Lai nodrošinātu ērtu vietnes izmantošanu un uzlabotu šīs vietnes veiktspēju un funkcionalitāti, mēs izmantojam sīkdatnes. Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā. Turpināt Vairāk informācijas

Svētdiena, 20. oktobris

Vārdadiena: Leonīda, Leonīds

Kontrolieri! (16)

 • 12.04.2015 13:34 Ziņot

  Janeks1

  Sveiki,man ir tada nesaprotama Luusha kunga biznesa gajieni!! Pastastisu atgadijumu ko vakar piedzivojumu autobusa! Iekapjot ieksa 3 autobusa 21.39 garazas nr 8180 Cukura iela (virziena uz Karostu) ,kopa ar mani iekapa kontrole Sanita L. un Indra S. ! Protams izkompostreju talonu un apsedos gandriz aizmugure. Kontroliere Sanita saaka parbaudi no aizmugures, kur atklajas ka vienam "krievam" nav biletes, kontroliere paprasija lai vins aiziet noperk bileti, uz ko vinai vins atcirta krievu meelee " ja dojedu paru ostanovak i vidu" , pec tadas atbildes kontroliere pagriezas un aizgaja runaties lidz Karostai ar soferi. Rodas jautajums- KAADA VELLNA PEC MAN JAPERK BILETE JA VINA NEKO NEVAR IZDARIT UN BAIDAS??? Vai kontroles dienestaa nebutu jastrada viriesiem kuri var tikt gala ar kartibu autobusos un nodot policijai bezbiletniekus??? Kapec vajadzigas shitas vecas "vecenes" kontrolee, kuras NEKO nevar izdarit un NEGRIB darit!!!! Kauns Luusi tavam kantorim,turklat arii es vairaak bileti neiegadashos!!!!

 • Atbildēt 12.04.2015 14:13 Ziņot

  Pacans

  Tev jāpērk biļete, jo Tu esi labs pilsonis. Neiegādājoties biļeti ir baigi jačakarējas. Kad iekāpj kontrole jāmūk vai arī Tevi izdzen ārā un tad jāgaida nākamais vai jāsoļo. Tā tāda loterija. Līdz konkrētam vecumam tas ir po, bet ar laiku sāc just, ka esi par vecu tādiem sū****.
  PS. Tev nebūs iekšās nepirkt biļeti :D

  • 12.04.2015 14:35 Ziņot

   Janeks1

   ada problema var jau izkapt un gaidit nakamo
   126. Kontrolierim ir tiesības izsēdināt pasažieri, kurš izmanto sabiedriskā transporta pakalpojumus bez samaksas vai braukšanai derīgas biļetes un atsakās maksāt līgumsodu, no sabiedriskā transportlīdzekļa, uzaicinot viņu labprātīgi izkāpt no tā nākamajā pieturvietā vai kontroles vietā (pilsētas nozīmes maršrutā).
   127. Ja pasažieris šo noteikumu 126.punktā minētajā gadījumā nepakļaujas kontroliera uzaicinājumam labprātīgi izkāpt no sabiedriskā transportlīdzekļa, kontrolierim ir tiesības izsaukt policijas darbinieku, lai tas pasažieri no sabiedriskā transportlīdzekļa izsēdinātu piespiedu kārtā.

 • Atbildēt 14.04.2015 10:08 Ziņot

  Alise

  Janek! Iesaku Tev iepazīties ar Liepājas Sabiedriskā Transporta Lietošanas noteikumiem nevis diktēt Rīgas Satiksmes Noteikumus!
  ATBILDĪBA PAR NOTEIKUMU PĀRKĀPŠANU UN SODU UZLIKŠANAS KĀRTĪBA
  4.1.Braukšanas tiesības apliecinošu dokumentu kontroli sabiedriskajā transportā, kontrolēt šo noteikumu izpildi un uzlikt naudas sodus ir tiesīgi Liepājas pilsētas pašvaldības aģentūras
  „Liepājas sabiedriskais transports” kontrolieri.4.2.Par šo noteikumu pārkāpšanu persona saucama pie normatīvajos aktos paredzētās atbildības. 4.6.Ja pārkāpējs samaksā līgumsodu par braukšanu bez braukšanas tiesības apliecinoša dokumenta saskaņā ar kvīti par līgumsoda samaksu uzreiz sabiedriskajā transportā. 4.8.Līgumsoda rēķina maksāšanas kārtību var piemērot, ja pasažieris kontrolierim var uzrādīt personu apliecinošu dokumentu. Ja pasažieris atsakās maksāt līgumsodu un uzrādīt personas apliecinošu dokumentu, kontrolierim ir tiesības pasažiera personības noskaidrošanai pieaicināt policiju.

