Lai nodrošinātu ērtu vietnes izmantošanu un uzlabotu šīs vietnes veiktspēju un funkcionalitāti, mēs izmantojam sīkdatnes. Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā. Turpināt Vairāk informācijas

Pirmdiena, 21. oktobris

Vārdadiena: Severīns, Urzula

Labs autoserviss (13)

• 23.06.2019 00:18 Ziņot

Максим Максимович

Sveicinati. Iesakiet labu autoservisu Liepājā kur varētu uzpildīt kondicionieri un salabot saversumu. Paldies un priecīgus svētkus.

• Atbildēt 23.06.2019 03:12 Ziņot

Lekss

Nezin kāpēc visi Liepājas labie autoservisi atrodas LIETUVĀ.

Brauciet uz Lietuvu !!

• Atbildēt 23.06.2019 03:14 Ziņot

Lekss

Ar pārliecību varu apgalvot ,ka tieši šis ""iesakiet labu autoservisu""--ir kādas autogarāžas pašpiarēšanās))

• 23.06.2019 18:41 Ziņot

Максим Максимович

Ir kādam kādas atsauksmes par Autoservisu 4U?
      UN NAV NEKĀDAS REKLĀMAS VAI KAS CITS. VIENKĀRŠI VAJAG ZINĀT!!!

• 23.06.2019 20:22 Ziņot

Kantainais

Tu ,protams ,smiesies,taču biju pārliecināts ,ka reklamēs tieši šo autogaražu))) Un maksims maksimomovičš ir dainis ledājs --daini ,kā tev nav kauna --mainījis tautību un arī vārdu..
      ir visai nelietīgi darīt to ,ko dari tagad tu..eb to tu pa diviem kopā ar Aizkalnu??klaunS tu esi ))DDD

• Atbildēt 23.06.2019 10:33 Ziņot

ms20

Sveicinati. Iesakiet labu vietu Liepājā kur varētu iekurt ugunskuru un iedzert alu. Paldies un priecīgus svētkus.

• 23.06.2019 10:52 Ziņot

Kantainais

Pēc manām domām labākas un skaitākas vietas līgošanai un rīta saules sagaidīšanai par Liepājas pludmali neatrast.
      līgo!!!!

• Atbildēt 23.06.2019 10:34 Ziņot

ms20

Varat ieteikt pašu sūdīgako autoservisu?

• 23.06.2019 10:54 Ziņot

Kantainais

Pašu sūdīgāko ieteikt neieteikšu ,varu tikai novēlēt ""labiem ""cilvēkiem.!)) līgo !!

• Atbildēt 23.06.2019 20:24 Ziņot

ZNATOKS

Tikai Džons !!!!!-Bet tas tur četrinieks tāpēc jau ir četrinieks ,ka nekā no tā nav..goavno !! PILNĪGS!!

• Atbildēt 24.06.2019 11:29 Ziņot

Vecīts

bet es tik līgo, priekā.

• Atbildēt 04.10.2019 17:21 Ziņot

Dainis Ledajs

Kantainais - es nezinu ko Tu pīpē, bet murgojot nedaudz atslābsti ar saviem nepārspējamajiem secinājumiem. Ņem, vērā ka nosaucot Kādas personas vārdu un uzvārdu savos savārstījumos, vari uzrauties uz kriminālpantu par neslavas celšanu. Man nav nekāda sakara ar šo tēmu un maksimoviču.

• 08.10.2019 14:47 Ziņot

varis

Daini kantainam ir taisnība+,lai kā Tev tas nepatiktu,jums ir sūdīgs serviss,pats esmu pie jums braucis,secinājums kāju vairs nesperšu jūsu servisā..negāja kondiška ,jūs teicāt ka kompresors ir beigts,un jāmaina,neko citu nevar izdarīt,aizbraucu uz citu servisu,izradījās ka viena skrūvīte bija jāpievelk,un tavu brīnumu,kondiška strādā vēl šodien ,tā lūk Dini...

• Atbildēt 09.10.2019 09:54 Ziņot

Obi Wan Kedopey

Čoms sūdzējās,ka Hondai riepas galīgi nevienādi dilst. Teicu, ka gan jau piekarei ģeometrija aizpeldējusi,ieteicu aizbraukt pārbaudīt savirzi/sagāzumu.Šis aizbrauca pie 4U prominādē..lai paskatās,kas tur ir,dabuja spriedumu,ka viss ir slikti un tāmi uz 400€.Es uz pakaļas šito dzirdot.Es šim vēlreiz teicu,lai aizbrauc samērtīt.Aizbrauca,samērija,saregulēja-20€. Čoms 4U regulāri lietoja.It ka bija ok,kaut ko pukstēja,kad slieksni metināja vairāk kā mēnesi.
    Hvz apzināti vai nē,tur mēģināja šõ pavilkt uz desas.
    Pats esmu bijis 4U.Nav tā īsti, par ko sūdzēties. Serviss kā serviss. Ko prasīju, to izdarīja.

Pievieno atbildi

Foruma ierakstu drīkst komentēt tikai reģistrēti lietotāji Reģistrējies šeit Atgādināt paroli

liepajniekiem.lv neatbild par rakstiem pievienotajiem komentāriem. Aicinām ievērot pieklājību, toleranci un iztikt bez rupjībām.

Portālā aizliegts ievietot:
- personas godu un cieņu aizskarošu, draudošu, apmelojošu informāciju;
-musināt uz rasu vai etnisko neiecietību;
-komentārus, kas neatbilst Latvijas Republikas likumdošanai;
- komerciāla rakstura informāciju vai jebkāda veida reklāmu un aģitāciju.

Noteikumu neievērošanas gadījumā, liepajniekiem.lv patur tiesības komentārus dzēst, slēgt iespēju komentēt un ziņot tiesībsargājošām iestādēm.

Pamanīji neatbilstošu saturu? Būsim pateicīgi, ka par to informēsi mūs!