2011 20:43 Ziņot

Raiders

Baidos, ka šinī gadījumā kundze nav īsti gatava piedalīties satiksmē, ja blakussēdētājs vai apkārtējie viņu var novest pie bīstamām situācijām uz ceļa.

• Atbildēt 01.05.2011 21:02 Ziņot

PartySan

Nē!

• Atbildēt 01.05.2011 21:06 Ziņot

Murmulis

Tur jau ir ta problema.Es paris gadus atpakal ari dabuju parlikt tiesibas.(drunk)

Pirms tam ari pabraukaju ar instruktoru,lai atceretos ka jabrauc eksamena.Noliku ar pirmo reizi un par inspektoru varu teikt to labako.

• Atbildēt 01.05.2011 21:42 Ziņot

Sweet Angel

Nelaidiet taadu uz celja!

• Atbildēt 02.05.2011 00:37 Ziņot

masterboy

Nju ja ""minētais bābietis jau 20 gadus brauc"",tad mani vēl jo vairāk izbrīna problēmas būtība.Jā,protams,nenoliedzu,ka arī man būtu problēmas tagad likt eksāmenu,kaut braucu jau no 1988.gada...Jo diemžēl eksāmeni un dzīve ir kardināli dažādas lietas...bet pamācoties KĀ BŪTU (it kā)JĀBRAUC problēmām jābut nebūtu....Un vēl:ar eksaminētāju NESTRĪDAS!!!(candy)

• Atbildēt 02.05.2011 01:32 Ziņot

raugs

Ja cilvēkam ir vāki jau 20 gadus, un tos ir lietojis, rodas savs braukšanas stils!!!! Nu vecu zvejnieku laivā mizt, pārmācīt ir grūti! Esmu sēdējis blakus tiem, kam ir baltās tiesības, un mācījušies pie instruktoriem!!!!(tālak daudz necenzētu vārdu)! Es jau nevianoju instruktorus, bet tā, kā māca braukt šobrīd ir(seko daudz necenzētas leksikas)!!!!Tāpēc nebrīnos, par autores jautājumu! Atliek tikai pakļauties, un plūst pa straumi, pretī runāšana nelīdzēs!!!:@ (drunk) ;( :(

• Atbildēt 03.05.2011 22:53 Ziņot

justsun

Pajautāju šo savam pasniedzējam autoskolā.Viņš teica,ka eksāmena laikā inspektors NEDRĪKST izteikt savus komentārus,viedokli par braukšanas stilu.Viņam ir tikai jānorāda kur braukt-pa labi,pa kreisi utt. Kā arī visas pretendenta pieļautās kļūdas jāatceras no galvas un jāfiksē tikai beidzoties braucienam.

Par otro jautājumu.Ja arī rezultāts neapmierina,bet dokuments ir parakstīts to var pārsūdzēt.

Starpcitu-vai tā lielā runātāja vārds sākas uz R burtu? :D

• Atbildēt 03.05.2011 23:02 Ziņot

loopy

cik labi ka man pieņēma vēl tajos laikos, ka aiz muguras sēdēja no CSDD un blakus manējais instruktors.. :)

nu jā.. bet nu es lai nu vai kā.. bet nestrīdētos.. domāju, ak viņs runā pa tēmu... piemēram, viņam tak kautkas jāsaka, ja tu centies nobraukt cilvēku?

• Atbildēt 04.05.2011 10:50 Ziņot

axel

Tikai nevajag ... ja nejēdz pareizi braukt, tad jebkurš būs tad lielais bubulis. Kad liku tiesības arī mani eksaminēja Roberts. Man ir tikai tās labākās atsauksmes par viņu! Labi vien ir, ka visus nejēgas nelaiž cauri!

:)

• Atbildēt 05.05.2011 21:56 Ziņot

neinteresee

manupraat mulkjiiga diskusija. esmu paarliecinaats, ka taa ir pasaka par ''draudzeni''. ja cilveeks ir braucis 20 gadus, tad uztraukumam pie stuures nebuutu jaabuut vispaar, iespeejams, ka mazliet ir stresinjsh no taa, ka uz pirkstiem skataas, bet cilveekam ar 20 gadu staazhu, komenteeshanai nevajadzeetu trauceet. Noteikti kaarteejaa malaletka, kas 8. reizi izkritusi un tagad domaa kasiities, un pieraadiit savu taisniibu. NU NEESI vel gatava vadiit autinju meiteniit...