  • 14.04.2015 11:42 Ziņot

   Biezpiens

   Ieteiktu tev Cienījamā Alises kundze nenodarboties ar melošānu, jo Janeks nav nekur minējis RS noteikumus. Jo saskaņa ar MK noteikumiem Nr.599 126 pants nosaka:126. Kontrolierim ir tiesības izsēdināt pasažieri, kurš izmanto sabiedriskā transporta pakalpojumus bez samaksas vai braukšanai derīgas biļetes un atsakās maksāt līgumsodu, no sabiedriskā transportlīdzekļa, uzaicinot viņu labprātīgi izkāpt no tā nākamajā pieturvietā vai kontroles vietā (pilsētas nozīmes maršrutā).

  • 14.04.2015 11:48 Ziņot

   Biezpiens

   Tapēc tas, ko tur ir sarakstījis Lūsis un viņa kantoris, ir derīgs noslaucīšānai atejā. Pasažierim nav nekādi dokumenti jāuzrāda kontrolieriem un polcija nedrīkst nodot ziņas par personas personīgos datus nodot kontrolieru rīcībā. Kontrole māk tikai sodīt bēnus un pensionārus, jo ar tiem var viegli tikt galā. Ja gadās kāds cits, tad mierīgi palaiž garām. Un kontrole arī nedrīkst izsšēdināt bēnus bez biļetes no autobusa vispār, jo to aizliedz EIROPAS LIKUMI, neviss kaut kāds savervelējums, ko izdomājis kaut kās Gints Lūsis. Viņš lai tik sēž un bezd savā krēslā Juŗmalas ielā un braukā ar domes mašīnu, jo kamēŗ viņš ir vadījis LS, Liepājas satiksme nav neviss sakārtota kā viņš to apgalvo, bet gan riktīgi izpi**a. Jo pāŗsvarā tiek vizinās tukš gaiss ar tiem 22 un 23 mikriņu, kamēr LAP saņem naudu par nobrauktajiem km.

 • Atbildēt 14.04.2015 12:51 Ziņot

  Alise

  Tad jau varbūt pats esi kontrolieris vai arī bijis (kurš darbu ir pa....is) un zini kā strādā kontrolieri un esi viens no tiem, kas braukā bez biļetes vai nederīgas apliecības... Un pēc pieprasījuma policijā datus var sniegt! Tākā BIEZPIEN esi atkal nošāvis greizi

  • 14.04.2015 14:28 Ziņot

   Biezpiens

   Piedod Alise, neesmu ne Raimonds ne Aigars un arī ne bijušais vai esošais darbinieks. Esmu daudzus gadus braucis ar autobusu, un zini kā kontrolieri rīkojos, jo esmu bijis aculiecinieks vairākām situācijām, kad tiek terorizēti mazi bērni un pensionāri, kamēr apdzērušos un pieaugušos laiž vaļā, jo vienkārši bail dabūt pa muti. Un Alise, nošāvusi esi tu greizi, jo Protams tev savi dati ir jāuzrāda Policijas darbiniekam pēc piekrišanas, bet Policijas darbinieks tos nevar nodot tālāk kontroles darbiniekam. Tākā Alise pati esi nošāvusi greizi jeb precīzāk sakot Linda.

 • Atbildēt 14.04.2015 12:51 Ziņot

  Alise

  Jeb precīzāk sakot RAIMOND!

 • Atbildēt 14.04.2015 18:24 Ziņot

  ilzeeka

  Я часто вижу как контролеры не проверяют своих. А на чужих набрасываьтся как на преступников.

 • Atbildēt 15.04.2015 00:21 Ziņot

  Betonu Andris

  Nu, ja būtu ar likumu atļauts tādam urļakam pārgriezt rīkli, situācija visā valstī uzlabotos.

