Lai nodrošinātu ērtu vietnes izmantošanu un uzlabotu šīs vietnes veiktspēju un funkcionalitāti, mēs izmantojam sīkdatnes. Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā. Turpināt Vairāk informācijas

Svētdiena, 16. jūnijs

Vārdadiena: Justīne, Juta

Zobu arstniecība/Apdrošināšana (5)

• 25.01.2019 15:00 Ziņot

Balera

Labdien! Kāds var ieteikt apdrošināšanu (zobu arstniecība ir iekļauta), lai maksātu katru menesi noteiktu maksu un arstet zobus bez ierobežojumiem?

• Atbildēt 25.01.2019 15:16 Ziņot

dafne

Nu tad apdrošini tikai zobus pret kariesu un citiem riskiem.

• Atbildēt 25.01.2019 15:56 Ziņot

Sergey Vishnivetsky

Mani arī interesē šis jautājums. Varētu ieteikt vietas, kur es varu uzzināt par šo apdrošināšanu, tikai tūristiem Latvijā. Es strādāju lielā uzņēmumā Varšavā un mums ir birojs Rīgā, tāpēc bieži apmeklēju šo pilsētu. Pateicoties vietnei - https://tickets.lv/ es vienmēr varu atrast un rezervēt lētas aviobiļetes, ka man ļauj ietaupīt naudu. Bet vai patiešām mana medicīniskā apdrošināšana Latvijā? Tā kā izmaksas apmeklē daudzi ārsti, it īpaši, zobārsti, var maksāt ļoti dārgi. Daudzās valstīs un Polijā, "parastā" medicīniskā apdrošināšana ļauj bez maksas apmeklēt zobārstu. Būšu pateicīgs par palīdzību.

• Atbildēt 25.01.2019 15:56 Ziņot

Balera

Man vajag daudzus zobus taisīt,kamer biju Vācijā,man bija apdrošināšana pa 200eur/menesī un par 2 menešiem visus zobus uztaisīju... daudzreiz letāk

• Atbildēt 25.01.2019 18:06 Ziņot

Kantainais

ar Latvijas "'zobārstiem ""ir tā --tikko tie sajūt ,ka var iebraukt apdrošīnāšanā ,tad viena zoba labošana sakāpj astronomismās cenās..tas attiecas ne tikai uz zobārstniecību ,bet uz visām tā saucamajām ""ārstniecībām""
    cilvēks aiziet uz poliklīniku ,un ,ja tam vēl ir apdrošināšna ,tad tas tiek noslaukts pa pilnu programmu .Un kad ""slaucējam "" aizrāda ,ka cena ir vairākas reizes dārgāk nekā maskājot privāti ,tad tas dabū atpakaļ cinisku atbildi::""par ko jāuztrauca s,visu sedz apdrošinātāji>!""Taču beigu beigās cieš pacients..aplaupīts tiek tieši viņš..
    apdrošinoties jājautā ,tieši pie kuriem ārstiem (konkrēti))apdrošinātāji uzņemas apdrošināt ??

• Atbildēt 28.01.2019 17:28 Ziņot

dafne

Balera, a ko ta vēl labosi, ja visus jau Vācijā salaboji?

Pievieno atbildi

Foruma ierakstu drīkst komentēt tikai reģistrēti lietotāji Reģistrējies šeit Atgādināt paroli

liepajniekiem.lv neatbild par rakstiem pievienotajiem komentāriem. Aicinām ievērot pieklājību, toleranci un iztikt bez rupjībām.

Portālā aizliegts ievietot:
- personas godu un cieņu aizskarošu, draudošu, apmelojošu informāciju;
-musināt uz rasu vai etnisko neiecietību;
-komentārus, kas neatbilst Latvijas Republikas likumdošanai;
- komerciāla rakstura informāciju vai jebkāda veida reklāmu un aģitāciju.

Noteikumu neievērošanas gadījumā, liepajniekiem.lv patur tiesības komentārus dzēst, slēgt iespēju komentēt un ziņot tiesībsargājošām iestādēm.

Pamanīji neatbilstošu saturu? Būsim pateicīgi, ka par to informēsi mūs!