Lai nodrošinātu ērtu vietnes izmantošanu un uzlabotu šīs vietnes veiktspēju un funkcionalitāti, mēs izmantojam sīkdatnes. Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā. Turpināt Vairāk informācijas

Pirmdiena, 19. novembris

+5°C
Vējš: ZA 9.6 m/s
Laika ziņas Liepājā

Vārdadiena: Betija, Elizabete, Liza, Līze

Atsauksmes-Pafe nail salon (3)

• 04.07.2018 16:04 Ziņot

Zemene1

Sveiki.Kadaa atsauksmes par šo nagu salonu un konkreti maistariti Līgu? Paldies

• Atbildēt 04.07.2018 22:08 Ziņot

Martinja

Nezinu par kuru Līgu Tu runā, bet oie vienas "meistares" Līgas biju, kad vēl tas salons atradās uz Stendera ielas, tur, aiz ex Rokkafē. Tā bija pirmā un pēdējā reize. Pirms došanās atvaļinājuma ceļojumā uz ārvalstīm biju pie Līgas, jo iepatikās Facebokā viņas taisītie nagi . Un nožēloju. jau sēōt lidmašīnā nojautu, ka kaut kas nav kārtībā ar nagiem. Tie bija kļuvuši tādi kā mīksti, un tad jau pēc laika tie nolobījās vienkārši nost! Tādi kā cietāka gumija tie bija. Pēc procedūras šķita, ka ir ok.Bet pēc dažām stundām, sapratu, ka nav ok. Domāju, ka man liekas tas viss no satraukuma pirms ceļojuma. Bet izrādās, ka nē. Taizemē meistarīte šausminājās par briesmīgajiem veidojumiem man uz nagiem, bet visas briesmas pārvērta smukos nadziņos! Nekad neapmeklēšu pafē nagu kantori, jo pieredze rada šaubas arī par pārējām meistarēm. Tāda sāpīga bija man pieredze.

• 05.07.2018 08:15 Ziņot

Zemene1

Paldies par tavu atsauksmi.Ta jau man likas vina ir vieniga meistare kurai ir brivas vietas un es shobrid labas meistares meklejumos , bet bez nagiem palikt negribetos.

• Atbildēt 08.07.2018 06:49 Ziņot

propper

Grūta gan jums tā dzīve!

Pievieno atbildi

Foruma ierakstu drīkst komentēt tikai reģistrēti lietotāji Reģistrējies šeit Atgādināt paroli

liepajniekiem.lv neatbild par rakstiem pievienotajiem komentāriem. Aicinām ievērot pieklājību, toleranci un iztikt bez rupjībām.

Portālā aizliegts ievietot:
- personas godu un cieņu aizskarošu, draudošu, apmelojošu informāciju;
-musināt uz rasu vai etnisko neiecietību;
-komentārus, kas neatbilst Latvijas Republikas likumdošanai;
- komerciāla rakstura informāciju vai jebkāda veida reklāmu un aģitāciju.

Noteikumu neievērošanas gadījumā, liepajniekiem.lv patur tiesības komentārus dzēst, slēgt iespēju komentēt un ziņot tiesībsargājošām iestādēm.

Pamanīji neatbilstošu saturu? Būsim pateicīgi, ka par to informēsi mūs!