  • 15.04.2015 21:31 Ziņot

   vanags

   Te ir jāmaina sabiedrības domāšana pašos pamatos,mums tas mūsu bērnos jāieliek.Protams,ja mūsos ir kaut kas vairāk kā "ēst,dzert,gulēt,vairoties un paņirgt par kaimiņu"

 • Atbildēt 15.04.2015 19:26 Ziņot

  kas

  Gribēju ar izteikt lielu paldies kontrolieriiteem shoriit par lieliski sabojāto riitu . un arī Lūša kungam par skaisto smiinu risinot striidu. saprotu, ka visiem tur viss pie kājas un pats svariigaakais, ka IZRĀDĀS, KA ŠIS KANTORIS SAVĀC UN NEATDOT IT KĀ NEDERIIGAS MĒNEŠKARTIŅAS. TIEŠĀM LIELS JUMS PALDIES.

 • Atbildēt 15.04.2015 19:26 Ziņot

  kas

  :D

 • Atbildēt 15.10.2018 20:35 Ziņot

  pec_fakta_

  KURŠ VAR ATCERĒTIES KAUT VIENU GADĪJUMU, kur būtu vismaz kas līdzīgs???
  Kontroliera darba ētikas noteikumi:
  * kontrolieris savus pienākumus veic tā, lai pasažieriem radītu pēc iespējas mazāk traucējumu;
  * kontrolieris Biļešu kontroli veic tīrā un kārtīgā formas tērpā, ievēro personīgo higiēnu;
  * līdz formas tērpa saņemšanai kontrolieri veic kontroli tīrā un kārtīgā apģērbā, pēc iespējas tumšās biksēs vai svārkos, gaiši zilā vai baltā kreklā vai blūzē un tumšā virsjakā;
  * kontrolieris brīdina pasažierus, ka tiek veikta biļešu kontrole un lūdz sagatavot braukšanas tiesības apliecinošos dokumentus;
  * kontrolieris pret kontrolējamo personu izturas korekti, savaldīgi, saglabājot pacietību, laipnību un labvēlību, nepaceļot balsi arī kontrolējamās personas aizvainojošas rīcības gadījumā;
  * kontrolieris ikvienu kontrolējamo personu neatkarīgi no vecuma uzrunā uz “Jūs”;
  * kontrolieris pēc pieprasītā dokumenta saņemšanas pasaka: “Paldies!”. Atdodot pārbaudīto dokumentu, kontrolieris saka: “Lūdzu!”;
  * kontrolieris izsakās saprotami, un pēc kontrolējamās personas lūguma kontrolieris savas kompetences robežās sniedz skaidrojumu, nepieciešamības gadījumā uzrādot spēkā esošos normatīvos aktus vai to izrakstus;
  * kontroles laikā kontrolieris izrāda īpašu iecietību pret gados vecākiem cilvēkiem, cilvēkiem ar īpašām vajadzībām, grūtniecēm, bērniem un vecākiem ar bērniem. Izsēdināšanas gadījumā kontrolieris iespēju robežās palīdz viņiem izkāpt no transportlīdzekļa.

 • Atbildēt 18.10.2018 21:50 Ziņot

  ms20

  mironi pacēli?

 • Atbildēt 20.10.2018 17:36 Ziņot

  Kantainais

  Šādos gadījumos ,kad kaut kādi kontrolieri izturas kā cūkas ,der atcerēties ::brīnišķīgo ASV demokrātiju un brīvību:::):)--tur visi bruņoti un tikko kas nepatīk ,tā nolaiž no kātiem.Un nekādas vainas :):)

Pievieno atbildi

Foruma ierakstu drīkst komentēt tikai reģistrēti lietotāji Reģistrējies šeit Atgādināt paroli

liepajniekiem.lv neatbild par rakstiem pievienotajiem komentāriem. Aicinām ievērot pieklājību, toleranci un iztikt bez rupjībām.

Portālā aizliegts ievietot:
- personas godu un cieņu aizskarošu, draudošu, apmelojošu informāciju;
-musināt uz rasu vai etnisko neiecietību;
-komentārus, kas neatbilst Latvijas Republikas likumdošanai;
- komerciāla rakstura informāciju vai jebkāda veida reklāmu un aģitāciju.

Noteikumu neievērošanas gadījumā, liepajniekiem.lv patur tiesības komentārus dzēst, slēgt iespēju komentēt un ziņot tiesībsargājošām iestādēm.

Pamanīji neatbilstošu saturu? Būsim pateicīgi, ka par to informēsi mūs!