Lai nodrošinātu ērtu vietnes izmantošanu un uzlabotu šīs vietnes veiktspēju un funkcionalitāti, mēs izmantojam sīkdatnes. Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā. Turpināt Vairāk informācijas

Trešdiena, 26. jūnijs

Vārdadiena: Ausma, Ausmis, Inguna, Inguns

manikīra skolas (14)

• 03.05.2007 17:20 Ziņot

Es

Neziniet liepājā kādas manikīra skolas kur pa velti mācekles uzliek gela nagus-trenniņa nolūkos?

protams kvalitāte nav garantēta, bet varbūt varēt pamēģināt.

• Atbildēt 03.05.2007 17:28 Ziņot

partyzan

klau ja tu taada nabadze esi - neliec tos nagus vispaar!!!

• Atbildēt 03.05.2007 20:43 Ziņot

una

liepājā manikira skola -tu slima esi vai,cik tev gadi stulbene

• Atbildēt 04.05.2007 00:04 Ziņot

Es

esmu vnk dura! :)

• Atbildēt 04.05.2007 02:44 Ziņot

Es tā nebiju!!!!!!!

A kas tad ir ka es gribu pielīmēt nagus!!!!!tas takš nav aizliedts!

• Atbildēt 04.05.2007 10:29 Ziņot

una

viņus nelīmē ,bet lik,pielīmētos vari nopirkt veikalā

• Atbildēt 04.05.2007 13:14 Ziņot

s.

kas te visiem liecies??? NU NAV LIEPAJA MANIKIRU, PEDIKIRU, STILISTU, AUKLISU, MASIERU UN VEL SAZIN KADAS SKOLAS!!!!! Cik tad mums vispar te ir kadu kursu vai skolu? Un vienas rokas pirkstiem var saskaitit.Uz kuras planetas jus dzivojiet,ja uzdodiet tadus jautajumus??? p.s. Un ja dikti grib, galu gala, var uzzvanit 1188 - atri,erti.

• Atbildēt 04.05.2007 13:55 Ziņot

partyzan

parasti lielajos salonos var ieguut informaaciju par tur pienjemtajaam stazhiereem!! pameegjini prosto pazvanies pa lielajiem saloniem...

• Atbildēt 29.10.2007 18:51 Ziņot

laura

kurš var pateikt vai ir manikiru skolas no 13

• Atbildēt 02.11.2007 17:31 Ziņot

JUS ESAT IDIOTI

S. *** ka tu tulit uerausi stieni jo manikiru skolinja liepaja patiesham IR!!!! Krumu un silkju ielas krustojumaa, taja celtneiku klubaa! ja nekas nav mainjies tad svetdienas 10.30!!! VARI IET UN VINJI TEV KAUT KO TIEM NAGIEM IZDARIS, NU KO PATI VEELSIES, BET ATS NAV PILNIGI PAR VELTI, JAMAKSA IR PAR IZMANTOTAJIEM MATERIALIEM! BET PAR DARBU VINJAS NJEMT NAUDU NEVAR!

• Atbildēt 02.11.2007 18:36 Ziņot

:)

man pa vasaru maacekle lika pa 5ls geela nagus, bet tie vinja bija kaut kaadi kursi no Riga

• Atbildēt 01.12.2007 09:09 Ziņot

hi hi

Vaaaaa!!!! Man patīk!

"S" dabuja ieriit stieni vaaaa!!!!

Super šitam platmutēm ta arī vajag vaaaaa!!!!

• Atbildēt 01.12.2007 09:47 Ziņot

lola

Kolonnā ir manikīra skola!

• Atbildēt 01.12.2007 09:47 Ziņot

lola

Dārgi!

• Atbildēt 03.12.2007 10:11 Ziņot

blusiņa

KO nozīmē DĀRGI??????Vienam lēti,otram nieks!Cik tad maksā tie kursi,kur māca uzlikt gēla nadziņus?UN KUR?Sen jau meklēju!

Pievieno atbildi

Foruma ierakstu drīkst komentēt tikai reģistrēti lietotāji Reģistrējies šeit Atgādināt paroli

liepajniekiem.lv neatbild par rakstiem pievienotajiem komentāriem. Aicinām ievērot pieklājību, toleranci un iztikt bez rupjībām.

Portālā aizliegts ievietot:
- personas godu un cieņu aizskarošu, draudošu, apmelojošu informāciju;
-musināt uz rasu vai etnisko neiecietību;
-komentārus, kas neatbilst Latvijas Republikas likumdošanai;
- komerciāla rakstura informāciju vai jebkāda veida reklāmu un aģitāciju.

Noteikumu neievērošanas gadījumā, liepajniekiem.lv patur tiesības komentārus dzēst, slēgt iespēju komentēt un ziņot tiesībsargājošām iestādēm.

Pamanīji neatbilstošu saturu? Būsim pateicīgi, ka par to informēsi mūs!