• Atbildēt 06.05.2011 11:47 Ziņot

klusazivs

ja 20 gadus reāli cilvēks braucis un viņam traucē ka pasažieris runā tad vairāk izskatās ka tiesības maciņā stāvējušas un braukts nav nemaz.

• Atbildēt 06.05.2011 11:50 Ziņot

klusazivs

un kārtējais latvietis kam visi citi vainīgi pie paša problēmēm, tikai ne pats.

• Atbildēt 06.05.2011 13:06 Ziņot

Ilze Rietuma

Paskatieties kā vecie opji dragā, kuriem noteikumi neeksistē (lol) Ta nav brīnums, ka cilvēks pēc 20 gadiem nevar nolikt eksāmenu! Iesaki savai draudzenei iziet mācību kursu pie kāda instruktora, viņa būs patīkami pārsteigta par noteikumiem (lol)

• Atbildēt 21.10.2011 13:39 Ziņot

irishkins

galvenais netikt pie Robčika vai Gvido-viniem viens un tas pats maršruts un metodika.Es braukaju veselu stundu ar Gvido ,vins visu laiku mani kaitinaja,it ka pa lenam braucot.Piekasījas jo nebija nevienas kludas ,mani tas tracinaja,es jau biju nogurusi un galu gala viena nozimiga kluda un eksamens tika pabeigts..paliku bez tiesibam.

• Atbildēt 21.10.2011 13:47 Ziņot

PartySan

Un pilnīgi pareizi dara ka dzenā lai nebrauc pa lēnu. Jābrauc ir ar noteikumos atļauto ātrumu/pārliecinoši, nevis jāložņā pa krustojumiem un jābesī citi satiksmes dalībnieki. Un pareizi vien ir ka nenoliki ar pirmo piegājienu - protams ka vainīgi ir Robčiks un Gvido. Nu ne jau tu!!! (lol) (headbang) (lol)

• Atbildēt 21.10.2011 14:54 Ziņot

irishkins

Tas jau ir skaidrs ka tu esi debils:D ari tev to visu labaako mans milais draugs.

• Atbildēt 14.02.2016 14:55 Ziņot

Santa Šķila

Interesanti, interesanti! Te arī izsmeļošs raksts par csdd eksāmens http://autoskola-eks...

• Atbildēt 14.02.2016 19:00 Ziņot

kantainais

Inspektoram nav tiesību jebkādā veidā traucēt braukt ...un viņa pienākums IR izformēt par iespēju neparakstīt protokolu.
    ja tu uzskati ,ka inspektora vainas dēļ nenoliki eksāmeni ,tad vnk protokolu neparaksti.Tālāk(interesantākais :))) bez liecinieku klātbūtnes??? p-at advokāts aizliegts ,notiek razborkas...tiek pētīti video ieraksti..un tajos nekādi nav noslēpjamas inspektora dzēlīgās piezīmes..
    Tas netiek sabiedrībai darīts zināms ,bet Rīgā bieži vien notiek šādas lietas un parasti braucējam tiek iedotas tiesības .

• Atbildēt 03.06.2016 12:08 Ziņot

Ronalds Burnickis

Noderīgs raksts http://autoskola-eks...

• Atbildēt 06.08.2018 12:20 Ziņot

spocis

Iesaku izlasīt https://www.krustoju.... Ļoti noderīga informācija

• Atbildēt 02.01.2019 21:43 Ziņot

Ronalds Burnickis

Ļoti noderīga informācija par CSDD braukšanas eksāmenu - https://burnickis.lv...

Pievieno atbildi

Foruma ierakstu drīkst komentēt tikai reģistrēti lietotāji Reģistrējies šeit Atgādināt paroli

liepajniekiem.lv neatbild par rakstiem pievienotajiem komentāriem. Aicinām ievērot pieklājību, toleranci un iztikt bez rupjībām.

Portālā aizliegts ievietot:
- personas godu un cieņu aizskarošu, draudošu, apmelojošu informāciju;
-musināt uz rasu vai etnisko neiecietību;
-komentārus, kas neatbilst Latvijas Republikas likumdošanai;
- komerciāla rakstura informāciju vai jebkāda veida reklāmu un aģitāciju.

Noteikumu neievērošanas gadījumā, liepajniekiem.lv patur tiesības komentārus dzēst, slēgt iespēju komentēt un ziņot tiesībsargājošām iestādēm.

Pamanīji neatbilstošu saturu? Būsim pateicīgi, ka par to informēsi mūs!