Lai nodrošinātu ērtu vietnes izmantošanu un uzlabotu šīs vietnes veiktspēju un funkcionalitāti, mēs izmantojam sīkdatnes. Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā. Turpināt Vairāk informācijas

Ceturtdiena, 14. novembris

Vārdadiena: Fricis, Vikentijs, Vincents

Manikīra kursi (4)

• 31.10.2019 16:34 Ziņot

Anda1

Sveiki! Padalieties lūdzu ar informāciju kur Liepājā var kvalitatīvi mācīties manikīra kursos pašus pamatus? Kādas atsauksmes par skolu un veidu kā māca? Varbūt paziņas vai draudzenes ir mācījušās un varat padalīties pieredzē kur un caur kādu skolu mācīties. Paldies! :)

• Atbildēt 01.11.2019 16:09 Ziņot

Vecīts

es varu iemācīt nogriezt nagu mazajam pirkstiņam. desmit eiro stundā. ja der, piekāp.

• 03.11.2019 00:47 Ziņot

bārda

Es var pa 9 eiro stundā, bet ar specefektiem. Konkurence paliek konkurence :)))

• Atbildēt 03.11.2019 11:24 Ziņot

Vecīts

es kapitulēju. es lētāk nevaru. āmen. bet par to pašu cenu es varētu iemācīt atsūkāt īkšķi.

• Atbildēt 06.11.2019 16:08 Ziņot

Vecīts

nav jau tik ļauni kā izskatās, īkšķi taču sūkā katrs bērns

Pievieno atbildi

Foruma ierakstu drīkst komentēt tikai reģistrēti lietotāji Reģistrējies šeit Atgādināt paroli

liepajniekiem.lv neatbild par rakstiem pievienotajiem komentāriem. Aicinām ievērot pieklājību, toleranci un iztikt bez rupjībām.

Portālā aizliegts ievietot:
- personas godu un cieņu aizskarošu, draudošu, apmelojošu informāciju;
-musināt uz rasu vai etnisko neiecietību;
-komentārus, kas neatbilst Latvijas Republikas likumdošanai;
- komerciāla rakstura informāciju vai jebkāda veida reklāmu un aģitāciju.

Noteikumu neievērošanas gadījumā, liepajniekiem.lv patur tiesības komentārus dzēst, slēgt iespēju komentēt un ziņot tiesībsargājošām iestādēm.

Pamanīji neatbilstošu saturu? Būsim pateicīgi, ka par to informēsi mūs!